Дівчата, хто знає.
Допоможіть будь ласка.
Треба в Україну надіслати посилку в столицю, а ще й в мами день народження...
Що зараз працює? Як це краще зробити?
Заздадлегідь дякую!
Допоможіть будь ласка.
Що зараз працює? Як це краще зробити?
Заздадлегідь дякую!
Ответ дляSunDancer
Якого перевізника? Підкажіть, як це працює. Дякую.
шукала в вайбер групі Перевізники ЄС ,ті хто возить людей,вони беруть передачі,а в Україні відправляють за адресою.Хоча в нас була гум допомога військовим,безкоштовно не взяв ніхто,заплатили 80 євро ,але вага була 55 кг
Найдите в телеграм или ФБ группу украинцев из вашего города или земли. Например, украинцы в Мюнхене, украинцы в Баварии ипр. Там подскажут перевозчиков. Ими (бусики, автобусы) будет дешевле, чем почтами.
Цены 1-2€/кг.
По Украине рассылают НП потом.
Если ими не хотите, то Meest
Цены 1-2€/кг.
По Украине рассылают НП потом.
Если ими не хотите, то Meest
12 друзей Коршуна• 08 апреля 2022
В Фейсбуці є група, Українці в Німеччині. Постійно є повідомлення про перевізників до України. Зараз, в основному з Німеччини до Західної України, а далі Новою поштою.