А може й ви самі десь працюєте, які вакансії користуються попитом?
magistralchimik• 08 апреля 2022
Еще была на международном фарм форуме. Выступали фармацевты из Германии. Закончили мою академию в Харькове. Теперь там работают.
Ваш психолог• 08 апреля 2022
Зараз подруга-головний бухгалтер ,в Польщі прибирає міні-готель.
Працює не менше 8 годин,з/п 130 зл/день .
Раніше знайомі їздили на збір врожаю сезонного -теж важка праця зранку до вечора за мін.оплату.
Ще подруга колись працювала на риб.заводі,дуже важко,в холоді і на ногах по 12 год.Приїхала вся хвора,застудила собі все по жіночій частині.
Я до того,що там і в мирний час не дуже було з роботою ,а зараз тим більше
Німеччина: величезний попит на лікарів всіх спеціальностей. На медичних сестер.
Також затребувані інженери, айтішники, біологи.
З менш кваліфікованих професій бачу оголошення для майстрів манікюру, по бровах та віях, перукарів, кухарів і працівників будівничих спеціальностей
Marusychka838608• 08 апреля 2022
У всіх по-різному, залежно від кваліфікації і знань.
Серед моїх- няня-вчитель з педуніверситетом і парамедик на швидкій (підтверджували дипломи), електрики на будівництві і менеджер якості на Філіпс (Польща), далекобійники, ну, і важка фізична праця всюди по світу, наприклад, дахи бітумом (чи типу цього) на багатоповерхових будинках влітку на спеці в спецреспіраторі (США)
v.a.n.i.l.i.n.k.a• 08 апреля 2022
Ответ дляІрина Вон
Англія, роботи багато всім хватить.
Ірино, підкажіть, а в селі роботу реально знайти нормальну (вест есекс)? У місто побоялись з малою дитиною...
Ответ дляv.a.n.i.l.i.n.k.a
Я не знаю яке саме у вас село, бо тут є геть маленькі на 30 хат то роботи може і не бути. Але якщо село велике то робота є. Зараз українців беруть скрізь на роботу. Кав’ярні, супермаркети готові вас прийняти в навчити. Головне не бійтеся і все у вас вийде
Ответ дляAnnaOst
Врачем без их диплома никто нашего не возьмет!
Ответ дляElenaMari
Ну естественно не возьмёт. Человек спросил о востребованности профессий. Запрос на врачей сумасшедший. Работодатели и само правительство готовы всячески способствовать интеграции. Конечно нужен язык, подтверждать диплом и все такое. Но это реальный шанс на нормальное будущее в Германии. Повару или парикмахеру конечно легче будет сразу найти работу, но в долгосрочной перспективе шансы получить рабочую визу гораздо больше у врача, медсестры, микробиолога или инженера
Ответ дляAnnaOst
Тільки без знання мови та підтверждення диплому ніхто працювати не візьме в медицину.
Ответ дляПетрик
Так и мастером маникюра и поваром без знания языка не очень то хотят брать. Внж Германия даёт на два года и официально заявила что не будет досрочно отзывать вид на жительство даже если война раньше закончится. За два года реально выучить язык и подтвердить квалификацию.
Я общалась просто с консультантом по трудоустройству. У его есть реальный сирийский беженец который через два года уже работал по специальности стоматологом. Конечно это требует больших ментальных усилий - по 8 часов в день нужно учиться
Ответ дляІрина Вон
Скажіть, будь ласка, які справи у Великобританії із медициною? Якщо людина має доволі важке хронічне захворювання, яке потребує постійного нагляду і терапії, там реально розраховувати на постійну допомогу держави?
Ответ дляkuskus
Чесно медицина ніяка. Не розраховуйте на брит медицину, розраховуйте самі на себе. Очереді великі попасти до лікаря. Як і попадеш до лікаря то просидиш цілий день і скаже лікар попийте ібупрофен.
Я користуюся приватною медициною. Дорого дуже.
Ответ дляІрина Вон
абсолютна правда!