Makcym• 07 апреля 2022

Бинанс биржа криптовалют

Кто-то реально торгует по сигналам которые публикуют в разных группах телеграма?

Реально зарабатывать стабильно?

У кого большой опыт спуска денег, поделитесь историей))
demra• 07 апреля 2022
Реально , проще на депозит под 20% положить и сидеть спокойно)
GeekTeaParty• 07 апреля 2022
Не из групп в телеграмме, но с 600$ получилось за 2 месяца сделать ~860$.
Через разные монетки.
Реально, но надо понимать что происходит.
Анжелика93@• 07 апреля 2022
Чоловік зараз цим займаться. І самій цікаво послухати
mama_Timoshki2011• 07 апреля 2022
Чітко за сигналами - ні
Чоловік в темі. Всі хочуть просто бачити сигнал і заробляти. Треба реально розбиратися. Чоловік детально вивчив багато стратегій і продовжує, сигнали лише допоміжний елемент, але не основний
mama_Timoshki2011• 07 апреля 2022
І з бінансу, доречі, пішов на іншу біржу
demra• 07 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Кракен?
mama_Timoshki2011• 07 апреля 2022
Ответ дляdemra
Кракен?
Байбіт і huobi
demra• 07 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Байбіт і huobi
Такое себе , тогда уже проще на Коин уйти.
katenka_• 07 апреля 2022
Вообще не могу зайти уже больше месяца, всё время пишет, Попробуйте позже бла бла бла
mama_Timoshki2011• 07 апреля 2022
Ответ дляdemra
Йому точно видніше
MyToys• 13 апреля 2022
я занимаюсь, но на каналах в телеграме очень приочень много развода.
Я бы там никому не верила.
Если хотите могу в личку в двух словах рассказать что я покупаю и почему, и на каких биржах можно покупать и где не стоит
Не чіпай - вб ю• 13 апреля 2022
Ответ дляMyToys
Я бы там никому не верила.
Краще вже тут пишіть)
hvata• 11 мая 2022
Ответ дляMyToys
Я бы там никому не верила.
Напишите пожалуйста мне в личку.
Лимери• 13 июня 2022
Краще всього вкладати гроші в vimedios . Можна вкласти в американську компанію яка зараз працює в Україні. Купляєте пакет за 80000 тисяч гривень на рік, і кожного дня отримуєте на карту 6000 гривень за 15 днів окупите пакет і цілий рік зможете заробити 3000000 гривень. Дуже вигідно. Це все офіційно і законно адже ця робота допомога людям під час війни, щоб забезпечити свій дохід