Поясніть, чому нам не називають хоч приблизну цифру? Це заборонено на час війни? Адже , привозять наших хлопців, ховають, чому говорять тільки про втрати російських? Хтось пояснював з наших політиків?
Марина310385• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Так нет никакой тайны. Есть большие потери и с нашей стороны. Или вам точный подсчет нужен?
не давно мелькнуло на канале молнии, вроде около 14 000 наших потерь в всу., не знаю правда или фейк
Не чіпай - вб ю• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А кому мають доповідати, як не тим, чиї чоловіки і діти воюють?
Конкретно ваш муж и ребенок живы? Если да, это все что вам следует знать.
Цифры действуют ужасающе и неизменно вызывают панику. Поэтому будут озвучены только по окончанию войны.
Девочки, вы чего не автора накинулись? Я тоже хочу знать скольких наших настоящих мужиков полягло, что бы еще больше ненавидеть эту мразь, сколькими жизнями наших вояк мы заплатим за победу. И что бы никого-никого не забыть потом. И что бы о семье каждого не забыли. Но понимаю, что инфа пока скрывается...
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Тому що автор підіграє ворогу у намаганні розкрити військову таємницю
Давно не слідкую за підрахунком російських втрат. І про наші на бачу сенсу говорити. Для чого? що це дасть? Мені важливо чи мій живий і щоб всі знайомі були живі здорові. Сьогодні мені цього досить. А щодня плакати ’Все пропало’? І так приводів вистачає. Втрати є і вони не маленькі. Всі розумні люди це розуміють.
Не чіпай - вб ю• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Щоб не підрахували кількість війська? Але постійно призивають, мені здається це не логічно.
Поступает новое оружие от запада - призывают дополнительно людей. Это позволяет минимизировать человеческие потери.
Нормальный процесс.
Марина310385• 07 апреля 2022
Ответ дляagata116
об этом сейчас офиц.не говорят и на то есть причины.
я пожалуюсь на тему.
Господи, банали, когда люди говорили о войне. Война началась, баны не прекращяються. Я не вижу, не чего страшного, что автор задал такой вопрос. Бесят.... за правду баны летят,хотя люди ранее писали толковые вещи. Ведь мы всеравно не знаем не чего, не скажут, пока война не закончиться.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
ну не знаю, а свои мотивы интереса написала.
Свої мотиви інтересів рашкоботи тут так розписують, що зачитаєшся
Ответ дляМарина310385
не о войне, а о погибших!
о которых сейчас официально не говорят, причины есть!
бесят такие как вы и автор.
Mrs.Ochmonek• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так, якщо я буду знати, що їх врази менше ніж російських , мені буде легше. Я буду менше хвилюватись ща своіх рідних.
Так їх і є в рази менше, але це все одно багато. Тим більше, що у нас там найкращі, патріоти що захищають свою землю, а у них - відверті покидьки, мародери і гвалтівники, біосміття.