Дівка в намисті• вчера в 07:35

Чоловік і фінанси

Є коханий чоловік, разом майже рік. За цей час була спільна поїздка, яку оплатив він. Зустрічаємося в мене, їсти готую я за свої кошти. Він приходить, інколи щось приносить, але може прийти і з порожніми руками, подарунків не було. Шо я зрозуміла, він дуже економний, все хоче відкласти, економить на собі так що жах, нормально не харчується навіть. Якщо дивитися на ставлення до мене, секс, то все чудово. Але банально я не можу його щось попросити, бо один раз попросила він відмовив( Чи можливо, що в шлюбі він зміниться чи я тільки мучитись з ним буду?
Давно без алко• вчера в 11:59
Ответ дляДівка в намисті
Як ви так довго з ним? Разом живете?
5 рік разом, не живемо.
Я мене своя кв, він живе у будинку батьків, але сам.
Хоче сім’ю, робив пропозицію, але я відмовила.
Ходимо один до одного на вечері, не кожен день залишаюся у нього, небагаточисленні поїздки і походи в гості ділимо навпіл.

Авторе, у мене син-пділток і мені 40, тому мене такий формат влаштовує. Я кілька разів пропонувала розійтися, він ще й менший на 10 років. ВІн категорично - ні. Я давно не покладаю на нього особливих надій, сподівань. Він може відремонтувати мені все, оце і вся допомога.
Соображалочка• вчера в 12:06
Ответ дляДавно без алко
5 рік разом, не живемо.

то чого Ви стільки років біля нього? Вже б давно знайшли нормального. Він Вас покине - і залишитеся у розбитого корита
Давно без алко• вчера в 12:12
Ответ дляСоображалочка
Все розумію.
Не знаю, чого так. Чи то страх, чи то якась байдужість - хай іде, як іде.
Щоб сказати - я на ньому зациклена - ні.
Я і його, коли зустріла, то стосунків не шукала. Після першого розлучення зрозуміла, що досить.
Поки беру макс приємного з цих стосунків, чекаю, поки знайдеться молодша і він залишить мене в спокої.

А щодо нормальних... Мені зустрічалися і траплялися пропозиції навіть при наявності нинішнього, але мені не цікаво.
Не знаю, маб, справді менталка тойго...
Латвийские_Номера• вчера в 12:51
Автор, ви справді така наївна, чи прикидаєтеся? Хіба висновки не очевидні?
Знаєте, тільки у чарівних жіночих руках алкаш перестане бухати, наркоман колотися, лудоман програвати гроші, а скнара обовʼязково стане щедрим.
Скільки вам рочків, якщо ви в це вірите?
автор Дівка в намисті • вчера в 13:45
Ответ дляДавно без алко
5 рік разом, не живемо.

А пробували не навпіл? Запитували його?
Правильно_Валерчик• вчера в 14:18
А він заміж вас зве?
автор Дівка в намисті • вчера в 14:19
Ответ дляПравильно_Валерчик
А він заміж вас зве?
Я розглядаю всі можливі варіанти розвитку стосунків, не хочеться втрачати час
Давно без алко• вчера в 14:29
Ответ дляДівка в намисті
А пробували не навпіл? Запитували його?
Звичайно.
І й досі, коли він розживається грошима, то може розщедритися. Але то швидше, виключення. Прямо і скаже - у мене нема грошей. Або якщо я щось пропоную чи намагаюся запланувати.
Давно без алко• вчера в 14:32
Ответ дляДівка в намисті
Не витрачайте.
Авторе, він не зміниться.
Це він вам навіть не весь свій ’талант’ показав.

