Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
З Києва ще ладно. Ірпінь від Києва не так далеко. Нам також дісталося. Моєю останньою крапкою - був зруйнований будинок поруч. А от давніше зустрічати купи людей-біженців зі Львова і із ЗУ. В містечку, в якому ми ночували у подружки половина квартир пустих-народ тупо виїхав на самому початку військових дій. Але хто знає, що буде завтра….
Ответ дляVlada-Maria
Тому що раша розпочала інфокампанію по дискредитаціі українських біженців серед європейців і натравоювання цкраїнців одних на одних. А чому автор радо вхопилася транслювати - питання риторичне. Помітили, як в останні дні подібні теми і пости всюди, як по відмашці?
Так . Помітила.
И постійно пишуть брехню про Польщу починаючи з 25 березня.
Ответ длякласс123-7dcf
Ну думайте, що хочете, а я просто знаю, що на Київ росія уже не піде, що вже повертаються європейські посольства до Києва, які були евакуйовані до Львова. Вони повертаються і відновлюють роботу, чому? Чому вони не бояться? Значить теж, щось знають, так, що мені все рівно, що ви думаєте.
Які це посольства повертаються і працюють?
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляМиссКаприз
Киев, Николаев, Запорожье, Днепр, Херсон, Мелитополь, Харьков, Мариуполь (не говорю уже про Бучу, Гостомель и т.д.) - города, которые находились в очень большой опасности.
А вот то, что половина ЗУ сидит заграницей, а свои квартиры сдают за баснословные деньги - этого не понять и не принять.
Та чого половина пишіть вся))) не стримуйтесь)))і вся, як один, здає за баснословні дєньгі всім із майже мільйона біженців, що офіційно зареєстровані в західних областях. А тих, кому ЗУ поперек горла, тільки так і не інакше)
Ответ дляTanoshi
А ви не зауважили, що ’бідних киян’ просять не повертатися додому, що тим ’безсовісним’ киянам заборонено ходити у парки, ліси та лісосмуги, що тим ’нахабам’ половина області рашистами заміновано, якщо не знищено?
Я із безсоромних киян, нічим безкоштовним не користуюь ні на що не подавала, чому мала залишатися і слухати обстріли, не розумію, живу поряд з окружною, у моїх знайомі гради під вікнами в Києві стояли, жили неділю в подвалі, дивна тема.
Ответ длякласс123-7dcf
Ну раз вы так доверяете новостям, вот, сегодняшняя например
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляtremiz
А где если не секрет я в Хорнебурге
Торнеш. Зараз подивлюся по карті, де ви.
класс123-7dcf• 11 апреля 2022
Ответ дляПоночкa
я не всим новинам довіряю) таким точно ні!
Ответ дляТютёха
На шару? И кормят? Во Франции очень дорого жить. И бесплатно там мало, что можно получить
Є безкоштовне житло, зазвичай підсилення до сім’ї. Їжу видають раз на тиждень-мінімальний продуктовий набір. Картку на виплати оформлюють одразу, але надходження будуть через 30-40 днів)) Ти не можеш зняти гроші, чи розрахуватися десь поза Франції, ти не можеш повернути товар чи заправити машину. Гроші лише на харчування та одяг. Із приємного-безкоштовний проїзд, але наче до кінця квітня і крім Парижу.
Ответ дляLoveYou
У вас є гарантія, що нічого не буде в зах. областях? Біжати можна тільки коли щось вибухне? Наперед ні-ні?
У всіх українців зараз рівні права на виживання, і треба радіти, що таки поки не всі міста постраждали, як Маріуполь чи Харків. Завтра може бути інакше(
Мене виморожують ті теми, бо ніхто не займає «чиєсь» місце. У Європі місця дофіга, але чомусь там де ми, ніхто не їде, ми практично одні біженці у селі.
Не буде інакше. Виключайте вже переляк.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А як так виходить? Перелітають?
Почитайте чому спрацьовують сирени, стане все зрозуміло.
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляtremiz
А где если не секрет я в Хорнебурге
Подивилася, ви на другому березі Ельби, недалеко.
Колись організуємо форумівку Советчиць
olgabaluta• 11 апреля 2022
Ответ дляJujujulu
А взрослый сын, это сколько? С какого возраста уже не жалко?
Да всех жалко ! Просто, не нужно своего спасать, а остальных призывать бороться до конца !
Ответ дляKateSavch
Я не поддерживаю тех ’туристов’, что под поводом войны рванули в турне по европе. За счет бесплатного транспорта путешествуют из одной ес-страны в другую, и собирают пособия. Вот такого я не понимаю.
