grema• 06 апреля 2022

Масове зґвалтування в Бучі. «Серед постраждалих 12-річний» – повторює мені лікар

‼️Буча, де підверглись статевому насильству навіть 12-ти річні діти.. вже більше 400 постраждалих‼️
Россияне єто уродыZ, порожденные не только Путиным.. как в этом смысле спится Меркель и компании?
Назар Озерянський кардіохірург
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=541193...
В Польщу привезли згвалтованих дітей. У них вибиті зуби
https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,1632...
annetka_zaraza• 06 апреля 2022
Ответ дляgrema
Війна продовжується, і не тільки по лінії фронту. Вони відкрили ящик Пандори. Вони скоро будуть приховувати свою національність. Смерть ворогам

vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляVayderia
То хто ви?
А ви хто така щоб мені допит влаштовувати?
Вас патріотом також не вважаю, заспокойтесь. Патріоти на фронті, в теробороні, в поліції, в штабах, у волонтерських центрах, на роботі, яка користь країні приносить.
А не на форумах срачі розводять.
Northface• 06 апреля 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Если работы нет, то реально придётся ехать и хоть полы мыть. Главное чтобы платили . Да и Харькове оставаться опасно. Они же обстреливают его по 50 раз за сутки
Я в области, да, главное чтобы платили, надо все-таки ехать и пытаться что-то сделать
Northface• 06 апреля 2022
Ответ дляartdeco
Емм, ми тут зараз оффтопимо, але в ’них’ поняття ’любовнi стосунки’ часто не включають спiльний бюджет або фiнансову допомогу. Хiба що вже коли ви зарученi або побралися)
В мене такий варiант був - знаю, про що кажу.
Помочь человеку, это не значит его обеспечить, ладно фиг с ним. Пусть идёт с миром).
lavanda_ya• 06 апреля 2022
Ответ дляMarina..
Так , а по новостям у нас одни победы и в городе все нормально. Никто даже не подскажет как выехать, сразу накинуться , мол сидите дома. И как в этом случае понять когда нужно бежать. Не все же могут снимать жилье за сумму, которую и за несколько месяцев не заработать .
Треба трохи головою своєю думати. Чи чекаєте що вам з «тєлєка» скажуть адреси з яких точно виїзджати,а хто може залишитись? Не плутайте нашу країну з парашкою. У нас війна і на всій території не є безпечно. Про гроші-важко всім,не у всіх ті гроші є, але коли до скроні притуплять дуло,то чи про гроші ви будете думати?
s.trv• 06 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
ну ніхто не думав що ТАКЕ пекто буде.
напрямок Чорнобиля вони взагалі не розглядали, тому ті так швидко і дійшли до Києва.
і про ракети не думали.
кАроче, вони просто не вірили Америці, готувалися на сході, трохи на південь нагнали техніки.
ну я розумію чому, частково розумію, бо вже не в перший раз у нас типу такого ’учєнія’ вздовж корддонів.
чоловіка насторожило* що кров вони привезли під кордони, а в неї термін невеликий 2 місяці наче.
і всеодно ніхто не знав коли і як, навіть хто був упевнений що буде війна, як мій чоловік.
то треба було 24 тікати одразу, ми так і зробили.
віськові знали про напад та попереджали , а наша зелена влада не поставилася серьйозно до цього і продовжила велике будівництво...
24.02 в Мелітополі вже були орки(!)
у орків із Бердянська, Меліка, Пологів чомусь є дані наших правоохороців, СБУ, зв´язківців , хто зливає? Московські попи все же на нашій землі, сєпарні дофіга не заарештованої типа Монтян, Бужанського .
Camomile-Anna• 06 апреля 2022
Ответ дляNorthface
Так он же говорил, что как я ему нравлюсь, и типа отношений хотел. И нах мне такой мужик ? Если бы у меня были деньги, много, я бы могла помочь и иностранцу тоже, так как все мы люди (кроме руссни), а он так хвастался сколько у него денег, а как помочь, так сразу пропал. На самом деле ничего он мне не должен, но и такой мужчина мне не нужен. Это была даже больше проверка. Пусть едит отдыхать в 16 страну)
Вам 15 років, що ви на звастуна звертаєте увагу?
lith_oops• 06 апреля 2022
Ответ дляolgabaluta
фото
Я б не обмежувалась єдиним органом, там є простір для фантазії.
Northface• 06 апреля 2022
Ответ дляCamomile-Anna
Так протупила) пох вже

