літо4ка• 11 апреля 2022

лукашенко відправить війська на Волинь?

Питання в назві,навіяне завтрашньою зустріччю лукаша і путі ...
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
Эта мразота хочет участвовать в переговорах наших с парашкой. Думаю встреча по этому поводу. Усач хочет быть тоже гарантом нашей безопасности
Що це йому дасть?
kuskus• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Читала коменти ,цитую’ цю ситуацію спровокували,щоб в разі чого доводити,що війська на кордоні з Польщею більше потрібні’...’
Чим спровокували? Плювали в польських погранців, а ті їм відповіли рогатками?
rudko1992• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Що це йому дасть?
У него спросите, непонятно что в той больной голове.
Он сказал, что не может быть переговоров между расией и Украиной без беларуси.
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Не знаю чим і чи були взагалі ті рогатки..
Life-game• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Переміщення наших...
На западную?
автор літо4ка • 11 апреля 2022
Ответ дляLife-game
На западную?
Точніше,по...
Life-game• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Точніше,по...
Надеюсь все их планы не сбудутся, как я поняла очень многое зависит от ситуации ближайших недель на востоке, дай им Бог сил продержатся((((
Filomena• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Точніше,по...
Навіщо ви розписуєте? Кому потрібно все знають. Це ж зрозуміло, що техніка їздить, у нас війна в країні
Lada_333• 11 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Она у него всегда в нагрудном кармашке,чтоб в любой момент показать пробегающей мимо собаке

Мое любимое )))))
https://m.youtube.com/watch?v=n6yqKVsxDk4
а мое любимое - в поезде...
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Що це йому дасть?
Параша хоче прив´язати так звану ’мирну угоду’ до зняття санкцій.
А по Білорусі ж теж повводили.
От і заметушився вусань.
Bloom_123• 11 апреля 2022
Читаєм Гаюн, вони все пишуть про переміщення білоруських військ.
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
Викручується пюрер як тільки може.

Є інфо, що наші з Волині зв´язувались з військовими білоруськими. Ті йти не хочуть взагалі. Моральний стан - 0.
Сказали, що як буде наказ, то мають йти з розумінням, що наші їх крошити будуть.
Питалися, типу а що нам робити.
Наші відповіли - єдиний вихід це після переходу білий прапор і не чіпатимемо.
Якось так.
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляBloom_123
Куди саме?
Вони й до цього каталися взад-вперед. До Бресту, в основному. Тобто паралельно нашого кордону.
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляSvitlo_
ні. не відправить.
Послати-то пошле, тільки толку мало... військові не за бульбанутого, а послати своїх псів-омонівців, серед яких є і наша колишня беркутня, - це лишитись з голими яйцями в Мінську, навряд чи ризикне. Хоча Пуйло йому мало шансів залишив. Вусатий бульбулятор тепер у пуйла, як Єва Браун у Гітлера)
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Я теж таке читала мені сьогодні кинули ссилку , не знаю правда чи ні https://www.dialog.ua/world/249759_1649686336
логіка є, щоб відрізати Україну від допомоги. Ще й Орбан тилу, ще та сука продажна
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляліто4ка
200%
І для чого попер до путі?про що домовлятися?
викликали)))) він тепер у путі дєвочка по визову)
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Нет
Это их тактика,чтоб рассредоточить наши воиска максимально и оттянуть от Донбасса.
Про Приднестровье тоже чешут
наші люди звідти повідомляють, що реально запєтушились там орки, хоча дотепер сиділи тихо і активності не проявляли
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Вже Польща напала))
ага, так на нашого п’яного сусіда двері ’напали’
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Мабуть
Поляки пишуть, що ті придурки обкурені почали у польських прикордонників камінням кидати через полосу
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Камінням у поляків кидали, навіть бульбу голодранці зажали. Чи, може, орки же всю з’їли?
viika65• 12 апреля 2022
Ответ дляann.ko
4 позиции, я сейчас покажу, это уже мем
я там карту привез...