Доброго дня,брат має 3гр. інвалідності (було онко в 2015р.,в результаті видалено нирку)Не придатний у військовий час,обмежено придатний у військовий час.На другий день війни пішов в ТО.Тільки нещодавно написав заяву на вступ в ТО,чекає на підписання контракту добровольця ТО.
Паралельно почав їздити на роботу.Приходиться проїжджати блок пост.Вчора дивом не дали повістку.Питання:якщо у людини така ситуація по здоров´ю і є відповідний безтерміновий висновок мед.комісії,йому мають право вручати повістку,а ще більше тривожить питання,чи не кинуть його в Донецьк чи Луганськ?😔
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляkanni
Забирают, так же как остальных. Но вступление в ТРО не значит, что он уже на службе со всеми вытекающим. Это добровольно
Но есть же два вида ТРО, одному виду платят зп
Gitelnitsa• 12 апреля 2022
Ответ дляdemra
В законе нет места где могут вручать )
Нет места, где Не могут вручать, вручают везде.
Ответ дляkanni
3 группа не мобилизируется и даже может выезжать за границу
Ого,а де це можна почитати?
Ответ дляOleksa1551
Расскажите лучше, что такое ’чуть не вручили’? Это как, сначала хотели, а потом передумали что-ли?
Так,передумали.Брат розповів ситуацію з підписанням контракту добровольця ТО і йому не вручили.Брат навіть повістки не бачив.Я так думаю,що його хотіли запросити до воєнкомату.
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
А, типа что подписал контракт при ТРО озвучил им? И они так на слово и поверили
Ответ дляOleksa1551
Но оно же, это членство, как вы говорите, это же не освобождение от службы, забирают их тоже прекрасно
В контракті добровольця ТО небагато забов´язань,одне з них-виконувати завдання ТО в межах відповідної територіальної громади’ (тобто виконувати завдання ТІЛЬКИ в межах своєї територіальної громади)
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
А как он тогда объяснил, куда это он едет? Это же по дороге было, правильно я помню?
Ответ дляOleksa1551
Виходить,що так.Взагалі то у брата добре виходить спілкуватися з людьми,вміє він находити підхід.В нього і посада на роботі відповідна.Тому я не дуже і здивувалася,що у нього вийшло проїхати без вручення повістки.Завтра вже буде підписувати контракт добровольця ТО.Бо він розуміє,що більша вірогідність попасти в гарячі точки будучи мобілізованим.
Ответ дляOleksa1551
На роботу їхав,проїжджає 2 блокпости.Він тепер суміщає ТО з роботою,бо гроші платять тільки на роботі,а вдома ще ж жінка з 2-ма дітьми.
Oleksa1551• 12 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Ну на самом деле там не повестку дают, на блоке. А повестку ловушку. Ну, была тема пару дней назад, показала одна советчица фотку, там сказано вам мол належить зьявитись, пропонуємо тогда-то.
Про ТРО тоже не все чисто, я пока не уверенна, что только по месту, и все. Ну, нелогично просто, например, что куча областей где тишина, и там до фига ТРО, а делать нечего.
Ответ дляOleksa1551
Я теж тепер думаю,що хотіли дати повістку-ловушку.Бо я у нього нещодавно запитала за його знайомих,яким дали повістки на блок пості,то він відповів,що ті знайомі вже були в воєнкомату і там їм видали справжню(маю на увазі справжню повістку).Завтра в нього точно ще розпитаю про тих знайомих
А ці ловушки можна ж не брати?І що це за ловушки.Або скиньте,будь ласка ту тему,я ще почитаю
Ответ дляTatyana 29
Ого,а де це можна почитати?
Вот тут:
Згідно з цими Постановами, особи з інвалідністю мають право перетинати державний кордон за наявності таких документів:
довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (форма первинної облікової документації № 157-1/о) або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики (далі — документи, що підтверджують інвалідність).
Речь обо всех особах з інвалідністю - т.е. все три группы.
Oleksa1551• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Та я тему не найду))
Их брать, говорить ок,спасибо, схожу.
И все
Их брать, говорить ок,спасибо, схожу.
И все
Oleksa1551• 13 апреля 2022
Ответ дляTatyana 29
Потом как розпитаете, расскажите что там оказалось к чему
Ответ дляOleksa1551
Добре,як тільки дізнаюсь,відпишусь