Tatyana 29• 12 апреля 2022

Обмежено придатний у військовий час:які обмеження ?

Доброго дня,брат має 3гр. інвалідності (було онко в 2015р.,в результаті видалено нирку)Не придатний у військовий час,обмежено придатний у військовий час.На другий день війни пішов в ТО.Тільки нещодавно написав заяву на вступ в ТО,чекає на підписання контракту добровольця ТО.
Паралельно почав їздити на роботу.Приходиться проїжджати блок пост.Вчора дивом не дали повістку.Питання:якщо у людини така ситуація по здоров´ю і є відповідний безтерміновий висновок мед.комісії,йому мають право вручати повістку,а ще більше тривожить питання,чи не кинуть його в Донецьк чи Луганськ?😔
kanni• 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Но оно же, это членство, как вы говорите, это же не освобождение от службы, забирают их тоже прекрасно
Забирают, так же как остальных. Но вступление в ТРО не значит, что он уже на службе со всеми вытекающим. Это добровольно
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляkanni
Но есть же два вида ТРО, одному виду платят зп
kanni• 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Есть воинская служба в рядах ТРО. Это по сути обычная воинская служба, по призыву или по контракту, просто так не свинтишь. А есть добровольное членство в ТРО, там ты по желанию
Gitelnitsa• 12 апреля 2022
Ответ дляdemra
В законе нет места где могут вручать )
Нет места, где Не могут вручать, вручают везде.
demra• 12 апреля 2022
Ответ дляcatty1970
Я знаю. В любом месте могут дать.
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляkanni
3 группа не мобилизируется и даже может выезжать за границу
Ого,а де це можна почитати?
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Расскажите лучше, что такое ’чуть не вручили’? Это как, сначала хотели, а потом передумали что-ли?
Так,передумали.Брат розповів ситуацію з підписанням контракту добровольця ТО і йому не вручили.Брат навіть повістки не бачив.Я так думаю,що його хотіли запросити до воєнкомату.
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
А, типа что подписал контракт при ТРО озвучил им? И они так на слово и поверили
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
В контракті добровольця ТО небагато забов´язань,одне з них-виконувати завдання ТО в межах відповідної територіальної громади’ (тобто виконувати завдання ТІЛЬКИ в межах своєї територіальної громади)
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
А как он тогда объяснил, куда это он едет? Это же по дороге было, правильно я помню?
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Виходить,що так.Взагалі то у брата добре виходить спілкуватися з людьми,вміє він находити підхід.В нього і посада на роботі відповідна.Тому я не дуже і здивувалася,що у нього вийшло проїхати без вручення повістки.Завтра вже буде підписувати контракт добровольця ТО.Бо він розуміє,що більша вірогідність попасти в гарячі точки будучи мобілізованим.
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
На роботу їхав,проїжджає 2 блокпости.Він тепер суміщає ТО з роботою,бо гроші платять тільки на роботі,а вдома ще ж жінка з 2-ма дітьми.
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Ну на самом деле там не повестку дают, на блоке. А повестку ловушку. Ну, была тема пару дней назад, показала одна советчица фотку, там сказано вам мол належить зьявитись, пропонуємо тогда-то.
Про ТРО тоже не все чисто, я пока не уверенна, что только по месту, и все. Ну, нелогично просто, например, что куча областей где тишина, и там до фига ТРО, а делать нечего.
автор Tatyana 29 • 12 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Я теж тепер думаю,що хотіли дати повістку-ловушку.Бо я у нього нещодавно запитала за його знайомих,яким дали повістки на блок пості,то він відповів,що ті знайомі вже були в воєнкомату і там їм видали справжню(маю на увазі справжню повістку).Завтра в нього точно ще розпитаю про тих знайомих

А ці ловушки можна ж не брати?І що це за ловушки.Або скиньте,будь ласка ту тему,я ще почитаю
kanni• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Ого,а де це можна почитати?
Вот тут: https://dpsu.gov.ua/ua/news/uryad-vnis-zmini-do-pr...

Згідно з цими Постановами, особи з інвалідністю мають право перетинати державний кордон за наявності таких документів:
довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о) або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі — документи, що підтверджують інвалідність).

Речь обо всех особах з інвалідністю - т.е. все три группы.
Oleksa1551• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29

Та я тему не найду))
Их брать, говорить ок,спасибо, схожу.
И все
Oleksa1551• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29

Потом как розпитаете, расскажите что там оказалось к чему
автор Tatyana 29 • 13 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Добре,як тільки дізнаюсь,відпишусь