Вопрос к тем, чьи дети поступали в 2021м году.
Спасибо.
IanxMickey• 12 апреля 2022
В этом году не учитывают. В прошлых он был составляющей общего рейтингового балла.
Ответ дляbumbi
В цьому році, каже міністерство, не буде враховуватися ніде.
Особиста моя думка: будуть ображатися на це рішення діти, які старанно навчалися всі 11 років та мають хороші оцінки. І навпаки - ті, хто бомки бив - тішитимуться
Діти, які вчились гарно, зможуть довести це своїми знаннями. Знання ж рапотово не зникнуть, правда? Бовдурам з поганими оцінками в атестаті не допоможе нічого. Ображатися будуть лише ті, кому ці оцінки за красиві очі на халяву прилетіли. Ось цей контингент в прольоті, да.
Ответ дляanta_res
Якщо виключити з рівняння аспект хабарництва при вступі, то ситуація справді виглядає непогано для розумашок
Ответ дляbumbi
Деякі навчальні програми для абітурієнтів вимагають табелі за останні 3-4 роки
І вводять своє тестування
Так що нема чого радіти тим, хто бомки бив
І вводять своє тестування
Ваш психолог• 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
Зависит от вуза. В авиационных учитывается. В КПИ не учитывается.
100%
Син вступив до КПІ в минулому році,атестат не враховували.
В інших вузах-свої вимоги.Десь враховують,десь ні.
Ответ дляanta_res
Є і інша сторона медалі. В школі навчається на 6-7. А батьки наняли репетитора, який поднатаскав дуже добре саме для ЗНО і дитина отримала 180 + балів. І став студентом. А перші сесії показали, як насправді навчався...
Ответ дляhmarinka
Це не найгірший варіант. Здасть - вступить, має право вчитись. Далі вже від студента залежить. Я свого часу надивилась на “медалістів» в універі. Атестат і медаль хай залишаються, щоб тільки вдома в куточку висіли. В доросле життя тільки за результатами офіційних екзаменів, хай як вони там називаються.
Ответ дляlilyD
І вводять своє тестування
Вимагати атестати за 3-4 роки - це привід, щоб повернути корупцію. Я таких відмінників кожного року бачу, що навіть слова дискримінант не чули.