AnyaSkazka• 10 апреля 2022

Кто уже получал помощь ООН через Укрпочту

Подскажите, пожалуйста, смс от УП о поступлении перевода приходит в Вайбер или куда?
Спасибо)
Калиопа• 12 апреля 2022
Ответ дляSvetlovska
Зорієнтуйте, будь ласка, а де саме офлрмлювали? Можливо, адресу. Я з дитиною у Львівській області. Не знаю, куди звернутися
Ось адреси, які сьогодні актуальні і телефон гарячої лінії.

Калиопа• 12 апреля 2022
Ответ дляTeremok_
Скажіть будь ласка скільки днів від подачі документів чекали?Дякую
На 10 день отримла, Львів
Teremok_• 12 апреля 2022
Дякую
Svetlovska• 13 апреля 2022
Ответ дляКалиопа
Щиро дякую!
Калиопа• 13 апреля 2022
Ответ дляSvetlovska
Щиро дякую!
Приєднуйтесь до їх групи у телеграмі, там вони всю актуальну інфу викладають, в тому числі про графіки роботи на кожен день.
Svetlovska• 13 апреля 2022
Ответ дляКалиопа
Дякую!
Прочитала в цій групі, що начебто сьогодні по живій черзі не обслуговують, а лише тих, хто раніше записався. Але щодо запису не знайшла інформації. Ви по живій черзі були?
Калиопа• 13 апреля 2022
Ответ дляSvetlovska
Дякую!
Я реєструвалася за адресою Трускавецька, яка зараз вже закрилася, там була електронна черга, треба було приїхати отримати свій реєстраційний номер, а потім слідкувати за ел. чергою.
Як зараз - не підкажу точнт, краще телефонувати і питати, але реєстрація у черзі теж особисто, читала у цьому чаті, у більшість днів приймають живою чергою.
julien84• 13 апреля 2022
Сегодня 2 недели ровно, как мы подали заявление во Львове, никаких смс так и не пришло
katrin_k30• 13 апреля 2022
Ответ дляКалиопа
Отримала вже на Укрпошті, звичайна смс була, не вайбер.
На почте по паспорту получали или ещё справку впо нужно?

Калиопа• 13 апреля 2022
Ответ дляkatrin_k30
Паспорт, если больше 5000 грн, то код еще.