Юля 458• 07 апреля 2022

Чому нам не кажуть про втрати ЗСУ

Поясніть, чому нам не називають хоч приблизну цифру? Це заборонено на час війни? Адже , привозять наших хлопців, ховають, чому говорять тільки про втрати російських? Хтось пояснював з наших політиків?
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляКузякин
Я тоже жалобу отправлю
Удалено администрацией...
lilu1990• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так ми ітак знаємо , що втрати є , чому нема цифри? Від нас ніхто не приховує, що є втрати(
1 к 4 приблизительно. Вот и считайте. Если с их стороны погибших 18 тысяч.
AHetfield• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Удалено администрацией...
А навіщо ви тему створювали? Щоб указувати що кому робити?
demra• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Какой ’ сому ’ у вас говорит ?
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Чому так вважаєте?
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляdemra
Какой ’ сому ’ у вас говорит ?
Чому! Телефон справив(
demra• 07 апреля 2022
Ответ дляmarasa_sw
тоже только читала за оккупантов,думаю ’а наших сколько’?
1к8 Оборона меньше потери чем наступление .
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Так хай і мені не вказують. Мені якщо не цікаво, я просто виходжу.
agata116• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Это как? Если муж на передовой, то зная, что там потери 3 человека, вы меньше переживаете за него, чем узнав что потери 10 человек?
да.
чем больше потери тем выше вероятность провала операции, задания!
agata116• 07 апреля 2022
тема провокация.
Марина310385• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Так нет никакой тайны. Есть большие потери и с нашей стороны. Или вам точный подсчет нужен?
не давно мелькнуло на канале молнии, вроде около 14 000 наших потерь в всу., не знаю правда или фейк
sky-labs• 07 апреля 2022
Ответ дляjudit
військова таємниця- противник щоб не знав теж
Это основная причина.
Alena.i• 07 апреля 2022
Після перемоги скажуть скільки, але й так зрозуміло що немало
Не чіпай - вб ю• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А кому мають доповідати, як не тим, чиї чоловіки і діти воюють?
Конкретно ваш муж и ребенок живы? Если да, это все что вам следует знать.
Цифры действуют ужасающе и неизменно вызывают панику. Поэтому будут озвучены только по окончанию войны.
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляagata116
тема провокация.
Поясніть, в чому провокація? Просто цікаво.
Унция яда• 07 апреля 2022
Девочки, вы чего не автора накинулись? Я тоже хочу знать скольких наших настоящих мужиков полягло, что бы еще больше ненавидеть эту мразь, сколькими жизнями наших вояк мы заплатим за победу. И что бы никого-никого не забыть потом. И что бы о семье каждого не забыли. Но понимаю, что инфа пока скрывается...
agata116• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
об этом сейчас офиц.не говорят и на то есть причины.

я пожалуюсь на тему.
sky-labs• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так в случае гибели или ранения именно вашего вы итак узнаете. О других ВАМ знать незачем.
Эта инфа очень интересна оркам, вы для них стараетесь?
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Тому що автор підіграє ворогу у намаганні розкрити військову таємницю
Babudan• 07 апреля 2022
Давно не слідкую за підрахунком російських втрат. І про наші на бачу сенсу говорити. Для чого? що це дасть? Мені важливо чи мій живий і щоб всі знайомі були живі здорові. Сьогодні мені цього досить. А щодня плакати ’Все пропало’? І так приводів вистачає. Втрати є і вони не маленькі. Всі розумні люди це розуміють.
Унция яда• 07 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
ну не знаю, а свои мотивы интереса написала.
Не чіпай - вб ю• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Щоб не підрахували кількість війська? Але постійно призивають, мені здається це не логічно.
Поступает новое оружие от запада - призывают дополнительно людей. Это позволяет минимизировать человеческие потери.
Нормальный процесс.
agata116• 07 апреля 2022
Ответ дляsky-labs
+100.
Марина310385• 07 апреля 2022
Ответ дляagata116

я пожалуюсь на тему.
Господи, банали, когда люди говорили о войне. Война началась, баны не прекращяються. Я не вижу, не чего страшного, что автор задал такой вопрос. Бесят.... за правду баны летят,хотя люди ранее писали толковые вещи. Ведь мы всеравно не знаем не чего, не скажут, пока война не закончиться.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Свої мотиви інтересів рашкоботи тут так розписують, що зачитаєшся
dusha76• 07 апреля 2022
Втрати безумовно є, набагато менше ніж у росіян. Але без втрат не обходиться жодна війна.
hrushyk• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Автор,заспокойтесь
Не думайте про загальні втрати зсу
Не рвіть нерви
Ваші брати воюють ?
Якщо з ними ,шось недоведи Боже станеться,Вам повідомлять
Все інше Вас не повинно цікавити
agata116• 07 апреля 2022
Ответ дляМарина310385
не о войне, а о погибших!
о которых сейчас официально не говорят, причины есть!
бесят такие как вы и автор.
Майстерня домашнього текстилю• 07 апреля 2022
Ця інформація під грифом секретно.
Mrs.Ochmonek• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так, якщо я буду знати, що їх врази менше ніж російських , мені буде легше. Я буду менше хвилюватись ща своіх рідних.
Так їх і є в рази менше, але це все одно багато. Тим більше, що у нас там найкращі, патріоти що захищають свою землю, а у них - відверті покидьки, мародери і гвалтівники, біосміття.