Маряна Семків• 07 апреля 2022

Обміняю Культуру Джун на індійський морський рис.

Обміняю гриб Джун для виготовлення медового шампанського на зеленому чаї з медом для виготовлення медового шампанського на індійський морський рис.
пицунда• 07 апреля 2022
я покупала на олх морской рис

автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
я покупала на олх морской рис
Маєте багато морського рису? Цікавить обмін на 5 порцій рису.Джун значно дорожча культура ніж чайний гриб,бо потребує багато меду.
ok1904• 07 апреля 2022
Яка пропорція меду/ чаю для джуну? в мене морський рис є, але треба трошки розмножити після зими(зимою не ферментувала), є комбуча
пицунда• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
вы знаете я его попила и мне надоело его делать и я подарила приятельнице... люблю его пить только летом. зимой он у меня не идет
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Для комбучі я беру 5 ст.л цукру на 3л банку рідини. меду скільки йде для джуну?
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Мій тібікос в холодильнику перезимував
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
На 1л. 1ст.л.зеленого чаю і 100г.меду.Чайний гриб я теж маю багато.Індійський рис в мене чомусь довго ферментує 10-14днів і немає газації, тому хочу обновити культуру.
пицунда• 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Мій тібікос в холодильнику перезимував
пойду погуглю что такое тибикос
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
пойду погуглю что такое тибикос
Tibicos тибикос- Морской рисовый гриб.
Чайний- комбуча kombucha
Медовий - джун

автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляпицунда
Зооглеї потребують догляду.Я чайний гриб культивую вже 12 років,маю багато.Тепер маю ще Джун.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Хай я розведу, освіжу колонію, бо за зиму трошки ослабла колонія, газує він теж, пляшка з бугельною кришкою поможе що для комбучі, що для тібікосу, аж піна стоїть
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Для Комбучі ви мало цукру даєте.Я на 1л.даю 1ст.л.чаю і 4ст.л.цукру.Для Джуна на 1л.1ст.л.зеленого чаю і 100г меду.
Invictusgirl• 07 апреля 2022
Девочки,а зачем оно все ?
Это полезно ?
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Я пробувала в такій пляшці-не газує
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Девочки,а зачем оно все ?
Это полезно ?
Для травлення корисний, містить багато ферментів.
Invictusgirl• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Ясно,спасибо
Помню в детстве моем,был у нас чайный гриб и рис.
Мне не нравился их вкус,а брат пил )
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Ні, все я вірно даю , як магазинний напій, ще вторинна фермен ація шипшиною всю зиму була,
в сім´ї комбуча з 90х років, нащо привчати до солодкого ? Я перевіряла в різних джерелах

A 14-day brew will yield approx. 3 to 6 grams of sugar per 8 oz (240 ml) of plain kombucha.
Тобтоо на 1 л рідини від 30 грам цукру вже достатньо
https://www.kombuchatothepeople.com/tea-sugar-and-...
Я і тібікос по тій же нормі годую. 5 ст.л на 3л банку рідини,
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ясно,спасибо
Мне не нравился их вкус,а брат пил )
Джун набагато смачніший ніж чайний гриб,як медове шампанське.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Девочки,а зачем оно все ?
Это полезно ?
Джерело молочнокислих бактерій, віт.групи Б, «жива їжа/напій». В мене шикарний хлібчик на комбучі чи тібікосі.

ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ясно,спасибо
Мне не нравился их вкус,а брат пил )
То напівфабрикат , а треба доробляти вторинну ферментацію ягодами, ароматичним насінням, фруктами, щоб настоявся на ягодах, в мене ще ніхто не відмовився від стаканчику напою. Потім просять грибом поділитися, навчити доглядати і т.д.
margaritavoronina1• 07 апреля 2022
Девочки,как вы это все разводить?сколько раз пробовала и книги разные покупала,тогда ещё интернета не было и не идёт и все. Ни чайный ни рис-пропадает очень быстро
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904

До тібікоса я теж даю 5ст.л.на 3л.банку,бо люблю кислий напиток,але все одно довго ферментує.А от чайний гриб любить багато цукру і має бути на постійній ферментації.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Стерильний посуд? Переварена , відстояна вода?
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904

https://www.facebook.com/groups/1513464945650077/?...
margaritavoronina1• 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Да,все делала по рецепту. Думаю может у меня был уже изначально какой то не очень хороший
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Знайомій на початку лютого подарувала чайний гриб, як почалася війна, вона виїхала, подальше від дому, на днях повернулися за речами, ну і заглянула до гриба, думала, що все йому кінець, а він такий красень став, додатково виріс гарнний молодий , вже вона два з собою забрала на дачу.
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
А мені чомусь не подобається вторинна ферментація,не люблю ягід і фруктів.Я переливаю напиток у пляшки і чекаю щоб загазувався.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
треба розводити з нуля, тобто з самого ферментованого напою комбучі за два тижні вже зявляється молодиц,але звичайно пару місяці треба чекати , не чіпати, поки він виросте .
Деленка часто гине, а от коли нульовка той житиме.

або брати дорослий молодий, не деленку.
автор Маряна Семків • 07 апреля 2022
Ответ дляok1904

або брати дорослий молодий, не деленку.
А як буває дорослий молодий одночасно?Або дорослий товстий,темний з бородою,або молодий тонкий світлий.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ дляМаряна Семків
Ну і я так роблю, стерилізую пляшку, охолола, переливаю комбучу, чекаю три дні мінімум, потім на ніч в холодильник(бо неохолоджена залпом як шампанське всю стелю забризкати може), з холодидьгику відкривається нормально, далі за день випиваємо, і так наступна пляшка, за тиждень 7.5-8 л на сімю. Вторинна не погано з шипшиною, з фенхелем, грушами дюшес, а от з імбирем не мій смак, а моя мама любить.