В Одессе ввели комендантский час с вечера суботы до утра понедельника.
А у меня знакомые приезжают в воскресенье утром в Одессу на поезде.
Это им нужно будет на вокзале сидеть сутки? Или что делать в таком случае?
Kristal2013• 08 апреля 2022
В зале ожидания. В Киеве так тоже: вечером приезжают и до 6 утра в зале ожидания.
ku4eravaku4erava• 08 апреля 2022
Ответ дляKatya A.
Я йшла пішки, таксі жодне не приїхало
Так нельзя ж...вы очень рискованный человек
Одеса. РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ОБМЕЖЕНЬ ТА ЗАБОРОН, ЯКІ ДІЯТИМУТЬ У ПЕРІОД ПОДОВЖЕНОЇ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ
ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ ЗАЛІЗНИЦЯ ТА АВТОСТАНЦІЇ
Графік руху залізничних поїздів та автобусів міжміського сполучення не змінюється, посадка та висадка пасажирів, а також допуск на вокзали та вихід з них здійснюється за наявності раніше придбаних проїзних документів (тобто квитків) та документів, що засвідчують особу. Необхідно прибувати на вокзали безпосередньо на час посадки на поїзд чи автобус. На вокзали допускатимуться лише ті особи, які будуть їхати за придбаними квитками. Прохання до супроводжуючих осіб – залишатись вдома.
ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ ЗАЛІЗНИЦЯ ТА АВТОСТАНЦІЇ