Кто где слушает музыку? Так что бы можно было сохранить и слушать без инета
Ответ дляmeli5a
А що сталося з музикою для iphone, ви скачуєте у буфер та слухаєте без інтернету. Або потрібно скачувати на телефон і забивати память телефону.
Я собі зробила канал в тлг з музикою. Вона у буфері.
Я теж слухала на телеграмі, мені там саме зручніше, але чомусь не працює бот
Ответ дляmeli5a
Вас працює, чи Ви по іншому якось в тлг слухаєте музику
Ответ дляmeli5a
Ні, я через бот ніколи не слухала.
Я зробила свій канал з музикою, ту яку слухаю я, там крім мене більше нікого немає, вона у мене закріплена як плейліст у додатку.
А як іі туди добавити? В мене теж є канал, але я спочатку в боті знаходила, а потім добавляла на свій канал… а тепер немаю як знайти нові пісні… виходить, що канал мій є, і пісні є, а самого боту, шоб знаходити пісні і собі добавляти немає…
Ответ дляИрен0709
Іншій бот знайдіть. Він не єдиний.