Marina..• 06 апреля 2022
Ответ дляlavanda_ya
Я не об этом, вот только что в соседней теме прочитала, что в нескольких городах объявлена эвакуация жителей Донбасса.
То есть, это я считаю нормальным.
Я не знаю , как в стране которая на нас напала, даже никогда там не была .
КВІТКА-6965• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Я не чула, щоб ’просили’ Арестович або Зеленський. Принаймні не наголошували(ють) на цьому так точно.
Та і дивлячись новини здається що у цьому немає сенсу. Ось люди і розслабилися
Луганська ода просить евакуюватись
БогдаРуся• 06 апреля 2022
Ответ дляs.trv
24.02 в Мелітополі вже були орки(!)
є зрадники, є
їх повно.
в сбу також повно.
сепарів не трогали а патріотів судили.
lavanda_ya• 06 апреля 2022
Ответ дляIra759
Та ну. Була недавно тема, про те що просять покинути Луганську область. Так там відписались, що мій дім моя фортеця, нікуди не поїдемо. Це ще від людей залежить.
Родичі моєї подруги з донецької області з 2 малими дітьми не хочуть зараз виїзджати, а про Ірпінь/Бучу вже весь світ знає...
КВІТКА-6965• 06 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
є зрадники, є
їх повно.
в сбу також повно.
сепарів не трогали а патріотів судили.
Пишуть, що з листопада по областях сиділи.
хуйло війну роками планував.
В нас Луцьку зловили сєпара який ще з 2014 року зливав інфу в рашку
valentina8608• 06 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
хуйло війну роками планував.
В Рівному теж декількох зловили, один жив у лісі в землянці. Коли я почула про наступ кадирівців, зразу стало дуже страшно, і подумалося про жорстокі згвалтування, але не лише кадирівці це робили, москалі така ж погань. Колись читала, що вони у Польщі робили, коли на Берлін йшли, гвалтували до смерті, дітей катували, прибиваючи язики цвяхами до столу. отак дєди воювали ((( і їх генофонд гнилий знову робить ці звірства(
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ дляMarina..
Смотрите ежедневно карту боевьіх действий и оставьте свой инфантилизм до мирньіх времен.
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Так і є. Навіть зараз, хтось каже тікати зі сходу, бо буде пекло, хтось каже що це паніка і все буде ок. Впевнена, що верхівка має певну інфу, але для підтримки бойового духу будуть казати тільки оптимістичне. Може це й правильне рішення, але якось м´яко по розумному попередити людей можна було, я вважаю.
Криком кричат все мерьі городов Донбасса,что делать. Вчера вьівезли дофига и больше,райцентр по численности за день. Про що вас ще попередити?
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Хіба не попереджають? Евакуацію не проводять, не просять виїжджати?
Орут ,а не просят. Криком мерьі кричат и 7 поездов каждьій день запустили?
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляSveterok
Слухайте, це ваш і тільки ваш особистий вибір та відповідальність. Чекати коли будуть «орати», потяг під двері підженуть, за руки виведуть. Чи подбати про свою безпеку.
А сорі, там у вас знак питання схоже помилково стоїть.

Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2022
Ответ дляolgabaluta
фото
цього не достатньо
Sveta7• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Ви маєте право на свою думку, а я на свою.
Може до того списку «людей» декого за вуха притягнуто, але багатьох заслужено, які висловили чітку позицію, ризикуючи кар’єрою, свободою, життям.

https://human-nonhuman.info/

Не потрібна вам їхня підтримка, так і скажіть. А мені потрібна віра, що не все втрачено, що після перемоги хтось буде цю дику орду перевиховувати.
Говорити їм правду, вчити що таке добро і що таке зло. Після того, як вирублять, засудять і стратять пропагандонів.
Ваші надії марні. Хто вони і що дуже добре показано в фільмі ’Дурак’. Там без варіантів і ніхто їх не врятує.
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ дляVayderia
У мене враження, що Віхола у когось на підкормі і просуває певні тези, бо те що вона несе про хароших рускіх після всіх подій та красномовної масової реакції росіян на це все, не корилює ніяк з такою позицією у адекватної людини.
Так це зрозуміло було давно.
автор grema • 06 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
аналогічно.
тітка знає що я живу під Києвом, вона була у мене в гостях! ні разу так і не запитала де я, як я
з 8 березня зато привітала! я відповіла що мені зовсім не до свят, у нас війна, на що отримала відповідь що у неї ще й у чоловіка сьогодні ювілей
явілей лять! мені не пох????

