Вот чисто ваши критерии: какой это - умный человек?
Ответ дляolya8385
хитрый манипулятор они очень умные
Так если человек манипулятор, то вы это вряд ли поймете
2010nastunya• 06 апреля 2022
Для меня, человек, который обсуждает, сплетничает, гадит других, интересуется только жизнями других, не умеет держать язык за зубами, априори не умный. Но у ума составляющих много и каждый вкладывает свой смысл в это понятие.
vasilek5050• 06 апреля 2022
Розумна людина бачить далі свого носа (дивиться у перспективу), на відміну від більшості людей. Вона здатна аналізувати події і відрізняти істотне від несуттєвого.
Natalia505• 06 апреля 2022
Людина яка своім розумом чогось досягла у своїй профессії, зробила відкриття в науці, має відзнаки, багато читає і працює, пише книги, наукові роботи, має власну думку, ніколи не прямує за більшістю. Індивідуальність в усіх проявах. Вирізніяться поміж середньостистичних людей. Талановита і цілеспрямована особистість.