Да и в принципе приоритетное право на беженство в ес должны иметь те, кто из самых пострадавших городов и сел. А то первыми рванули люди из зу и центра и позанимали все лучшие места. А кто реально из-под бомбежок и оккупаций позже вырвались - тем уже и мест особо нет.
Первее, шире и дружественнее всех открыла дверь Польша.
Она не может не принять ЗУ, так как ментально ЗУ и Польша очень близки.
К тому же, на ЗУ много людей, у которых среди предков поляки.

olgabaluta• 11 апреля 2022
Ответ дляyula-yula
Ну почему же неумная)). Очень даже. Чужими руками жар загребать может.
Ну, если с этой точки зрения ....😊
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляmirka-milka
Я вот лично никого не сужу ,но как назвать тех людей ,из западной ,которые рванули первые ,сдают свои дома и квартиры за деньги-большие деньги -сумасшедшие деньги ,а сами сидят на пособие и еще в комфорте ?
А люди ,которым удалсь выехать с Краматорска в спортзале на кариматах !?
Это справедливость,осуждение ?заграницей помогают ,а наши три шкуры дерут ?
З тих кількох, котрих знаю особисто, виїхали до рідних в Італію , Іспанію і Польщу, котрі там вже роками. Нічиє місце не займають. Житло своє нікому не здають. Бо воно - дім, а не хата ’под сдачу’
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляПоночкa
У меня есть своя голова на плечах. В то время, как наша власть молчала и успокаивала (они только сейчас признались в этом) , а Байдена все тут обзывали старым маразматиком, я понимала, что может быть всё, что угодно. И лучше надеяться на лучшее, но быть готовой ко всему. Всяким аналитикам и экспертам я не верю. А главное, ещё раз повторюсь - когда сосед невменяемый, никаких прогнозов вообще в принципе быть не может. В Украине нет безопасных мест, точка.
Голова є у всіх тільки інформація всерівно заходить з зовні, як не крути. Неадекватний сусід і на Європу, Балкани, країни Балтики гострить зуби і ядеркою лякає. Ці країни є також умовно безпечними. Інформацію з український пабліків до уваги не беру взагалі.
ваше питання без відповіді, як і :
- нашо страшній чоловік?
- нашо дитина якщо вона не потрібна і ти сама страшна?
- нашо на море, коли більше 100 кг і страшна?
....
одні мої знайомі (не близкі) числа 04 летіли із Києва в істериці, попали під обстріл, ми їхали без істерики 08, біля Білої церкви попали під ракетний обстріл дуже поряд, мої сусіди нікуди не поїхали з Києва і у них все норм...
- нашо страшній чоловік?
....
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляmirka-milka
Так закордном уже нема (в Польщі)місць ,яких давали в перші дні ,зараз тільки бараки ,спортзали,знайомих поселили у лікарню .
Ну для чого ви брешете? Минулого тижня люди приїхали у Гданськ, поселились у поляків, котрі згідні приймати. Точнісінько так само, як поселились і ті, що приїхали швидше
nadezhdaLitv• 11 апреля 2022
Читаю я вас і не розумію. Як ви в
обираєте міста прикордонних областей, які, на вашу думку, небезпечні?
Я з дітьми за кордоном. Ледь виїхали десь 10.03 на третій день гум.коридорів з нашого міста. Суми. Тоді ще гатили однаково, що по Чернігову, що по Сумам. Місто довго було окуповане. Як було вгадати, чи буде також, як в Бучі, Чернігові, Харкові і т.п.
І тут на мене дивляться, аааа, ви із Сум, так у вас же зараз вивели російські війська з області, а от ми з Ірпіня, у нас гірше!
Таке відчуття, що ми також займаємо чуже місце. Якесь перетягування канату виходить, в кого гірше в місті стало.
А як було вгадати? В мене головне - діти! Не я, не моє життя, а дитяче!
І я, коли змогла, вивезла їх. Я не маю на це право?
наверное имело смысл всем, кто хотел выезжать, выезжать в первые дни войны. Как и сделали многие из западной Украины.
И понимать, что всем из 30 миллионов +/- бесплатного жилья за границей не хватит. Интересно, почему киевляне по-вашему не имеют права сидеть по санаториям? Киев был целью №1. К тому уже ядерного и химического оружия бояться даже в Польше.
Понимаю ваше возмущение, но не понимаю претензий.