Квіхтулік• 06 апреля 2022

Євросоюз і досі торгує з Росією! Знову блокада фур на кордоні із Польщею!

Кожні 6 годин в Україні помирає дитина, не тільки від вибухів, а й від катувань і насильства з боку росіян,
Європа оголосила санкціі, проте торгує і Росією і досі на 106 млн євро щошість годин

Тому блокада польсько-білоруського кордону продовжується, знову, будь ласка

подивіться відео Наталіі Панченко, це просто не вкладається в голові

https://www.facebook.com/nataszita/videos/97503972...
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
хто знаходиться в Польщі, допомагайте, це наше майбутнє, це може врятувати життя
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
чому одна дівчина в України може це робити, а є чоловіки у Польщі, які не можуть це підтримати і сидять у теплі, поясніть мені!!!
lenchik maha• 06 апреля 2022
тему в топ, пообщаемся девочки?
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
і схоже ця тема може набрати менше коментарів, ніж про полотенця(((
lenchik maha• 06 апреля 2022
подскажите, а что с прошлой блокировкой? таки проехали машины?
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
тему в топ, пообщаемся девочки?
рада вас бачити))))
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
вже ж і Євросоюз ввів санкціі і ніби заборонив пропускати фури, але вони їдуть все одно, не дивлячись на ніби то санкціі, розумієте що виходить? на бумазі санкціі, а насправді що?
Корочка Хлеба• 06 апреля 2022
На днях была новость, что Польша хочет закрыть границы с рф, как и страны Прибалтики. Только не понятно, когда это будет реализовано или это просто поговорить.
lenchik maha• 06 апреля 2022
а вообще, я считаю, что машины там едут совершенно законно и имеют полное право, а вот блокировать их незаконно)) а вы как считаете?
sweet-sweet• 06 апреля 2022
Санкции только приняли, но еще не утвердили. Евросоюз как всегда все делается на тормозах
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
санкціі вводять, щоб тиснути на Рашу і її заблокувати
для того ж і блокують фури. подивіться відео, яке я прикріпила ссилку, тоді у вас питання відпадуть

кожні 6 годин вмирає дитина в Україні!!!!!!!
А ЄС і досі как ни в чем не бывало торгує із рашою, Українських жінок гвалтують, а їм по хер
VivaForever• 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
Думаю незаконно на нас бросать ракеты и расстреливать людей
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляsweet-sweet
ага, а діти, жінки, чиїсь чоловіки вмирають і ЄС по хер
це можуть бути наші з вами родичі, да вони українці, значить це вже наші родичі
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляsweet-sweet
пока там фуры постоят, как раз и утвердят)
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
а ці фури до вас їдуть??? в РОсію?
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
все правильно вы думаете!) пост был для того, что бы побольше людей отписалось)
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляКвіхтулік
а ці фури до вас їдуть??? в РОсію?
Все здалась, пост был - провокация, что бы вызвать больше коментариев в теме)
ТриАна• 06 апреля 2022
Ответ дляКвіхтулік
а ці фури до вас їдуть??? в РОсію?
На парашу, в тих фурах що пропустили тоді писали что був метал для ракет, запчастини, ліки, їжа
Хто зна шо можуть вести щоб зброю далі робити(((
lenchik maha• 06 апреля 2022
ну давайте хоть мемов каких то накидаем, раз срач не получается)
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
зараз вам матюків понаписують, почекайте
автор Квіхтулік • 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
ви швидко здались)))
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляТриАна
что бы там не везли, это незаконно, даже если там детское питание и памперсы. Не понимаю эту Европу..вся такая правовая, все должно быть строго по закону, а тут о-па-на!
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляКвіхтулік
да пусть, главное, что бы тему поддержали
вре_Динка• 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
мат мат мат вам)
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ длявре_Динка
мат мат мат вам)
) даже баном можно помахать) лишь бы с пользой для дела))
ТриАна• 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
Так(( все обіцяють та на роблять важливих заходів
Корочка Хлеба• 06 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
Вы считаете, законно стрелять по мирному городу и его населению запрещёнными конвенцией кассетными реактивными снарядами???
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
считаю, что нужно писать, как можно больше коментов в этой теме, что бы поднять хотя бы до читаемых)
Alionaua• 06 апреля 2022
Маю надію, що все ж таки Європа прокинеться та почне діяти.
lenchik maha• 06 апреля 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
ой, я вас помню, мы с вами недавно поругались и обе в бан улетели..)))