TonyD• 08 апреля 2022

3я група ФОП: Эдиний соц внесок

Эдиний соц внесок за 1й квартал треба платити?
Елена1265• 08 апреля 2022
По желанию
Людочка19841• 08 апреля 2022
Єсв сплата тільки за січень та лютий
Людочка19841• 08 апреля 2022
з березня єсв не платимо і рік після закінчення війни, поки закон такий
Cross 916• 08 апреля 2022
Я вобще не даю информацию про налогообложение,но посмотрите ютубера Михайло Смаковский у него все детально расписано
OOH• 08 апреля 2022
Я заплатила. Даже наперед. И ЕСВ. И ЕН. Хоть деятельность моя сейчас полностью остановлена.
Решила, что это будет мой вариант помощи государству.
Мч• 08 апреля 2022
3 группа вроде платит. 1 и 2 вроде по желанию
aleseya• 08 апреля 2022
по желанию, можно не платить
https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/578632.html

фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (п. 4 частини першої ст. 4 Закону № 2464).

Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464.

Так, згідно з абзацом першим п. 9 прим. 19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464 тимчасово, з 01 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення або скасування воєнного стану, особи, зазначені у пп. 4, 5 та 5 прим. 1 частини першої ст. 4 Закону № 2464, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе
kata777• 08 апреля 2022
Ответ дляМч
Только за мобилизованных не платим.
Упрощенцам 2,3 групп разрешается не платить ЕСВ за мобилизованных работников. !!!Такие суммы будут уплачены из средств госбюджета
ATIV2007• 08 апреля 2022
Будь ласка, скажіть, так за январь-февраль треба платити? Або це вцілому за перший квартал?
Катрадзе_Я• 08 апреля 2022
за 1 квартал потрібно платити за січень та лютий. Далі-по бажанню
Юлия Крамарева• 08 апреля 2022
За січень, лютий потрібно заплатити до 19.04.
З 1.03 всі фопи звільнені від сплати ЄСВ за себе,але якщо ФОП не буде за себе платити,то й стажу страхового в нього теж не буде.
Kalyna007• 08 апреля 2022
Я буду платити всю суму за всі місяці. Вважаю так правильно. Це моя допомога державі зараз.
iroman• 08 апреля 2022
За январь и февраль нужно платить, а с 1 марта за себя можно не платить.
Kvitkaliliia• 08 апреля 2022
Ответ дляЮлия Крамарева
Так отож. Тому я збираюся платити за весь квартал
Any• 08 апреля 2022
Ответ дляЛюдочка19841
3 має платити, просто якщо зараз немає чим, то можна пізніше, але заплатити треба
marselle• 12 апреля 2022
Ответ дляAny
А звіт і єдиний податок до якого числа?