Перша леді колгоспу• 16 декабря 2025
А що тут смішного?
В мене є невелика проблема - я картавлю, погано вимовляю літеру "р". Сьогодні я по роботі їздила на одне підприємство. Поки перебирала документи почула, як хлопці, що там працюють жартують між собою, на рахунок мене, що я погано вимовляю "р". А що тут смішного? Яка їм взагалі різниця
Перша леді колгоспу
• 16 декабря 2025
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...
То не слухайте
Подмигашка• 16 декабря 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
То не слухайте
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 16 декабря 2025
Ответ дляГладиолус
При чому тут вік автора і те що вона картавить до того що нє все парні зрлиє?
Мне лень объяснять. Просто поверьте на слово. В таком возрасте особенно не все умеют проявлять адекватно симпатию
Котики-муркотики• 16 декабря 2025
Та не зважайте, он у нас Вакарчук цілий співак, а р не вимовляє і нічого.
АяВсёЗнаю• 16 декабря 2025
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...
Праильно говорить: сильотка
Ни разу в жизни не слышала, чтоб над таким смеялись. Мало того, у меня подруга, блондинка, нереальной красоты.очень сильно картавит, аж булькает. Мужиков - отбоя нет. Все француженка называют. Носит красную помаду, и всегда выделяется. Любит себя. И правильно делает.
Вашу проблему могут исправить логопед и регулярные занятия
Перша леді колгоспу
• 16 декабря 2025
Ответ дляМerida
Та в мене теж раніше питань не було
Так точно!• 17 декабря 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я вже ходила, в мене в дитинстві були не зовсім рівні зуби, через це і досі не виходить
А думаете с детства специалисты больше не обучались? Сейчас всё можно исправить, это ленивые мышцы, которые просто нужно тренировать.