Порадниці, вітаю всіх зі святом Благовіщення!
Переїхали з маленькою дитиною з міста в село. Маємо 20 сотих городу.
Вирішили трохи засадити. Картоплю і грядки.
Завтра приїде трактор зоре нам і прошу допомогти з порадами:
1. Купили на насіння картоплю, цибулю, часник, кріп, моркву, буряк, кукурудзу, фасоль і огірочки. Підкажіть коли що можна буде садити. Часник і цибулю вже посадили. Що
ще з простого докупити і посадити?
2. Скільки приблизно орати городу? 20 сотих точно не подужаємо.
3. Поділіться можливими секретами по посадці, догляду і взагалі на що звернути увагу при обробці городу.
Щиро дякую всім за допомогу.
ще з простого докупити і посадити?
Щиро дякую всім за допомогу.
Ответ дляLor111etta
Рожеве-то добриво.нітроамофоска.
А від жука купіть актофіт.
Безпечний препарат аід шкідників.
Споживати можна вже на 2 й день.
Зроблений на рослинних токсинах
А від жука купіть актофіт.
Безпечний препарат аід шкідників.
Споживати можна вже на 2 й день.
Зроблений на рослинних токсинах
А він дієвий цей яд?
І нітроамофоска це добре добриво чи можливо є щось краще?
Ответ дляAlexsandra
Ми уже посадили тижня 2 тому.
Перед зимою нас тут не було.
Є озимий, а є ярий - у Вас буде ярий.
Дивіться відео по ютуб - їх зараз безмежна кількість. Виберіть автора з свого регіону, будете знати коли що робити. Просто фоном, поки посуд миєте))) І зробите висновки по кожній культурі. Розпитуйте в сусідів, продавця насіння, розсади. Все у Вас вийде.
Щасти Вам!
Lor111etta• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Щиро дякую. А то я все не могла вирішити скільки трактористу казати.
Мало буде на 2 сім*ї 6 сот.
Беріть 10 і зразу домовляцтесь,щоб заволочив(скультивуаав).
Бо в нас трактористи наіть рядки роблять,що дуже зручно
ojichik555• 07 апреля 2022
Помидоры тоже многие боятся обрабатывать, а любой препарат выходит со временем. Поэтому от фитофтороза обязательно все пасленовые обрабатывайте. Потом когда зелёные нальются плоды с орех примерно, уже не опрыскивание. А огурцы от клеща, это от него они сохнут. Кажется, что не хватает воды, а это просто клещ. Рассаду полете превикуром, от чёрной ножки и других болезней. Она нежная, ничем нельзя обрабатывать, а превикур можно, но смотрите дозировку
Fotografkiev• 07 апреля 2022
Ще можна гарбузів посадити, якщо любите і земля простоює - я минулого року посадила вперше, нічого особливо не потребують, самі собі ростуть, довго потім стоять. Едине, що розростаються, тому добре садити, якщо земля є вільна.
Ех, я городська жителька, але вже сама в 36 років садила б город. Минулого року вперше з помідорів і огірків дачі закрутки робила.
Ответ дляBabudan
Є озимий, а є ярий - у Вас буде ярий.
Щасти Вам!
Щиро Вам дякую!
halla-d95e• 07 апреля 2022
Ответ дляКлариссимо
Я не великий спец, але часник наче на зиму треба садити.
часник є озимий і ярий
Ярий весною садять
Ответ дляFotografkiev
Жякую. А до такого ще прсадити, щоб само собі росло?
ojichik555• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
Щиро дякую.
Наскільки я розумію, вигідніше купляти системний вид яду, правильно?
Да, но безопаснее контактный, т. к. он одноразовый. Может у вас немного будет жуков и хватит два раза погонять, а системный применяют в неблагополучных районах и промышленным выращиванием
semenkovahka• 07 апреля 2022
Обробляйте ту частину, де більше сонця. Подивіться чи грунт скрізь однаково хороший Ще помідори і капуста, але може ви плануєте купити готову розсаду. Редиску посійте, якщо ще не сіяли. Горошок дітям. Якщо вмієте, то пекінську капусту, кольрабі. Дивлячись, що вам більше йде.
ojichik555• 07 апреля 2022
Ответ дляNapapiri
Автор, перепрошую, але влізу до Вас у тему що до городу. Цікавить чи в Київській області в цьому сезоні будуть продавати розсаду помідори, перці і т.д.? Чии не сподіватись, що людям в жахливих умовах вдалося ії виростити і починати сіяти свою?