А ви прямо говорите - купи цце і це, приготую вечерю? Я б хотіла ось таке на дн? Як він відповідає?
Я прямо казала і кажу, щоб у мене їсти, треба щось в холодильник класти.
Повітруля• вчера в 14:35
Автор, ви б хотіли такого чоловіка своїй доньці чи сестрі?
БоВжеВільна• вчера в 14:41
Ответ дляиз желе я
кто его знает
мой до свадьбы раскидался деньгами на лево и на право, для меня никогда ничего не жалел - короче в браке все ровно наоборот( как так, для меня загадка)
Оце облом
А я нівроку• вчера в 14:41
В браке еще хуже будет.А чего это вы себя так не цените,что кормите его и секс даете без подарков???пришел,а вы говорите,еда закончилась,спина болит,не хочу сегодня готовить,давай закажем доставку,нно деньги утром мои тоже закончились.И смотрите ,как он посьупит.Скорее всего,попьете пустой чай и он начнет приставать.А вы скажите,я секс на голодный желудок не люблю.Если и после этого он отморозится,смело шлите его на хрен,ибо это халявщик и вы для него ценности не представляете
Кузякин• вчера в 15:08
Ответ дляДівка в намисті
Та набридати починає, хочеться від чоловіка фінансових вкладень
почему, когда он первый раз пришел с пустыми руками вы не дали ему понять, что вам это не нравится и не подходит?
А Я Самая Самая• вчера в 15:12
Кормить залетного мужика? Вы для меня жещина-волонтер
жар-птица Нюра• вчера в 15:55
Лох не мамонт
Там-тарарам• вчера в 16:39
Не зміниться. Тікайте
Бджолина королева• вчера в 17:09
Ответ дляДівка в намисті
А мій каже, що хотів би щоб дружина не працювала, як він це уявляє не знаю
Ну как. Чтоб не працювала, не їла, не милась ( бо вода грошей коштує теж), не хворіла, щоб нічого не просила і готувала смачно, але без грошей на їжу
Бджолина королева• вчера в 17:10
Ответ дляДівка в намисті
В моєму випадку є, просто як він каже відкладає на майбутнє
Ну молодец, парень. Себе откладывает на будущее. К вам приходит поесть и потрахаться на халяву. Какое экономие.
Бджолина королева• вчера в 17:12
Ответ дляДівка в намисті
Він час свій витрачає як він каже, найцінніший ресурс.
Боже. Так его ж писюн бесценен. Ща это вообще-то и платить положено
Бджолина королева• вчера в 17:14
Ответ дляДівка в намисті
А я і час і все інше. Короче, подивлюсь що буде далі і буду робити висновки для себе
А вы не насмотрелись еще? Реально не достаточно, стоб выводы сделать?
Я тут с краю постою• вчера в 18:30
Ответ дляничевока
мені не ок. тримаю поки для сексу.бо тут він вправний. а для життя- ні.
А зачем тогда кормить?
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:38
Ответ дляДівка в намисті
Якщо Ви правда не хочете витрачати час - запитайте прямо та поговоріть всі ці моменти і те, як Ви відчуваєте на вважаєте насправді це відношення до Вас. На зараз кожен з вас живе в своєму вимірі норм, а важливо на цьому етапі розставити все як є і знайти спільне. Інакше - фінал прогнозований і не на Вашу користь
Томатико• вчера в 18:53
Чувак который приходит пожрать и умудряется с пустыми руками прийти, точно не изменится. А что то приносит, это что? Шоколадку, батон, пару килограммов мяса?
Почекуха• вчера в 19:34
Ответ дляДавно без алко
Все розумію.

Не знаю, маб, справді менталка тойго...
Все у вас нормально. Не так вже і потрібен чоловік конкретно в домі, тим більше не батько дитині.
В гости звали?• вчера в 20:39
Ответ дляПочекуха
Не знаю, це видно у дрібницях. І так, навіть на етапі зустрічань хороший чоловік не буде робити ’широкі жести’ поза межами своїх можливостей. Взагалі хороші чоловіки нудні, не всім підходять.
Згодна на сто відсотків

Мій чоловік не душа компанії, почуття гумору таке собі, але людина чудова, що перевірено життєвими ситуаціями.

Я себе сама чудово розважаю, тому взагалі не розумію, як жінки обирають собі веселих, але ненадійних супутників життя. Мені дуже хочеться зрозуміти, як це працює у жінки, як вона зважує ці недоліки і переваги, чи взагалі цього не робить?…
В гости звали?• вчера в 20:40
Ответ дляПовітруля
Чудовий приклад!
Працівниця року• вчера в 21:49
в браке будет ещё хуже
Усатая полосатая• вчера в 22:33
Поставити мабуть питання ребром. А на що він копить? І що ви в нього вже просили? Те що відмовив то поганий знак.
От я теж жлоб, але для коханого було б не шкода
Файна цьоця• вчера в 22:40
похож на моего знакомого, не Стас зовут?
Мошей ницца• 2 часа назад
Ответ дляиз желе я
кто его знает
Він лев по гороскопу мабуть або багато львиних планет