Поясніть, чому нам не називають хоч приблизну цифру? Це заборонено на час війни? Адже , привозять наших хлопців, ховають, чому говорять тільки про втрати російських? Хтось пояснював з наших політиків?
Ответ дляVlada-Maria
А логіка і знання, того, що наша армія менша, а той зто наступає, тактично завжди несе в рази більші втрати, ніж той, хто обороняється і знає свою місцевість, вам що підказує?
Логіка не працює, бо накривали цілі наші частини та ешелони. Але все одно нічого не можна ні офіційно розголошувати ні диверсантськи розпатякувати.
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляUnmistakable
Темы в последнее время одна лучше другой. Зрада, предатели, не надо винить всех русских....
+1, і все присмачено потоком помиїв на західну Україну, де лишень 3 маленькі області (Івано-Франківщина, Львівщина, Тернопільщина) на постійній основі прийняли станом на 01.04 518 тис. біженців, не говорячи вже про тих, хто проходить транзитом через них у Європу, залишаючись на кілька днів, щоб перепочити і оговтатись від пережитого
Ответ дляBabudan
Що їй болить? Загальна кількість втрат? Як Ви так чудово її розумієте, поясніть для чого вам це?
Мені для чого? Взагалі-то не я вю тему створила. Але якщо вже вам так цікава моя думка, то коли закінчиться війна, я б зотвла знати чисельність загиблих, бо «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», — писав видатний поет М. Т. Рильський.
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так мої брати воюють, так ясніше .
От і пильнуйте своїх братів, думаю, про них ви маєте інформацію і регулярно зідзвонюєтесь
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Это как? Если муж на передовой, то зная, что там потери 3 человека, вы меньше переживаете за него, чем узнав что потери 10 человек?
Теж офігіла
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так хай і мені не вказують. Мені якщо не цікаво, я просто виходжу.
То вас втрати виключно з цікавості інтересують?
Ответ дляместная
Ну, а їй хіба не це казали?
Таке шось, аби посваритися)))
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Девочки, вы чего не автора накинулись? Я тоже хочу знать скольких наших настоящих мужиков полягло, что бы еще больше ненавидеть эту мразь, сколькими жизнями наших вояк мы заплатим за победу. И что бы никого-никого не забыть потом. И что бы о семье каждого не забыли. Но понимаю, что инфа пока скрывается...
Ні одна держава під час воєнних дій не озвучує свої військові втрати. Це аксіома чтратегії велення війни. Максимум -озвучують втрати мирного населення