grema• 06 апреля 2022
Масове зґвалтування в Бучі. «Серед постраждалих 12-річний» – повторює мені лікар
‼️Буча, де підверглись статевому насильству навіть 12-ти річні діти.. вже більше 400 постраждалих‼️
Россияне єто уродыZ, порожденные не только Путиным.. как в этом смысле спится Меркель и компании?
Назар Озерянський кардіохірург
В Польщу привезли згвалтованих дітей. У них вибиті зуби
Назар Озерянський кардіохірург
Ответ дляolechka_uli
Есть, очень много акций против войны, люди расклеивают плакаты в МГУ, много нормальных студентов , на улицах Казани и Питера видела фото, но такого количества людей не достаточно конечно , пусть их 10 млн, это больше чем население Белоруссии, но ещё 150 млн даунов садистов алкашей и просто е@анутых.
Споримо, вас за цей допис зрадницею ніхто обзивати не буде?)
Хоча, ми одне і те ж саме написали.
olechka_uli• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Хоча, ми одне і те ж саме написали.
Я к тому что не все нормальные выехали. Но на них надеятся не стоит, они скорее тоже сбегут скоро, чем на что-то реально смогут повлиять.
Люди делятся на плохих и хороших, независимо от нации, просто там дебилов высокая концентрация, слишком, как вспомню отдых в дешёвом турецком отеле, аж передёргивает, они и мирное время конченные были.
все время читаю и слышу русня-русня..
Девочки, не национальный признак общий у этой выродков.
Там же море бурят, чеченцев, татар, украинцев, это региональный признак, они все россияне - вот что объединяет этих тварей.
Зато русские, живущие в Украине, точно так-же страдают от зверств ублюдков, они наши люди..............
Ответ для-Инга-
все время читаю и слышу русня-русня..
Та все это понимают.
А в украинском языке нет отдельно слова для русского и россиянина - все росіянин.
Ответ дляolechka_uli
Та я зрозуміла. Мова була про подвійні стандарти. Ваш допис не цікавить нікого, а мій викликав резонанс.
Виявляється, потрібно вже ненавидіти і бажати смерті всім росіянам, незалежно від поглядів, незалежно від того підтримують фашистський режим, чи виступають проти і підтримують Україну. Інакше ти сука рашистська.
Ну це вибірково, не від всіх вимагається.
Або просто більше нема до чого домахатись, щоб звести старі рахунки.
Ответ для-Инга-
понимают, но понятие размазывается. Предпочитаю называть этих уе-ов рашистами. Емкое, совершенно информативное, и ассоциация однозначная.
Мені здається, коли людей злість бере, то довго не думають, як назвати.
Нормальні росіяни, українські не ображаються. Бо самі рашафашистів ненавидять.
olechka_uli• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Ну люди все разные, у нас к сожалению тоже попадаются не з повна розуму. Что значит ненавидеть всех? Они не соображают, что в таком случае мы ничем не лучше орков будем?
Ответ для vihola
не задумываются, это уже автоматически идет. Поэтому мне кажется нужно притормозить и найти верное слово.
Ответ для-Инга-
Ну це вже такий ком котиться, що просто так не спинити. Тільки після перемоги спаде напруження. Росіяни з українським паспортом, які за Україну стоять-українці, їх ніхто не чіпає.
Ответ дляolechka_uli
Думаю, це просто провокатори.
Які все розуміють, але завдання розколювати зсередини.
Вінничанка• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Країна ґвалтівників, яка обирає і підтримує президента ґвалтівника.
«Лежит милая в гробу,
Я пристроился, **у.
Нравится — не нравится,
Терпи, моя красавица»
Співчуваю адекватним росіянам, які виходили і виходять на поодинокі на протести, які здирають і руйнують фашистську символіку. яким соромно і боляче, які нічого не можуть вдіяти, бо їх мізер. Жити серед ґвалтівників і виродків також випробування.
«Лежит милая в гробу,
Я пристроился, **у.
Нравится — не нравится,
Терпи, моя красавица»
Так ось звідки це ’Нравится — не нравится,
Терпи, моя красавица’. Гопник, але ж народу подобається.
Ответ дляgala-grabchak
100000%
Ещё и темы закрывали на здесь и боялись говорить о изнасилованных в начале марта..
это могло бы кого то и спасти, схватить детей и бежать!!
А самой это непонятно было?
Вы такие странные,люди
Моя мама,когда 24 февраля в беседе группы написала тем,кто решил остаться,сделать схрон,с горючим ,с едой и тд и прятать девушек и молодых парней-была заблокирована и названа провокатором и услышала много в свой адрес.мы не смогли уехать сразу,уехали 15 марта,но оставили соседям еду и тд.
Так что людям хоть кол на голове теши,каждый уверен что он знает лучше
Вы такие странные,люди
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Дуже шкода, що населення не проінформували про РЕАЛЬНУ загрозу, бо боялися паніки. Особливо дітей шкода...
І зараз не розумію цей тренд ’залишитися вдома будь якою ціною, це так патріотично’, навіть якщо ця ціна - життя.
Волонтерів, тих хто допомагає армії, тих хто не зміг з поважної причини виїхати не беру до уваги.
