Ave724• 07 апреля 2022

Як в Дії добавити довідку переселенця?

Є тільки такі підпункти
Чунямуня• 07 апреля 2022
ще ніяк
YaЯна• 07 апреля 2022
Два тижні пройшло вже, не підтягується також
slav10• 07 апреля 2022
Її не треба додавати таким чином. Якщо вас вірно зареєстрували і ви реєструвалися саме в той період, коли потрібно, довідка в Дії має з´явитися так само як і ваш паспорт, наприклад.
У мене немає такої довідки взагалі. Але вже стільки тем було по цьому питанню, що вже соромно про таке питати.
slav10• 07 апреля 2022
Період мається на увазі, коли почали офіційно рееструвати саме на отримання статусу ВПО, а не просто для отримання гуманітарки .
Я так розумію.
Isa Dora• 07 апреля 2022
Она сама подтянется.
Но нужно уточнить.
Мы оформлялись 6 и 24, все ждала эту справку, а оказалась что вносят только тех кто регистрировался от 29 !
alla1985m• 07 апреля 2022
Вона автоматично добавляється, у мене добавилась сама на наступний день як на руки отримала в собезі довідку переселенця. І на дітей також підтягнулись довідки самі.
Николь1986• 07 апреля 2022
Оно само подтянется, если вы зарегились в цнапе или совбезе. Сами не сделаете этого вручную.
Isa Dora• 07 апреля 2022
Девочки где регистрироваться как ВПО? Совбез или Цнап?
Bang• 07 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Якщо біля вас цнап, то краще там. Можна і в соцзахтсі
anta_res• 07 апреля 2022
Через ЦНАП оформила, за 7 днів підтягнулася.
VIKYSIA• 07 апреля 2022
Ответ дляНиколь1986
Были сегодня в цнапе, оформили, но всё равно нас посылают в собез за выплатой , ещё туда надо
Lennochka• 07 апреля 2022
Никак вы сами не подтянете. Если подавали заявление, появится
Элли Иванова• 07 апреля 2022
Ответ для Bang
Не вводите в заблуждение. В всех городах по-разному. Во многих крупных городах ЦНАП не имеет никакого отнтшения к переселенцам и все делается в соцзащите.
Bang• 07 апреля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Я в смт. Тут є і те, і те. Ми ходили у Цнап. У Рівно жінка ходила в соцзахист. У селі звертаються люди в сільраду і там пишуть заяви, які потім передають туди, куди треба. Треба звертатися і питати. В чому тут я ввожу в оману? У всіх є язик, нехай по місцю і дізнаються. Все рівно, де багато переселенців, то треба записуватися на прийом та ще й довший час чекати.
Наталия-28• 07 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Она сама подтянется.
Но нужно уточнить.
А кто раньше до 29 числа регистрировался то довидка не подтянется(
smedvedem• 07 апреля 2022
Упс.. випадково написала
Svetlana-e27a• 10 апреля 2022
Ответ дляalla1985m
На дітей одразу підтягнулися довідки? Бо я свою бачу , а довідки дитини немає.
alla1985m• 10 апреля 2022
Ответ дляSvetlana-e27a
Так, зразу підтягнулися моя і дітей. Клікніть на свою довідку, там можливо одразу і довідки дітей побачите.