Я і підтримую, але і засуджую. Не кожен може вбивати. Багато повернулися з Польші і їх не забрали в армію і сидять без грошей. Хто виїхав ще до 25 лютого, бо вони одні кормили сім´ю. Я ніколи не засуджувала тих хто не хотів іти воювати, мені шкода тих кого примусово забрали. Для вбивства треба мати характер. І чесно там вони просто м´ясо, бо на них і військові не можуть покладатися. І не треба тут розказувати , що чоловіки це мужність.
Безимени890123• 12 апреля 2022
Ответ дляkrozumovski
У моего друга сын в плену уже русском.
19 лет.
У нас мільйон українців в полоні російців. Від новонароджених до столітніх.
krozumovski• 12 апреля 2022
Ответ дляКристинаУ
Ну вы же за равноправие, вот и начните с себя. А парень пусть тогда выезжает. Такой вариант вас бы устроил? Или все таки предлагаете сдать страну и всем выехать?
Равные права для всех.
krozumovski• 12 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Он военный ...
english book• 12 апреля 2022
Чесно кажучи мені дивноНаче всі люди освічені,історію читали.Але забули хто у всі часи боронив землю від ворога.Не найманці, не іноземні рекрути, а свої чоловіки захищали свою землю.Саме вони захищали сім´ї і дітей,щоб вони не були вбиті чи згвалтовані ворогом.
Хто має захищати Україну?Я працюю серед чоловіків.Ніхто під спідницю не ховається. Розмови такі я тільки тут і чую серед жінок.Є мобілізовані з другої черги,є ті хто готується в третю. Є декілька хлопців що з перших днів вже в частинах.
Звичайно є ті,що в перший день виїхали і сидять біля кордону.Але таких дуже небагато.Абсобютна більшість на місці,істали на облік,і не від кого не ховаються.
Безимени890123• 12 апреля 2022
Ответ дляkrozumovski
Так убьют отца и будет дочь смотреть в гроб с отцом
Дивні у вас погляди. Тобто, те, що батько може віддати своїх дітей на поталу ворогу, для вас норма, зате живий. Що це за чоловік такий??? Та навіть в тваринному світі захищають своє потомство, і уявіть, навіть ціною свого життя. А в вашому світі чоловік - батько готовий зберегти своє життя ціною своєї дитини? А вам в голову не прийшло, що коли російські виблядки прийдуть, то спочатку вони познущається над слабшими, а потім все одно повбивають чоловіків, що вони і робили неодноразово. Мабуть, тій дитини буде веселіше дивитися на ’отца в гробу’, якщо перед тим ту дитину згвалтують. Сподіваюсь, що ви бот.
juljashalaj• 12 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Мені цікаво, як нормальний чоловік - тато буде дивитися у вічі своєї маленької доньки, яку згвалтує пара російців, він не пішов захистити свою доньку, бо він нічого не винен цій країні, як мати буде дивитися у вічі тій донці, бо вона ховала під спідницю її тата, бо ж боялася залишитися вдовою.
А чому тільки чоловік? Скоро це буде обов´язок і жінок. Наші жінки нічим не гірші за чоловіків. Тримати зброю в руках може будь-хто, не залежно від статі. Це ж не в рукопашну битися. Я б зробила зобов´язаними всіх без винятку від 16 до 65. Країну мають захищати всі. Є руки, ноги - йди воюй. Ну крім політиків, звичайно. Вони нам потрібні цілими і неушкодженими. Їм ще закони всякі для нас писати
Allka- skakalka• 12 апреля 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Та досить вже жаліти тих нещасних, які ’не можуть вбивати’. Солдати гинуть і їх треба кимось заміняти. Для наступальних дій потрібно більше людей, ніж для оборони. А хто це буде робити? Ну, серйозно? Справжніх вроджених солдатів - одиниці, тих хто може воювати від щирого серця - на пальцях однієї руки. Воювати, захищати батьківщину - чоловічий борг. Не можеш вбивати? Прям не можеш? Ок, комусь треба автівкою управляти, комусь треба картоплю чистити, комусь треба техніку лагодити, комусь треба траншеї копати, комусь треба їжі зварювати, комусь треба нівеліри налаштовувати. Але все це має хтось робити. А не тільки за спідницями ховатися та у штани сцяти.
Ще й в беби боксах ховатися ))
Ответ дляkrozumovski
Нет. За равноправие полов
Знаете, было бы правильно, если бы вместо мужчин некоторых могли женщины воевать. Вот если семья.
Часто так бывает, что и толку от нас больше.
В моей семье реально муж не то чтобы не смог бы воевать, толку бы не было. Ни в тылу, нигде. А семью он кормит и уроки учит с ребенком именно он, вообще детей учит на добровольных началах. Он нужен здесь.
От меня толку - быт и домашний очаг, и все. Социальная польза близка к нулю. При этом я социальные контакты навожу нормально, достаточно выносливая в коротких промежутках (бо инвалидность, долго не могу) и, в принципе, не особо задумываясь при необходимости убью человека. Опять же, руководящая должность в прошлом, организовываю все неплохо, то есть толк был бы.
Поставили людей в такое положение, что воевать надо - пусть они между собой выберут - кому воевать.
Вот надо чтобы выбор был. Просто целесообразность и оптимальное использование ресурсов.
Безимени890123• 12 апреля 2022
Ответ дляkrozumovski
Мы не про совесть и порядочность
А про закон
Закон важливіший за сумління? За порядність? Добре, що в Україні стільки справжніх Чоловіків, Жінок, які згодні захищати свої родини, своїх дітей не по закону, а за покликом серця.
