Раніше майже ніколи не слухала Арестовича.
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
І знаєте, щось він перестав бути "заспокійливим", як про нього раніше казали.
Опис відео ще м´який. Він там прогнозує бомбардування й обстріли кожні 2 роки, до 2035 року як мінімум. І говорить, що виживе дуже мало людей, тільки найстійкіші.
Якщо не готові жити у війні до 2035 року, говорить тікати з країни в Європу. Як наче у всіх є така можливість...
Може я зовсім дурна... Але хто розуміє, навіщо він таке меле?. То прямо істина правда чи він робить дурницю і просто деморалізує населення, яке й так змучене?..
Але сьогодня, на жаль, увімкнула відео.
Ответ дляTatatka7
Так зараз не всіх і беруть ніби то. До четвертої хвилі, коли беруть всіх, ще не дійшло. Сподіваюсь, і не дійде.
Але перечитавши всі коменти, я бачу, що багатьом дійсно байдуже що тут буде. Напевно, краще нехай би дозволили виїзд всім здоровим чоловікам. Але без права повернення. Бо якось не дуже чесно: ви тут повоюйте, повмирайте, а як все заспокоїться, то ми повернемось.
Я за то, чтобы разрешили выезжать мужчинам, которые не служили и которым за 40.
atrorubens• 11 апреля 2022
Я продовжую сподіватися на краще.
Щодо цих слів Арестовича. Давно слід зрозуміти, що він говорить не те що є, а те, що людям, населенню варто почути.
Коли я читала про різні історії катастроф в горах, заблукалих туристів і їх виходу до людей і т.д. прочитала таку цікаву річ - людина в екстремальних умовах може пройти багато кілометрів заради того щоб вижити, а потім впасти знесиленою за кілька сотень метрів від порятунку. Тому що коли людина бачить, чи їй кажуть ’ось, лишилося 500 метрів пройти’ сили її покидають. Тому досвідчені провідники в таких ситуаціях на останніх ділянках шляху збільшують на словах відстань, що лишилося пройти. Наприклад, кажуть, що треба пройти ще пару кілометрів, коли насправді лишилося ті ж 500 метрів.
І я от зараз сиджу і дуже, ДУЖЕ сподіваюся що це історія такого ж плану.
lenchik maha• 11 апреля 2022
Ответ длякенгуруша
Вообще-то есть ещё мужчины, которые пашут поля и сажают даже под угрозой с воздуха. Работают на заводах и тд.
Ну Вы чего так катигоричны, не ожидала от Вас ((
А есть ещё люди не служившие, не бравшие в руки оружие. Которым за 40 и у них куча болячек. Ведь не просто так они бвли освобождены от службы.
Какой смысл этих людей кидать на фронт? Чтобы что?
Речь шла о тех, кто сидит и ждет, когда уже можно будет убежать) Те, кто сейчас вспахивают землю тоже принсят пользу, а не ноют, также, как волонтеры, водители, которые под пулями людей вывозят из горячих точек. Работники жкх, которые убирают под обстрелами, налаживают водоснабжение, подачу электроенергии, мчсники и еще много людец героев, которые не воюют, но сцыкунами их точно не назовешь. Я писала толькл о тех, о ком написала в первом предложении. И да, те кто не может воевать по здоровью или еще по каким либо причинам и не могут( не хотят) быть полезны стране и хотят уехать, не вижу причин их не выпускать. У нас же не концлагерь.
World Shop• 11 апреля 2022
Ответ дляatrorubens
Я продовжую сподіватися на краще.
я б вас прям розцілувала за ці слова,ДАЙ БОЖЕ
Ответ дляlenchik maha
Извините, не так поняла видимо. На эмоциях тоже)
Вроде не концлагерь, а уехать нельзя....
Ответ дляatrorubens
Я продовжую сподіватися на краще.
Тогда почему до этого пели про пару недель??
atrorubens• 11 апреля 2022
Ответ длякенгуруша
Тому що це було на початку шляху)
Ответ длякенгуруша
Я говорю только о неслуживших и уоторым за 40.
Считаю, что от них толку нет(
Как правило это люди с кучей болячек. Но не имеющие белого билета.
Считаю, что от них толку нет(
Я вас розумію, але тих, хто не служив, на передову зразу не кидають, а направляють на підготовку. У мене багато знайомих без досвіду пішли добровольцями. Там спочатку десь 2 тижні підготовка, вчать користуватись зброєю і все інше.
Ви ж пам´ятаєте, у Велику Вітчизняну і діти воювали. Хіба в них досвід був?
Але це я собі розмірковую, бо мені страшно читати, що так багато людей, яким дійсно байдуже. А ви уявіть як це все читати мамам, чиї діти там під кулями. У мене племінник зараз воює під Миколаєвом, хлопцю 24.
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Я не можу вам відповісти так, як ви цього хочете, бо психологія боягуза - це не моя парафія. А якщо хочется втекти, то будь які засоби хороші.
Может хватит уже сидя на ЗУ кидаться на людей,которые не в безопасных районах. Диванная военная
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Знаєте, коли з ЗУ приходять вагони гуманітарки, ніхто ще не відсунув і не сказав: не візьму від вас диванння военная.
Хватит воевать чужими руками, помогаете, молодцы. А кидаться тут не надо на людей и посылать всех воевать, идите сами
Ответ дляTatatka7
А ваш муж, сын? Хотели бы их отправить? ((
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
Тобто, ви хочете, щоб я і допомагала, і воювала. Трохи якось занадто.
Я от вас вообще ничего не хочу, это вы хотите чтобы все воевали, чтоб ваши задницы были в безопасности
Kusalochka• 11 апреля 2022
Ответ длякенгуруша
Та не, которым за 40 уже свое пожили. Выпускать нужно как раз молодых
Kusalochka• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
А хіба тих, хто не служив зараз забирають на передову? Забирають тих, хто має військову спеціальність, або бойовий досвід. Чи ні?
Нет конечно. Всех в перемешку берут
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляTatatka7
А чого хочете ви?
Чтобы вы не кидались на людей, да и от меня отстали уже, но я поняла вам скучно, ваше слово всегда последним должно быть, ну пишите ,больше отвечать не буду..пофиг