My Business• 07 апреля 2022
Якби випускали всіх чоловіків за корд., хто б з вас свідомо залишився в Україні?
Результат:
вже голосів:
131 (40.81%)
я
101 (31.46%)
ніхто
89 (27.73%)
тиц
Ваш психолог• 07 апреля 2022
Шукаю родичів з різних районів Маріуполя,щодня дивлюсь різні чати,канали та ін.Списки,відео,фото-щодня сотнями переглядаю.
Характерно,що більшість на них-чоловіки 30-45 років!
Вони і в черзі за гуманітаркою,і в сховищах,і у дворах біля вогнищ,де їжу готують...
І ніхто з них не вийшов ні на Азов,ні на ВСУ,що там теж є.
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
Так само,як звалило багато чоловіків і 24.02,і до цієї дати.Хтось і після,всіма правдами/неправдами.
А якби всіх вільно випускали б,то не було б кому боронити Україну.
До речі,в 2014 багато донецьких/луганських ховалося і тікало,а хлопці з ЗУ йшли захищати Донеччину і Луганщину...
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
Ответ дляМалышка
Мій чоловік приїхав з Европи в Україну 27 лютого, свідомо і добровільно
пішов в ЗСУ?
Odna Takaya• 07 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
Тех кого не выпускают, прячутся по подвалам.
Те, кто воюет, не уехали б, если б даже выпускали.
Борисфенка• 07 апреля 2022
Я виїхала з дітьми і онуком, чоловік і син пішли воювати в ЗСУ.
Термін ’свідомо залишитися’ не розумію, навіщо?
Ответ дляWomAnn
А какой смысл не выпускать? Кто не хочет служить, прячется. Разве тех, кто не хочет заставишь эффективно защищать страну?
воюватиме, щоб життя своє вберегти.
воюватиме, дивлячись на бойових побратимів.
і повернеться Громадянином.
Ответ дляOdna Takaya
А ещё они помогают своим семьям. Женщина у которой 2 детей маленьких на руках, и сидит одна в подвале, думаете муж взял их и оставил? Или тот мужчина чей город стёрли с лица земли поджег идти защищать что? Запольную ? У него уже нет семьи и дома и города . Врятле он пойдёт что то защищать
Fotografkiev• 07 апреля 2022
Ответ дляHecuba
В мене чоловік має повне право перетинати кордон, але ми нікуди не їхали і не плануємо.
Аналогично.
Ответ дляВаш психолог
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
До речі, донецьких та луганських в 2014 не дуже брали, и це цілком зрозуміло було на той момент. Мій чоловік не ховався в той час, не ховається і зараз.
А ваш воює, чи ця тема провокація? Досить ділити Україну на шматки. Донецьк, Луганськ, Київ та Львів - це все Україна.
Ответ дляВаш психолог
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
Вы знаете, мужчины какие в Буче не смогли эвакуироваться и служить они не понадобились, просто умерли. Если бы все нормально было организовано, то можно было бы забирать служить мужчин из временом окупированных городов, хотя бы в тылу, тоже работа нашлась бы, но они оказались не нужными никому.
Ваш психолог• 07 апреля 2022
Ответ дляJoy777
Це не моя тема,це раз.Я тут просто відповідаю.А по-друге,мій чоловік і старший син там,де треба зараз.
Молодшому 23.02 виповнилося 18,зараз волонтерить.
По-третє,якби в кожному регіоні вийшли б на захист чоловіки так,як вийшли в більшості,то не було б такого аду в Маріуполі зокрема.
В Київському,Харківському,Чернігівському та в багатьох інших-чоловіки встали на захист хто де і як міг.
А в Маріуполі від самого початку втекла вся мерія,Ахметка та інші ,переважна більшість -чоловічої статі і вік 30-45 років.
Ще частина зараз ховається !
Ніде більше так не ховаються,як там!
І це не про розподіл України,а про менталітет чоловіків (та і їх жінок) в різних областях України
Ще частина зараз ховається !
Ніде більше так не ховаються,як там!
Ответ дляВаш психолог
Ще частина зараз ховається !
Ніде більше так не ховаються,як там!
Ще частина зараз ховається !
Ніде більше так не ховаються,як там!
Згодна з вами. створювала, навіть, тему Де чоловіки з Маріуполя? - мене затюкали.
Я, я залишилась і вся моя сім´я, чоловік може виїхать у нас п´ятеро дітей, ми залишаємося в Україні. Вивезли дітей з Києва в більш безпечне місце, чоловік в ТЕРОБОРОНІ, старші діти вже майже дорослі категорично проти того, щоб кудись їхать, вони в мене великі патріотки. Я поважаю їх вибір, вони молодці. Я залишаюсь зі своєю батьківщиною, люблю її і вірю в Бога і перемогу.
Ответ дляВаш психолог
Тільки і чекають,куди б і як звалити.
Якби я була з чоловіком в Маріуполі, не дай Бог, також би чоловіка посилала за гуманітаркою і їжу готувати на вогнищі. Сама з дітьми боялася б виходити з укритів.
А виходити з голими руками, без зброї, без військового стажу, без навчання, без захисту на озброєних військових та танки вважаю самогубством.
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляМалышка
Так само і мій однокласник, разом із сином приїхав, ще й 2х добровольців із собою привіз. Хоча вони в Іспанії вже років 15. Сусід приїхав з Франції, племінник чоловіка -з Бельгії, теж із товаришем-іноземцем