Юля 458• 07 апреля 2022

Чому нам не кажуть про втрати ЗСУ

Поясніть, чому нам не називають хоч приблизну цифру? Це заборонено на час війни? Адже , привозять наших хлопців, ховають, чому говорять тільки про втрати російських? Хтось пояснював з наших політиків?
Finetouch• 07 апреля 2022
Нельзя говорить, скажут после окончания войны

Iryna2017• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Так нет никакой тайны. Есть большие потери и с нашей стороны. Или вам точный подсчет нужен?
Только у нас большие потери и мирного населения (
местная• 07 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Покажіть скрін за що вас забанили?
А де ви прочитали що мене забанили? Я пишу що в кожній темі туди хочуть відправити, он і мене вже там хочуть бачити. А нема за що.)
Solmira• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
А кому мають доповідати, як не тим, чиї чоловіки і діти воюють?
У кого воюють, ті знають, чи живі їх чоловіки та сини.
Xue• 07 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
А логіка і знання, того, що наша армія менша, а той зто наступає, тактично завжди несе в рази більші втрати, ніж той, хто обороняється і знає свою місцевість, вам що підказує?
Логіка не працює, бо накривали цілі наші частини та ешелони. Але все одно нічого не можна ні офіційно розголошувати ні диверсантськи розпатякувати.
Solmira• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так, якщо я буду знати, що їх врази менше ніж російських , мені буде легше. Я буду менше хвилюватись ща своіх рідних.
Якийсь брєд...
Babudan• 07 апреля 2022
Ответ дляместная
Ну то обговорюйте манікюр та стрижки. Людина спитала те що їй болить.
Що їй болить? Загальна кількість втрат? Як Ви так чудово її розумієте, поясніть для чого вам це?
juky09• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так мої брати воюють, так ясніше .
від того, що вам будуть казати цифри, вам краще стане? ви спокійніше жити будете? чи ви одразу зрозумієте, зя кою цифрою, не дай Боже, ваші рідні?
Babudan• 07 апреля 2022
Ответ дляместная
Є - за розведення срачу на пустому місці

Iryna2017• 07 апреля 2022
Ответ дляdemra
1к8 Оборона меньше потери чем наступление .
1 к 2 где то из за авиаударов, вон в казарму пополи и - 100 человек сразу
Bllonda1• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Это как? Если муж на передовой, то зная, что там потери 3 человека, вы меньше переживаете за него, чем узнав что потери 10 человек?
Ага еще ей геолокация предоставь, где потери
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляUnmistakable
Темы в последнее время одна лучше другой. Зрада, предатели, не надо винить всех русских....
+1, і все присмачено потоком помиїв на західну Україну, де лишень 3 маленькі області (Івано-Франківщина, Львівщина, Тернопільщина) на постійній основі прийняли станом на 01.04 518 тис. біженців, не говорячи вже про тих, хто проходить транзитом через них у Європу, залишаючись на кілька днів, щоб перепочити і оговтатись від пережитого
JR-88• 07 апреля 2022
Есть формула много лет отработанная, при массовом атаке по земле потери наступающих к обороняющимся 3 к 1 в среднем.
То есть если рос потери под 20 тыс, наши не менее 7 тыс, увы.
Тоже иногда думаю об этом и не по себе .
местная• 07 апреля 2022
Ответ дляBabudan
Мені для чого? Взагалі-то не я вю тему створила. Але якщо вже вам так цікава моя думка, то коли закінчиться війна, я б зотвла знати чисельність загиблих, бо «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», — писав видатний поет М. Т. Рильський.
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так мої брати воюють, так ясніше .
От і пильнуйте своїх братів, думаю, про них ви маєте інформацію і регулярно зідзвонюєтесь
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Теж офігіла
местная• 07 апреля 2022
Ответ дляBabudan
То це якраз вас в стосується. Перечитайте що ви пишете. Наразі більше не зважатиму на ваші слова, тож не чекайте відповідей.
juky09• 07 апреля 2022
Ответ дляXue
деякі наші частини були евакуйовані або переміщені ще за кілька днів до війни
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Так хай і мені не вказують. Мені якщо не цікаво, я просто виходжу.
То вас втрати виключно з цікавості інтересують?

Xue• 07 апреля 2022
Ответ дляjuky09
Навіть не збираюсь заглиблюватись у публічну дискусію.
juky09• 07 апреля 2022
Ответ дляXue
вибачте, я не звернула на ваші слова ’логіка не працює’. тепер все ясно. дякую!
Babudan• 07 апреля 2022
Ответ дляместная
Ну, а їй хіба не це казали?
Таке шось, аби посваритися)))
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Девочки, вы чего не автора накинулись? Я тоже хочу знать скольких наших настоящих мужиков полягло, что бы еще больше ненавидеть эту мразь, сколькими жизнями наших вояк мы заплатим за победу. И что бы никого-никого не забыть потом. И что бы о семье каждого не забыли. Но понимаю, что инфа пока скрывается...
Ні одна держава під час воєнних дій не озвучує свої військові втрати. Це аксіома чтратегії велення війни. Максимум -озвучують втрати мирного населення
sky-labs• 07 апреля 2022
Ответ дляУнция яда
Кому и что я заливаю? Полегче на поворотах с такими заявлениями, ок?
Моя ненависть - это мое дело, и ее глубина тоже. У вас иначе, ну и ладно.
По остальным вопросам - я вам не на допросе и оправдываться перед никем не собираюсь.
Слилась!
JR-88• 07 апреля 2022
Сегодня только во всех группах, парню 20 лет было.
Красивый юноша, приятное лицо
Как жаль
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Это работает только с картинкой:
З картинками працюєте ви. В кожну тему ліпите одне і те ж , не надоїло?
laska_vo• 07 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Та дай Бог щоб тим чиї чоловіки і діти воюють нічого такого не повідомляли. Чи думаєте жінкам і матерям легше буде якщо будуть знать?
автор Юля 458 • 07 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Чому завжди ті автори, де є цифри в нікові, створюють провокативні теми або пишуть провокативні коментарі. Давно помічаю таку закономірність.
А я помічаю, що люди, в яких на аватарці нема фото, дуже незадоволені життям.
sky-labs• 07 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Особисто я зараз не хочу чути ці цифри. Після війни будуть цифри. Втрати великі. Якщо цікаво, почитайте канали окупантів.
На каналах окупантов нас уже давно присоединили к раше...
Чи не достоверный истоник информации!
Стешк@• 07 апреля 2022
Ответ дляmarasa_sw
тоже только читала за оккупантов,думаю ’а наших сколько’?
Скільки загиблих наших воїнів можна дізнаватися у новинах противника, також і він про своїх може дізнатися в наших новинах. Такий парадокс