Meli-4fab• 07 апреля 2022

Чи нормально такий відвіс ваги

Створювала тут тему про те що набрала за період війни 7 кг. Дякую всім за поради - процес пішов , але тепер друге питання за 4 дні 2 кг то нормально чи це швидко? Чому питаю, щоб не було так, що зараз скину, а через місяць повернуться в подвійному розмірі. Стосовно втрати ваги : виключно змінила харчування прибрала хліб, солодощі. Залишилось м’ясо риба овочі і фрукти в першій половині дня. Всім дякую.
Тоня Тар• 07 апреля 2022
Нормально, это вода

автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляТоня Тар
Нормально, это вода
Дякую
Xue• 07 апреля 2022
Набряки зникли.
olga_ran• 07 апреля 2022
Звичайно, спочатку завжди так, тепер готуйтесь вже повільно та впевненно будете йти далі)
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляXue
Набряки зникли.
Та їх і не було , не маю такої схильності
kamilla11• 07 апреля 2022
Автор
И Ходить
Много гулять
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляolga_ran
Дякую)
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Автор
И Ходить
Много гулять
Я гуляю тут постійно, але вага від цього не дівалась, я так розумію в першу чергу харчування, потім як не буде загрози суглобам можна спорт
Викуся29• 07 апреля 2022
Кто то еще и поправляется в войну...

автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Кто то еще и поправляется в войну...
В кожного власна реакція на стрес( всі ми різні
Викуся29• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
От воды не пухнут
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
От воды не пухнут
А я і не казала, що сиджу на воді, одні не можуть їсти інші стрес заїдають не відчуваючи навіть смаку іжі
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
От воды не пухнут
Ви ведете до того, що в мене є продукти і я можу готувати для себе і сім і ?
Викуся29• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
То не запихивайте ничего. Первый раз слышу, что за это время потолстели. Все худееют
LoveYou• 07 апреля 2022
Вода пішла, та й усе. Далі так швидко йти не буде.
Так само і коли +2 за пару днів - це теж вода.
Жир набирається і скидається повільно, а з ним завжди затримується вода.
Викуся29• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
У меня тоже есть. Но никто не пережирает
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Ви навіщо зайшли в тему виказати мені своє Фе, яке я маю право їсти під час війни і набирати ще й вагу?
Filomena• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Вуглеводи утримують воду. Вуглеводи прибрали. Вода зменьшилася. Це приблизно.
Але це не жир був🙂
А далі поступово жир і м’язи будуть зменьшуватися. Без фіз активності це нормально. Їжте білок обов‘язково
Ех, де взяти силу волі?🙁
happy camomile• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Не знаю,как кому,но мне всегда надо добавлять спорт,чтобы кожа была в тонусе.На первых порах не обязательно аэробное,а пилатес,йога и ходьба.И худеть больше ,чем на 3-3,5 кг в месяц тоже не айс.Надо же,чтобы и кожа лица была в тонусе и не обвисшая.

LoveYou• 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Вам ваше біле пальто не тисне? Всі різні, і є люди які від стресу багато їдять. Чи це новина для вас?
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Але це не жир був🙂
Ех, де взяти силу волі?🙁
Після того як побачила цифру на вагах і проаналізувала наслідки для здоров’я або беру себе в руки або я паціетн гінеколога - ендокринолога надовго(
Викуся29• 07 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Нет. Даже Свободновато🤣
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляhappy camomile
Дякую, зараз точно нічого крім ходьби я не добавлю, але я в день проходжу не менше 8 км і тільки набирала вагу - я думаю це все таки гормональний збій на фоні стресу.
happy camomile• 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Все люди разные.Я всегда на стрессе худею и кусок в горло не лезет,а в первую неделю войны,когда в Киеве херачили нехило так я жрала,как не в себя.Это первый раз в жизни такая реакция на стресс была.Но и поправилась я аж на 1,5 кг,спасибо йоге.
kamilla11• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
Да )
Сахар и хлеб убрать нафиг )

Я по моле заметила , что оч вредит кофе с молоком , капучино . Сразу вес возвращается
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Да )
Сахар и хлеб убрать нафиг )

Дякую, за каву з молоком тут її п’ють всі і 24/7 я за компанію теж вранці пила, коли замовляєш чай приносять але завжди перепитують по 2 рази чи дійсно я хочу чай)))
Решка7777• 07 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
автор, я бы еще что то попринимала ..для моторики желудка от запоров
Решка7777• 07 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Кто то еще и поправляется в войну...
легко, движения мало , углей много.
похудела на 10 первые три недели, сейчас обратный процесс
автор Meli-4fab • 07 апреля 2022
Ответ дляРешка7777
Дякую, з цим проблем теж немає, я все ж таки думаю, що у мене і так були проблеми з гормонами, а на фоні цього жахіття і кортизол і решта почали зашкалювати
lana_banana04• 07 апреля 2022
Нормальный отвес, если только начали худеть - это уходит вода. Смотря какой стартовый вес и как худеете (сколько едите, есть ли спорт) - за первую неделю может быть -5-10 кг, потом уже не так интенсивно будет