06 апреля 2022

И я спрошу о выезде за границу мужчины

Мужчина у которого трое детей до 18 лет, но дети от разных браков, может выехать за границу? Если да, то что для этого нужно?
Может кто в курсе, расскажите
вишенка 06 апреля 2022
Бывшие жены дают детей ,чтобы вывез за границу ?
demra 06 апреля 2022
Вручить повестку пусть шурует служить !
Фиона_40 06 апреля 2022
Він виїздить з трьома дітками?
El_ena 06 апреля 2022
Если дети с ним, то должны выпустить.
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляФиона_40
Він виїздить з трьома дітками?
Да, но мамы тоже едут
автор BloomBom 06 апреля 2022
Сразу напишу, что это не мой муж, а то тут сейчас нафантазируют
Фиона_40 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Да, но мамы тоже едут
Піпець,))) але випустять
Амарилис 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Да, но мамы тоже едут
Я прям бачу цю картину. Він їх як гарем буде оформлювати?
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Я прям бачу цю картину. Він їх як гарем буде оформлювати?
Я не знаю) а думаете, нужно ?)
Горськ 06 апреля 2022
Так,поїхав знайомий,брав документи в цнап,їхав без дітей.3-є дітей до 18‘років від різних шлюбів.
Амарилис 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Я не знаю) а думаете, нужно ?)
Та шуткую). В нас заборонене багатожонство.
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляГорськ
Так,поїхав знайомий,брав документи в цнап,їхав без дітей.3-є дітей до 18‘років від різних шлюбів.
А какие документы брал, вы не подскажете?
Bell-k@ 06 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Я прям бачу цю картину. Він їх як гарем буде оформлювати?
Если б я был султан....
Амарилис 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Я не знаю) а думаете, нужно ?)
Це їм в Швецію треба виїжджати))
Горськ 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Да, но мамы тоже едут
Без дітей і без мам,тільки з витягом свідоцтв про народження.Оригіналів не мав,бо діти по різним місцям.
nahaka 06 апреля 2022
А ще є такий пункт цікавий про бронь з роботи. Можливо, хтось про нього знає: як він діє на кордоні?
sammara 06 апреля 2022
Випускають. Обов´язково має бути оформлений документ про багатодітну родину з вписаними всіх трьох дітей та фото батьків. Питали є батько дітей, що наіншому прізвищу і чи платить аліменти, казала, що не платить і діти на повному утриманні у нас
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Це їм в Швецію треба виїжджати))
Мужчина потом планирует вернутся
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляГорськ
Без дітей і без мам,тільки з витягом свідоцтв про народження.Оригіналів не мав,бо діти по різним місцям.
А какие это вытяги? Это как свидетельство из дии?
max2013 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Мужчина потом планирует вернутся
А чому тоді їде?
Горськ 06 апреля 2022
Ответ дляsammara
Випускають. Обов´язково має бути оформлений документ про багатодітну родину з вписаними всіх трьох дітей та фото батьків. Питали є батько дітей, що наіншому прізвищу і чи платить аліменти, казала, що не платить і діти на повному утриманні у нас
Навіть і не було посвідчення.Він їхав з Київської обл,ледь виїхав перед окупацією всім відомих міст,голий був і босий тільки з своїми документами,до нас приїхав і в цнапі за 2 год побрав витяги і на кордон.
max2013 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Да, но мамы тоже едут
То він бере дітей і проходить.
А мами можуть і самі ,окремо пройти
Марго 152 06 апреля 2022
Мати при собі копії свідоцтва про народження дітей. Діти мають бути неповнолітні.
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляsammara
Випускають. Обов´язково має бути оформлений документ про багатодітну родину з вписаними всіх трьох дітей та фото батьків. Питали є батько дітей, що наіншому прізвищу і чи платить аліменти, казала, що не платить і діти на повному утриманні у нас
Ну тут явно не многолетняя семья, дети от двух браков: двое и один
Горськ 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Ну тут явно не многолетняя семья, дети от двух браков: двое и один
3 шлюб а по одній дитині до 18 років
sammara 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Ну тут явно не многолетняя семья, дети от двух браков: двое и один
В мене троє дітей, в одному шлюбі двоє, та наразі хлопчик з´явився.
polski 06 апреля 2022
Капец, а бывшие жены спасают недомужика помогая выехать((( жуть
Горськ 06 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Ну тут явно не многолетняя семья, дети от двух браков: двое и один
А де пишеться про багатодітну сім’ю.3-є дітей до 18 р вперед,як хочеш,все законно.
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляГорськ
3 шлюб а по одній дитині до 18 років
Ну в таких случаях ведь посвидчення многодетной семьи явно не будет.
Вы про вытяги писали, что за вытяги?
автор BloomBom 06 апреля 2022
Ответ дляsammara
В мене троє дітей, в одному шлюбі двоє, та наразі хлопчик з´явився.
У вас двое детей от первого брака и мальчик во втором браке? Вы выехали вместе со вторым мужем?