тікали з дітьми хтозна куди, без роботи зараз без житла, брат взагалі в АТО і вона це знає що він на Донбассі давно.
нуль. нуль реакції......
як так?
ми ж самі ближчі, в неї більше нікого немає з родичів, сама завжди казала....
не розумію.
хоч би просто попитала як ми. Ті родичі що вірять пу і кажуть що- потєрпіте, скоро вас освободят, то всьо бандеровци творят, гади, нам вас так шкода- да і то мені здається зомбі, але ж переживають по-своєму.
а тут тиша
Там такі більшість, нажаль. Це допис дівчини з Маріуполя і її маленький коментар. Можливо ви це вже бачили
Zets• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Навіщо ви перекручуєте?
Там зовсім не так написано.
Відносно більшості фашистів, адекватних там мізер, але вони є і намагаються розбудити решту. Кожен поодинокий пікет в рашці для мене це вчинок, який я не буду знецінювати.

Хочеться всіх без виключення ненавидіти. Ок, ваша справа, маєте право.
Вибачте, але ви займаєтесь викривленнями дійсності для обілення руськіх.
Навіть ті, хто декларують, що вони проти війни, пишуть типу ’а что мы можем сделать’, ’я против таких топиков с украины, мне и так плохо’.
Читала від безпосередного учасника протесту у москві навіть, що ті хто виходять на протести, роблять це для того, щоб отримати штраф, судове рішення, щоб в подальшому був шанс на політичний притулок в Європі.
Я не хочу обезцінювати ніякі маленькі протести, але...
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ дляalex008
24 лютого ніхто не попереджав і не говорив про евакуацію Гостомеля, Димера, Козаровичей, Іванова і тд. Літаки та вертальоти з самого ранку вже літали і обстрілювали. Всі їхали з Київа, в тій місцевості багато дачних садиб, люди опинитися у пачці. З 5-ї години ранку 25 лютого орки вже вільно переміщуватись в тих регіонах. Тому не завжди можна виїхати.
Завжди. Я не маю ні чоловіка,ні машини,мама на Донеччині(. За дочку домовилась заздалегідь з сусідом. Він і завіз її тільки з пляшкою води до двоюрідної сестри колишнього 24. Сама з переноскою з 2 котами виїхала електричкою. Ніхто не відмовив.Теж передмістя Києва,на щастя до нас не дійшли,але лишилось трошки
автор grema • 06 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
И мучить и насиловать был приказ?
Це вони робили до вбивства. А вбивство їм дозволили. Я до інформації з Бучі думала для чого їм пересувні крематорії, а виявилося щоб приховати наслідки їх ’освобаждєнія’
nat_tusya• 06 апреля 2022
Ответ дляIra759
на днях читала в новинах, що влада Луганської області просить всіх виїхати. Особисто бачила офіційне звернення
автор grema • 06 апреля 2022
Ответ дляs.trv
24.02 в Мелітополі вже були орки(!)
Ще на початку січня на фб кримський діяч постив про колону велику окупантів на території сухопутного Криму. І країна готувалася до війни...
vihola• 06 апреля 2022
Ответ дляSveta7
Ок. Це не є принциповим питанням.
Головне аби в Україні все було добре.
Але якби був вибір мати сусідом ліберальну росію, чи північну Корею, срсрс в найгірші його часи.
То краще перше.
А найкраще щоб вона взагалі нахрін розвалилась на 1000 медвежат, ядерну зброю щоб здали і сиділи тихенько віками, каялись та гріхи замолювали.

Можна, звісно, бажати знищення, всій країні. Та це щось не дуже реально.
Рашку можуть зачистти після того, як вона пів світу знесе. Щось нема такого бажання, уявляти чим ядерна війна завершиться.
Sveterok• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Та да