Я всегда сею свою, так мне увереннее что вырастет то что хочется. Куплю летом перец файний и собираю семена. Помидоры много лет один и тот же сорт, берегу его. Капусту и огурцы только голландские F1
Lor111etta• 07 апреля 2022
Ответ дляAlexsandra
А він дієвий цей яд?
На даниц чам нвтрламоіоска сама дешева і має три основні компоненти:азот фосфор і кал1й.
Я даю ще попіл в рядки,коли підгортаю картоплю.
Актофітом користуюсь скрізь.
І на кімнатнтх,і в теплиці.
Того року дочекалась масової появи жуків то лише дві обробки робила
Актофітом користуюсь скрізь.
І на кімнатнтх,і в теплиці.
Ответ дляsemenkovahka
О, редиску. Дякую.
А коли помідори і капуста приблизно урожай?
YuliashkaYulichka• 07 апреля 2022
Где землю не будете засаживать культурами, посейте седераты, это повысит плодородность почвы
Ответ дляAlexsandra
А коли зазвичай садять?
Так по погоде - нужно, чтобы земля прогрелась достаточно. В теплую, но влажную. Сейчас у нас, например, черноземы холодные ещё, только зелень можно кинуть - петрушку, укроп, салат, рукколу, Для вас к картошки холодно. Но я на севере Украины живу, как у вас погода - не знаю)
Ответ дляNapapiri
Перец посеять вы уже не успеете, помидоры - пора!
halla-d95e• 07 апреля 2022
От капусту ранню можна і вже садити. Вона не боїться заморозків.
як капуста, так і помідори є різніх термінів. Ранні-середні- пізні.
Капусту вже в червні можна зібрати( початок) , помідори ранні- в середині червня.
Але капусту дуже любить білокрилка і попелиця. Також треба кропити.
Ответ дляSoufit
Сусідів нема, чи вони з вами не хочуть комунікувати?
Мені привичніше в порадниць запитати, чим до сусідів лізти. У нас великі території, хата+сад+ город 50 сотих, сусідів бачимо рідко.
halla-d95e• 07 апреля 2022
Автор, я з Тернопілля. Ви в якому районі?
Дівчата, може має хтось провірені засоби від білокрилки. Бо біда з нею.
Ответ дляIrinaina
Автор, а по сути вопроса, есть установленные сроки посадки всех с/х культур по вашей климатическиой зоне - смотрите в Интернете и будете знать
Дякую, пошукаю
Ответ дляhalla-d95e
Дуже дякую.
Капусту ранню з розсади чи сіяти зараз?
Я вже посадилана на днях на грядках:цибулю,часник,моркву,кріп,петрушку,салат,шпинат,щавель,горох.
В парник занесла на розсаду посіяні:томати,капусту,перець.А також посіяла огірки і редиску .
Завтра починаємо садити картоплю.
Трохи пізніше : бурякі,квасолю,кукурудзу,гарбузи,базилік.
На початку травня в грунт: кабачки,огірки,після 15 травня кавуни і дині.
Завтра починаємо садити картоплю.
Ответ дляhalla-d95e
Чортківський.
Землячко, тримайте

Ответ для_Циветта_
Завтра починаємо садити картоплю.
Щиро дякую.
А Ви з якої області? Ми на ЗУ, Тернопільська область.
Огірки і редиску в парнику посіяли?
Ответ дляAlexsandra
Ясно, у батьків в селі це звична справа - радитись з сусідами, дачники також приходять за порадою до місцевих, бо ті знають коли в них бувають з а морозки, коли посуха.
А ще є посівний каалендар на кожен рік, і місяць. Правда, не знаю чи його хтось дотримується. Пам´ятаю, що гарбузи дині, кавуни сіяли після якогось, церковного свята. Буряки мої юатьки сіють, коли у них в дворі груша цвіте, тоді точно добрий урожай, бо вже земля прогрілась
Ответ дляSoufit
Дякую.
Ответ дляAlexsandra
О, точно кабачок. Дитина обожнює їх.
А коли їх можна садити? І гарбуз коли?
Щиро дякую.
А коли їх можна садити? І гарбуз коли?
Щиро дякую.
Огірки, кабачки в гарбузи садимо на Юрія(Георгія) 6 травня. Помідори не поливаємо, але залежить який у вас регіон. Редиску можна посадити. Ми будемо картоплю садити на цьому тижні , бо з неділі дощі. Пізню капусту вже посіяла на розсаду.