Alexsandra• 07 апреля 2022

У кого є город, зайдіть будь ласка.

Порадниці, вітаю всіх зі святом Благовіщення!
Переїхали з маленькою дитиною з міста в село. Маємо 20 сотих городу.
Вирішили трохи засадити. Картоплю і грядки.
Завтра приїде трактор зоре нам і прошу допомогти з порадами:
1. Купили на насіння картоплю, цибулю, часник, кріп, моркву, буряк, кукурудзу, фасоль і огірочки. Підкажіть коли що можна буде садити. Часник і цибулю вже посадили. Що
ще з простого докупити і посадити?
2. Скільки приблизно орати городу? 20 сотих точно не подужаємо.
3. Поділіться можливими секретами по посадці, догляду і взагалі на що звернути увагу при обробці городу.
Щиро дякую всім за допомогу.
liydochk@mama• 07 апреля 2022
На пакетах з насінням пише коли що приблизно можна сіяти. А краще поспілкуватися з людьми на місці.
elena901• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
О, точно кабачок. Дитина обожнює їх.
А коли їх можна садити? І гарбуз коли?
Щиро дякую.
Першу партію огірків і кабачків я сію в травні,якщо вже тепло , то десь числа 15, якщо ні, то в кінці. І ще потім в червні +- через 2-3 тижні. Тоді перші закінчуються огірки, а другі починаються.
valentyn_a• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
О, точно кабачок. Дитина обожнює їх.
А коли їх можна садити? І гарбуз коли?
Щиро дякую.
на чернігівщині: огірки,кабачки,гарбузи- початок травня.
посійте зараз горох( посієш в грязь-виросте князь): буде рано.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляliydochk@mama
Ми в селі все життя. На сім´ю 7 чоловік в нас городу 7-10 соток. Це на все-виноград посадили, клубніку, грядки і картоплю. Не треба вам так багато садити.5 соток всьго буде достатньо
Щиро дякую. А то я все не могла вирішити скільки трактористу казати.
halla-d95e• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Ой, знаю.
Найважче, це все зібрати.
ой, ні. Ще підсапати-прорихлити-прополоти- підгорнути-покропити. Роботи на весь рік вистачає.
Чи росте у вас малина- суниця-полуниця? Якщо нема, то посадіть. Невеликий урожай, але вже в перший рік буде.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляelena901
Кдас. Дуже дякую за секрет.
elena901• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Чим обробляєте?
Я відразу купую три різних препарати, будь-які, які є в наявності в той час в магазині.
kolara• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Дякую. А інше коли? Хочу записати собі
Я вже це посіяла. Дивлюсь, якщо обіцяють заморозок, вкриваю плівкою садовою. На початок травня вже буде зелень. В кінці квітня планую посіяти горох, боби, спаржеву фасоль.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляvalentyn_a
Дякую.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляhalla-d95e
Казала моя бабця, як босою ногою встаєш і не холодно, то можна садити і огірки-кабачки-гарбузи. Переважно в нас ( північний захід) садять кінець квітня- початок травня. Але все відносно.
Дякую
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляliydochk@mama
Дякую.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Дівчата, підскажіть будь ласка про добрива і колродського жука.
Бабуся завжди в лунку сипала піа чайної ложечки якогось рожевого міндобрива. І в середині літа кропила отрутою колорадських жуків.
Як ви робите?
hrushyk• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Дякую. А інше коли? Хочу записати собі
В нас на Волині картоплю садять в другій половині квітня
Моя бабця завжди садила картоплю на травневі свята
Графиня_Вишенка• 07 апреля 2022
ого, 20 соток...я б умерла.
Картошку поспрашивайте у соседей, когда они садят. В некоторых регионах бывают заморозки весной и садят позже.
У нас очень хорошо себя показал капельный полив. И отраву хорошую от жуков потом купите.
Чеснок срочно садите, итак припозднились.
Моркву, лук самое время садить.
Кукурузу, фасоль позже, когда земля прогреется. У нас в начале мая. За день до посадки налить в банку воду, бросить туда фасолинки, куурузу. Они водой напитаются и быстрей взойдут.
Огурцы в грунт еще рано садить. Можете в мае посеять.
Если хотите раньше урожай, можно сейчас посеять семена в стаканчики, в мае высадить. Можно парник сделать (дуги, сверху пленка), там посеять огурцы. Быстро взойдут, а в мае снять пленку, когда жарко будет
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляhalla-d95e
Є суниця і полуниця. Но вона пару років була в зарослях. Ми тижня 2 тому її вичистили, не знаю чм буде щось.
Можк підкажете як ’удобрити’ її?
ojichik555• 07 апреля 2022
Колорадского надо травить когда молодые жуки пойдут. Они без панциря, просто розовые сидят под листом. Взрослых можно собирать, если есть время и желание. Так будет меньше молодых и жручих
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляhrushyk
Ми на Тернопільщині. Плануємо в суботу починати. Може зарано?
hrushyk• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Зарано,як на мене
Після Паски посадите
Графиня_Вишенка• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Як ви робите?
никаких удобрений специально не покупаю.
Собираю шкурки от яиц, сушу их, измельчаю, сыплю в огород как попало. Чайную заварку сыплю. Рассол от закаток выливаю.
От жуков обрабатывать, когда они появятся. За сезон 2-3 раза обрабатываем
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляГрафиня_Вишенка
ого, 20 соток...я б умерла.
Моркву, лук самое время садить.
Дуже дякую.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляojichik555
А чем травити? Плоадьте будь ласка дієвий засіб
ojichik555• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Як ви робите?
А минеральные удобрение называется азофос или суперфосфат. Это для развития корневой системы и начала роста. По ложечке конечно муторно, но экономно. Поэтому делайте как бабушка. Огурцы помидоры перец и капусту когда после посадки примутся, т. е. перестали вянуть на солнце, обязательно тоже подклрмить селитрой, немножко, чтоб в рост пошли
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляhrushyk
Зарано,як на мене
Після Паски посадите
Дякую.
Клариссимо• 07 апреля 2022
Я не великий спец, але часник наче на зиму треба садити.
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляojichik555
Мля бабуся на суржику називала добриво ’нітрофоска’
ojichik555• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Конфидор, Актара, Кораген. Узнайте при покупке яд контактный или системный. Я просто не помню. Контактный убьёт тех что сидят. А системный в питается в лист и будут погибать и следующие. Прекращайте обработку примерно за месяц до выборки урожая. Чтоб яды вышли из растения
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляКлариссимо
Ми уже посадили тижня 2 тому.
Перед зимою нас тут не було.
halla-d95e• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Якщо не південь, то холодно ще.
Навіть для картоплі. Ото що писали вище- морква, петрушка, кріп, горох можна.
Полуницю краще кілька кущів в нове місце пересадіть.Зі старої толку мало буде. А підживити- настій курячок. В розведеній пропорції Літр на поливалку приблизно.
Lor111etta• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Як ви робите?
Рожеве-то добриво.нітроамофоска.
А від жука купіть актофіт.
Безпечний препарат аід шкідників.
Споживати можна вже на 2 й день.
Зроблений на рослинних токсинах
автор Alexsandra • 07 апреля 2022
Ответ дляojichik555
Щиро дякую.
Наскільки я розумію, вигідніше купляти системний вид яду, правильно?