BoroDoro• 11 апреля 2022

Чи всі біженці - біженці?

Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Та як самі, мені як мешканці Львівщини стидно за своїх ’земляків’ патріотів, як вони від війни тікають. Я про мешканців ЗУ виключно.
Чому вам стидно, я не розумію.
Але то ваші таракани

Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Ви цікавитесь подіями в інших областях чи лиш в своїй?
На Львівщині гитуть мирні мешканці?
nade4ka_cc• 11 апреля 2022
Ответ дляTanoshi
А ви не зауважили, що ’бідних киян’ просять не повертатися додому, що тим ’безсовісним’ киянам заборонено ходити у парки, ліси та лісосмуги, що тим ’нахабам’ половина області рашистами заміновано, якщо не знищено?
Нет об этом они не слышали,я бы ещё две недели назад вернулась домой.Но не безопасно .И лично я не хотела уезжать избран детей поехала,они сейчас от любого взрыва дёргаются .И кто вообще сказал что в Киеве было спокойно?
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
’Налякані’ біженці сидять на площі ринок і п´ють каву. У Львові абсолютно спокійно, життя вирує.
Ви зі Львова чи з Львівщини з села?
123золотая рыбка• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Даже отвечать вам не хочу, вы и примерно не понимаете, что здесь твориться. Сегодня обстрелы в Харькове не прекращаются ни на минуту, 13 тяжело ранено, из них 2 дети. Мне особо некогда следить за воздушными тревогами Львова, у нас они каждый час.
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
На Львівщині гитуть мирні мешканці?
Так і їдуть, щоб не гинути. Дивна у вас логіка) Завтра невідоме ні вам, ні мені. Нехай ніхто не гине!
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Ми обсуждали з вами Харків?
Я все прекрасно розумію, і тому поїхала, бо не хочу щоб мої діти бачили ’Харків у Львові’. Але я не винна, що там обстріли не перестають, а хтось не встиг чи не хоче виїхати. За своє життя кожен несе відповідальність сам.
anosik• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
У меня есть друзья и родственники в Польше, Швеции, Германии, Австралии и в США. Все звали, аж силком тянули, не поехала. Я там никто, а тут мой дом!
а дети есть?
anosik• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Діти є у вас?

tremiz• 11 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Подивилася, ви на другому березі Ельби, недалеко.
Колись організуємо форумівку Советчиць
Обовязково
123золотая рыбка• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Ми обсуждали з вами Харків?
Ну так я и отвечаю, что рада за тех, кто выехал только потому, что боится, а не потому, что реально на данный момент что-то угрожает. Всего хорошего, у нас тяжёлая ночь впереди.
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Давите на жалість.
Всім в Україні реально ’угрожає’, у нас загальна війна, сирени - це не просто звук для ’полякати’, а загоза ракетного удару.
І багато військових з ЗУ зараз боряться за ваш спокій і за вашу ніч. Всього доброго, нехай ваша ніч пройде спокійно!
frolik• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Ви ще в Харкові? Чому досі не виїхали?
ОЛЯ0509• 11 апреля 2022
Боже,навіть читати коментарі не буду.Шо ви за люди??? Займіться своїм життям нарешті!
Допомога буде усім,хто звернеться до тої чи іншої країни.Усім!!!Комусь більш повезе де житимуть,комусь менше.Бо запроси іноді у людей великі,і не співпадають з тим,що взмозі запропонувати держава.
Я у Києві.Зараз стало полегше трохи,але то не те.Мій стан важко пояснити.А може і просто-НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ!
Ми днями знаходимося вдома.Іноді гуляємо на вулиці.Спимо в коридорі.Діти сидять вдома,як затворники я вважаю.Життя,яке ми мали до цього більше не існує.І не треба мені казати,що все ок.Це не так.Серде болить за нашиж людей усюди.Особливо там,де зараз жорстокі бої.
Я збираюся їхати,але чекаємо документи .
Біженці які типу менше постраждали? З ваших суджень,якщо в мью хату не прилетіло,я маю сидіти тут ,і діти також.Мене це не влштовує.І Я буду вирішувати,їхати чи ні.
Враження таке,що Ви не дуже розумієте,ВІД ЧОГО ЛЮДИ ЇДУТЬ З ДІТКАМИ.!!!
Це чиста психологія:я тут ,і ви повинні зостатися.Не ваша справа.
У нас вільна країна,і кожен САМ вірішує,особливо у такий час.

