Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Смотря кто от чего спасается. Одно дело бежать из Киева и Львова, а другое дело из Бучи и Мариуполя
Ніхто не може розпоряжатись життями інших людей
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляЛеска
Не все беженцы получают жилье и питание бесплатное.
Многие снимают жилье за разной адекватности деньги.
Аналогічно і за кордоном
Первее, шире и дружественнее всех открыла дверь Польша.
Она не может не принять ЗУ, так как ментально ЗУ и Польша очень близки.
К тому же, на ЗУ много людей, у которых среди предков поляки.
Добавлю к этому, что Польша относится к ЗУ, как к чему-то родному.
Сродни отношению путлера к Востоку Украины.
Но Поляки реально помогают людям.
А путлера интересуют только земли и ссал он на людей.
Мой дед говорил, что раньше, если кто-то кому-то хотел пожелать добра, то говорил:
’Щоб ти жив, як за Польщі’

Но Поляки реально помогают людям.
’Щоб ти жив, як за Польщі’

КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
З західних областей від чого рятуються?
Від ракет, які час від часу прилітають
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Від ракет, які час від часу прилітають
Так 10- 15 років ще так буде, час від часу, раз в місяць, сьогодні повідомили. Сімей багато розпадеться.
КВІТКА-6965• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Ще раз, люди без вас розберуться зі своїм життям та сім´ями. Не треба вказувати куди коли і кому можна їхати.
В першу чергу я думаю про свою дитину. В неї має бути нормальне життя і майбутнє. Вона не має бачити війну і ночувати в метро, ховаючись від бомб, а я маю зробити все для цього.
Це єдине чим я керувалася, виїжджаючи в нікуди із безпечного Київа на підлозі в евакуаційному потязі. І повертатися буду тільки коли вирішу, що вдома дійсно безпечно.
Иринка- малинка• 11 апреля 2022
Ответ дляKi---yanochka
Скажіть будь ласка, до якої категорії ви віднесете мене? Я з Київа, двоє діток 4 місяці і 11 років. Де по вашому мені бути?
Вы должны быть там, где безопасно Вашим детям.Все.Это единственное, что Вас должно интересовать.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Но Поляки реально помогают людям.
’Щоб ти жив, як за Польщі’

Но Поляки реально помогают людям.
’Щоб ти жив, як за Польщі’