GeekTeaParty• 12 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Я не против, пусть принимают. У меня хитрожопых знакомых много, которые свалили незаконно, есть кто уехал чуть раньше 24.02, сидят там и умничают. Пусть возвращаются
А если человек работает несколько лет а другой стране, то что?
Безимени890123• 12 апреля 2022
Ответ дляjuljashalaj
Вибачте, але ваш стьоб і цинізм недоречні. Добраніч!
Ответ дляjuljashalaj
Я в принципі погоджуюсь з вами. Але в мене от питання, на яке не можу знайти відповіді. А що взамін должна і чим захищає сама страна того ж мужчину, який должен захищати страну?
Ну вот сейчас каждый мужчина должен сделать для себя выбор:
Если он считает, что страна ему НИЧЕГО не дала, и у него нет никаких обязательств по отношению к стране - такой мужчина может не возвращаться в страну. Которую он не любит, не ценит, не собирается защищать.
GeekTeaParty• 12 апреля 2022
Ответ дляSicillia
Нет. В этом и прикол. Если не вернется сюда сейчас, то не сможет в Украине ничего и никогда. Мало кого это устроит...
А смысл такое делать?
Ответ дляSicillia
Не знаю. Мне кадется, этим законом на перспективу навредят. Многие и захотят вернуться, но не смогут. Те же айтишники, которые нехило помогают армии деньгами. Но да, воевать не умеют..
Тоже считаю, что вреда будет больше, чем пользы. Есть люди, которые годами живут и работают за границей, вся их жизнь уже по объективным обстоятельствам сосредоточена не в Украине. Многим элементарно будет некуда возвращаться, негде работать. И детей с собой привозить придется под ракеты и бомбы.
Світлана-7d87• 12 апреля 2022
Ответ дляtremiz
Вот что пишет полковник запаса по поводу этого закона и адвоката пост почитайте и комментарии к посту
Розумно пише!
juljashalaj• 12 апреля 2022
Ответ дляOOH
Абсолютно згідна.
І плюс якщо чоловік не любить, не цінує і не хоче захищати свою країну - то логічно його відпустити, а не тримати як в клітці
А взагалі Людина має мати вибір
Це основа основ
А взагалі Людина має мати вибір
Це основа основ
МАМА НИКИТКИ-2• 12 апреля 2022
Ответ дляkrozumovski
Равные права для всех.
Рівні права означають і рівні обов’язки. Чи ви хотіли тільки плюшки отримувати?
GeekTeaParty• 12 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
Я не понимаю, почему просто их на учет по месту жительства не поставить и вызывать, когда уже мобилизация. Потому что люди работают, пусть бы приезжали, когда уже мобилизуют, что им приехать и сидеть без работы, а многим и на съеме? Ну такое.
Меня закон не касается никаким боком если что, я просто думаю, что могли бы ставить на учет где-то в консульстве и вызывать по факту мобилизации. А вот уже кто не приедет - тогда какие-то меры применять. А просто взять приехать тут сидеть - какой смысл?
А если контракт на работу или ВНЖ?
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляKorsika999
Тоесть если мужчина живёт в Европе уже пару лет, имеет ВНЖ или карту побыта как в Польше, то он должен будет все бросить приехать воевать?
А головне, що дотепер возмущалися, коли їх чоловіків-біженців заставляла на ЗУ місцева влада на облік ставати і не селила без довідки, як темі про Бучу голову попелом посипали в причитали ’он, не випускали з країни і скільки чоловіків загинули, і кому тепер краще? А були б виїхали, сім’ї годували, податки платили’...
Ответ дляБезимени890123
Тут болюче двояке. Пішов захищати на фронт - а прийшли в дім, зґвалтували і вбили
Або
залишився вдома захищати, прийшли, не рівні сили- те саме
Чи як пішов чоловік захищати, то держава опікує сім’ю , евакуює і безпечне місце раптом що?
Діють на виживання, з гарячих точок сім’ї вивозять чоловіки, як можуть. Самі вже далі, чи воюють, чи допомагають воювати.
Або
juljashalaj• 12 апреля 2022
Ответ дляOOH
Так я о том же!
Мой муж воюет с первого дня.
А ваш?
Мой муж воюет с первого дня.
А ваш?
Сьогодні знов якийсь диверсант підпалив траву. Приїхали пожежники. Загасили. То їхня робота. Вони отримують за неї зп. А головне - вони знають що і як робити. Вони молодці.
Anita123-13ef• 12 апреля 2022
Кожен підтримує як може армію, хтось зброєю,хтось фінансово. Але саме тікати чоловікові ... Для мене це дно.
Ответ дляLunA.
В этом проекте речь идёт , если выехал во время военного положения
Нет.
Выше ссылку давали на законопроект.
…….
4) статтю 28 доповнити пунктом 2-2 такого змісту:
«2-2. Під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року No 64 «Про введення воєнного стану в Україні», особи, зазначені у статті 101, зобов’язані повернутися в Україну не пізніше, ніж через пʼятнадцять днів з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог закону щодо повернення в Україну після введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях».
Выше ссылку давали на законопроект.
…….
Ответ дляTakamaka
Нет.
Выше ссылку давали на законопроект.
…….
Выше ссылку давали на законопроект.
…….
В те кто законно выехал многодетные , они тоже обязуются вернутся ?