Що бісить саме мене,так це наглючі особи,які знімають тіктоки ,як отримали гроші там,шмотки,і т.д......Але придурки є усюди.Вважаю це неприпустимим.Але це виключення більше,ніж закономірність.
ОЛЯ0509• 11 апреля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А чому з Києва не можна виїзджати?
Так автор вважає,що у нас тут курорт!Я можу поспорити.Хоча ні,не буду.Не зрозуміє.
Афри• 11 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Турции, Словении, американское возвращается.
Какие-то страны Балтии.
Ну вот только про Турцию и прочитала. А кто ещё уже вернулся, а не просто говорит о таком?
МиссКаприз• 11 апреля 2022
Ответ дляЗлатка3377
Більшість людей які виїхали з Західної України,поїхали до рідних,які вже не перший рік закордоном
И тоже им платит за аренду жилья 35+ 000 грн?
fikke• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Смотря кто от чего спасается. Одно дело бежать из Киева и Львова, а другое дело из Бучи и Мариуполя
У мене в Києві прилетіло, то що мені тепер повертатися? В Миколаїві у моїх батьків дом теж постраждав, вікна вибиті, жили 1,5 у підвалі. Вчора касетними бомбами їхню сусідку вбило. Батькам під 70років. Мені теж треба було їх залишити?
Що за дурниці ви пишете? Кожен рятується як може. Хтось подбав про себе заздалегідь, а хтось мав надію, що все буде добре.
Афри• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Я из Харькова и думаю, что в первую очередь за границу нужно было выпускать людей из зоны боевых действий: Харьковская, Сумская, Киевская, Донецкая, Луганская, Запорожская области. А то ломанулись первые те, кто ближе к границе и где по сей день особо страшного ничего не случилось. А мы не могли выехать из за обстрелов, пробок на дорогах, а теперь и некуда...
Почему некуда? Европа как принимала так и принимает.

frolik• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Ні. Ви звинуватили тих, хто виїхав, в тому, що вони нібито забрали бзкоштовні місця у тих, хто лишився. Насправді вони не винні, що обстрілюють не їх місце, а ваше, і що вони виїхали, а ви - ні.
Афри• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Повністю Вас підтримую - немає бойових дій в області, сидіть в дома. На тих ’біженців’ з західних областей без сліз не подивишся - від війни тікали, бідолахи.
А выезжать только когда уже начались в области боевые действия?
Когда это уже невозможно? Только когда уже обстреливают машины автобусы ?

Как вы определяете время когда людям можно разрешить уезжать из своей области?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Ви зі Львова чи з Львівщини з села?
Якщо Ви зі Львова, маєте знати, що так і є. Деякі музичні школи та гуртки для дітей почали працювати. Не говорячи про інші об´єкти інфраструктури. Чи не так?
Афри• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Смотреть прописку в украинском паспорте хотя бы. Ну а сейчас куда? Все забито беженцами, которые только из телеграмма знают о войне. Жилье бесплатное занято, снять дорого. На матрасах на вокзале спать?
Не занято. Как было бесплатное так и есть.
С чего вы взяли что во всех странах ЕС или Канады Англии к примеру занято бесплатное жилье?
Афри• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Болгария в отели с питанием как принимала так и принимает.
fikke• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Киев, живу возле леса, сегодня гуляла около него. И жива. Смотрела под ноги, много людей гуляют, с собаками гуляют, ездят на велосипедах. Почему они такие, как и я безсовесные не уехали в Польшу?
Ну, чудесно что вам так повезло. А я живу на Нивках и мой дом возле Антонова и мне так не ’повело’. И ждать прилетит ещё или нет-я не хочу больше. Спать в подземной парковке с ребёнком не айс. Смотреть как в Лавину Мол прилетает, а у меня дом трясётся и свет пропадает-зачем? Боятся отпускать ребенка на улицу, где валяется после обстрела куча осколков и не зарорвавшийся снаряд перед парадным? В чем героизм?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Мені чесно важко з істеричними людьми, бережіть себе. В світі багато небезпек!
ОЛЯ0509• 11 апреля 2022
Ответ дляGipo-po
А как туда попасть, в Болгарию?
В эти отели
А ви шукайте і знайдете.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри

Удалено администрацией...
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляmanri
знаю багато виіїхало не до родичів , а просто в Європу цілими сім‘ями , щоб лишитись , і гроші хілявні отримувати і житло , сама на західній , всі моі знайомі в пеший тиждень змились без повернення , отака наша реальність
Это их дело.
А вот меня больше волнует вопрос что ваши земляки цены на свои конюшни поставили ужас просто .
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляКаллипсо
То вы считаете прилетало? Серьезно? А сколько раз прилетело за все время?
А есть лимит или нормы???