Прочитавши історію та період окупацію Польщею західних областей України теж не все так радужно, знищували все українське і українців. Дипломатія зараз, все ніби згладилось, забулось але я ще від старих людей чула, що тяжко було.
Що, автор, пригоріло?
Кожен думає про свою родину і про своїх дітей.
Що значить «займає»? Поїдьте й Ви так займіть, Вас ніхто не тримає за руку. Те, що хтось виявився розумніший/спритніший не дає права висловлюватись про них в такому тоні! Саме тому й виїзжали, допоки не було бойових дій, щоб ці люди не застали бойові діі на порозі вдома !
Кожен думає про свою родину і про своїх дітей. Що значить «займає»? Поїдьте й Ви так займіть, Вас ніхто не тримає за руку. Те, що хтось виявився розумніший/спритніший не дає права висловлюватись про них в такому тоні! Саме тому й виїзжали, допоки не було бойових дій, щоб ці люди не застали бойові діі на порозі вдома !
Иринка- малинка• 11 апреля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Я наприклад боюся, що Кличко ще нікого назад додому не звав. А всі вже їдуть.
100%.
Наоборот сказал:’ подождите’.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Та як самі, мені як мешканці Львівщини стидно за своїх ’земляків’ патріотів, як вони від війни тікають. Я про мешканців ЗУ виключно.
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляanosik
А если б у вас в Польше жили близкие родственники и пригласили к себе пожить? А муж, например, военный и с самого первого дня ушел служить и не в Киеве. Не поехали бы? Почему вокруг этой Польши столько зависти? Не понимаю.
Завидують і про ’все безплатно’ розказують ті,хто про Польщу знає хіба з фб-казочок і в силу особистої неприязні до певних регіонів.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляВіта1
В подруги в сина нервові тики загострились, за кордоном пройшли
Мама мабуть істеричка, ще та раз дитина відчула настрій.
123золотая рыбка• 11 апреля 2022
Я из Харькова и думаю, что в первую очередь за границу нужно было выпускать людей из зоны боевых действий: Харьковская, Сумская, Киевская, Донецкая, Луганская, Запорожская области. А то ломанулись первые те, кто ближе к границе и где по сей день особо страшного ничего не случилось. А мы не могли выехать из за обстрелов, пробок на дорогах, а теперь и некуда...
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ для123золотая рыбка
Повністю Вас підтримую - немає бойових дій в області, сидіть в дома. На тих ’біженців’ з західних областей без сліз не подивишся - від війни тікали, бідолахи.
Ответ для123золотая рыбка
Як ви себе це уявляєте? Заборонити виїзд, запровадити виїзні візи? І чому ви вирішили, що тепер вам нема куди виїжджати?
Ответ дляtvoll
Ви молодець !
Ответ дляЛеди Репях
Как вы задолбали со своей завистью. Что не скажешь - зависть. Есть и другие чувства у людей. Желание справедливости, например.
О, я тоже желаю справедливости.
Я, например, считаю жутко несправедливым то, что мне пришлось уехать из дома, который я люблю.То, что мне пришлось покинуть страну для того, чтобы иметь возможность продолжать работать и зарабатывать. Именно мне, которая не хотела эмигрировать. И кого же волнует мое желание справедливости?
Явно не завистливых мелочных склочных баб.
Veroni44ka• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Автор, безапелляционно с вами согласна!
Хм, странно, в моем городе не было боевых действий, я должна была ждать, пока они зайдут? Выезжать могли все одинаково. Я боюсь, я выехала, ничего не делая против закона, пользуясь тем, что мне предоставлила моя страна и другие страны ЕС
123золотая рыбка• 11 апреля 2022
Ответ дляfrolik
Смотреть прописку в украинском паспорте хотя бы. Ну а сейчас куда? Все забито беженцами, которые только из телеграмма знают о войне. Жилье бесплатное занято, снять дорого. На матрасах на вокзале спать?
Ответ дляOksana0612
А де ви на Львівщині дивитесь на біженців з ЗУ?
Ви точно з Львівщини? Гучні сирени, тривоги по пару годин, коли не тільки місцеві, але і біженці із інших міст сидять налякані по підвалах, прильоти у Львові - вас це все не налякало ні разу, чи ви в селі, і вам здається, що всюди так відносно спокійно?
У нас есть друзья, которые в числе первых выехали в Ирландию. Сначала жили в пригороде в нежилом доме, подруга постоянно искала, налаживала контакты с местными. В итоге через месяц вышла на семью, у которой стоит квартира в городе без жильцов. На днях вот переехали. У всех есть по комнате, отличный ремонт. Разрешили бесплатно жить год, только выплачивать коммуналку. Так мне тоже нужно им завидовать и говорить «как они посмели так хорошо устроиться?»
Ответ для123золотая рыбка
А як ви шукали житло? Між іншим, те, що ви називаєте безкоштовним житлом - це насправді житло, яке тимчасово надють нашим біженцям небайдужі люди, інколи на дуже обмежений час. Люди, які можуть винаймати хочь якесь житло, намагаються винаймати, а не жити в приймах. І, до речі, ті, хто виїжджав у перші дні війни, ночували і на вокзалах і в наметових містечках. Але ж ви до цього не готові, вам потрібна квартира, безкоштовно і щоб її вам знайшли волонтери, чи не так?
Я выехала из Харькова. Со мной в одном отеле живут семьи из Львова, Полтавы, Лисичанска ,одними из последних выехали Харьковчане, остальные по месяцу здесь уже прожили. На вопрос зачем Вы выезжали ответ ,нам было страшно. Никто не в праве их судить ,но все прекрасно понимают откуда в том же Львове столько жилья в аренду. Все станет на свои места со временем ,когда те, кто остался в Украине и ехать им некуда не смогут покинуть квартиры и дома тех ,кто выехал в Европу погулять.
Ответ для123золотая рыбка
Ви цікавитесь подіями в інших областях чи лиш в своїй?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
’Налякані’ біженці сидять на площі ринок і п´ють каву. У Львові абсолютно спокійно, життя вирує.