Я теж не розумію. Моя подруга сиділа майже до останнього. Майже - бо втекла за день як її частину міста окупували і вона б вже не виїхала. Її виштовхнув чоловік. Тут писали, що зляться коли друзі ’дістають’ щоб виїжджали. Але ж то так бо хвилюються. Я теж кожен день її трогала, а вона відгризалася, що у безпеці, поки вже не почали ракети літати і не пішли слухи про гвалтування. Теж мама дівчаток як раз такого віку.
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ дляMarina..
Так , а по новостям у нас одни победы и в городе все нормально. Никто даже не подскажет как выехать, сразу накинуться , мол сидите дома. И как в этом случае понять когда нужно бежать. Не все же могут снимать жилье за сумму, которую и за несколько месяцев не заработать .
На самом деле жилье есть, просто оно расходится с представлениями наших людей. Они едут в большие города в надежде получить отдельное жилье. Но этого не будет. Или реально большие помещения с общим проживанием, общежития, отели, хостелы, квартиры - это может быть в деревнях. Но найти можно. Много семей берут к себе людей. Но такого я боюсь так как мне кажется, что могут ждать что-то типа домашней прислуги. Ну и волонтеры не рекомендуют такого.
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ дляolechka_uli
А я Крым до 2005 и Египет дешевый отель. Больше с ними не пересекались, очень тщательно выбирали отели и города
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
Думаю, це просто провокатори.
Да, только вы никогда не раскалывали. Прямо бубочка. Я не буду разбираться хорошие они или плохие. Они ж не разбирали бандеровцы те кого они убивали или не бандеровцы. Или может санкции вводить не стране в целом, а только власти и тем кто ее поддерживает? А вот те россияне которые в Германии они хорошие или плохие? А те кто поехали на автопробег какие? А как вы их разделите? Да и ’хорошие’ россияне, не против ’денацификации’ украинцев или снятии оккупации Донбасса. Они просто считают, что можно не военными методами это все решить. И это вообще не делает их хорошими. Да хоть искричитесь, что я провокатор. Мне начхать
Ответ длязлой_Пушистик
Можете не розбиратись, маєте право на свою думку. Нікого до іншої тут не схиляла, українці мають право на цей праведний гнів.
Після всього, мають право не розбиратись кого проклинати, а кого оминути.
Але я в свою чергу також не зобовязана тупо всіх ненавидіти, незалежно від поглядів. Навіть тих кому боляче і соромно за свою країну, хто говорить про це, не мовчить.
А якщо узагальнювати не готова, то бути за це обізванною «рашистською сукою».
Санкції треба на всю країну.
Ті що в Німеччині, звісно, також фашисти. Висловлювалась вже стосовно них.
Якщо вони хотіли показати, що не такі, не заслуговують русофобії, мали вийти з українськими прапорами і новим російським синьо-білим, який не замаравмя фашизмом, людською кров’ю.
«хороші» росіяни проти окупації українських територій, проти «спецоперації», проти денацифікації, проти деміталітарізації. Повністю Україну підтримують у всіх питаннях, очікують падіння путінського режиму.
Я підписана на опозиційний канал Нєвзорова і деякі ним рекомендовані.
Можете піти почитати, пошукати до чого домахатись.
Бо схоже, захотілось це зробити просто так, довго чекали.
Щоб довести хто тут більший патріот.
Не претендую, ви тут найвеличніші в патріотки.
Санкції треба на всю країну.
Щоб довести хто тут більший патріот.
Ответ дляMarina..
я с вами не согласна, новости по телевизору смотрю мало, но вижу что освещают все, и хорошее, и плохое. В нашем городе никто никого не заставляет сидеть дома, а наоборот советуют уезжать женщинам и детям. Возможно вам нужно поискать волонтеров в своем городе, горячую линию.
Ответ дляГлянец
В данный момент у нас нормально, но как быть тем у кого нет возможности? Я о пенсионерах и не ходячих людях.
Ответ дляCvetochek...
Так і є. Навіть зараз, хтось каже тікати зі сходу, бо буде пекло, хтось каже що це паніка і все буде ок. Впевнена, що верхівка має певну інфу, але для підтримки бойового духу будуть казати тільки оптимістичне. Може це й правильне рішення, але якось м´яко по розумному попередити людей можна було, я вважаю.
У нас Днепр готовится к переселенцам. Вот такое пишут в телеграмм.
У Дніпропетровській області планують евакуювати переселенців, які тимчасово проживають у районах, що межують з Донецькою областю.
Про евакуацію повідомили у Васильківській селищній об’єднаній територіальній громаді. Так, зазначили, що це стосується колишніх Петропавлівського, Межівського і Покровського районів.
– Евакуація буде відбуватися відносно переселенців першочергово, так як можливо найближчим часом, місця де вони наразі проживають, потрібні будуть людям, які будуть виїжджати з територій, на яких будуть проводитися бойові дії, – повідомили у Васильківській ОТГ.
Ответ дляolechka_uli
Выражение : Пока плохие русские нас убивали, хорошие русские молчали, можно перефразировать. Плохие русские нас убивали, потому что хорошие русские молча это одобряли
Ответ дляCvetochek...
Я не чула, щоб ’просили’ Арестович або Зеленський. Принаймні не наголошували(ють) на цьому так точно.
Та і дивлячись новини здається що у цьому немає сенсу. Ось люди і розслабилися
А Вам треба, щоб всі Вас попросили? Сьогодні Верещук ну дуже просила людей евакуйовуватися зі сходу поки є можливість.