kuskus• 12 апреля 2022

Ты давай там, украинских баб насилуй и мне ничего не говори. Понятно?

Телеграм-канал Служби безпеки України.
Послухайте перехоплення і зробіть висновки…
Max12• 12 апреля 2022
Это треш
ARAIL• 12 апреля 2022
Ничего хорошего от их блядосамок не ждала.
Wida Winter• 12 апреля 2022
Вырожденцы
автор kuskus • 12 апреля 2022
До кого ви, люди, звертаєтесь, і що людське ви в них хочете знайти?
все ники заняты• 12 апреля 2022
Тоже прочитала это только что. Нету слов. Животные.
Somik• 12 апреля 2022
Тупые животные
frumoasa17• 12 апреля 2022
А у них взагалі немає нічого людського та жіночого. Яка нормальна жінка буде схвалювати зґвалтування та зв’язок з іншими. Це вже нелюді, хто би що не говорив, але не треба там шукати нормальних, вони всі такі.
turik01• 12 апреля 2022
Коли почула цей брэд,чуть не вирвало.Блювотна нація збоченців
Юля 458• 12 апреля 2022
Дно. Там чоловік задню давав, а вона йому насілуй, насілуй! Він і сам вроді не дуже хотів, більше його баба. Як так можна? Як потім спати з таким чоловіком?
lilykas• 12 апреля 2022
Выродки
Заkoхані• 12 апреля 2022
Мерзота
lilykas• 12 апреля 2022
Твари
Юля 458• 12 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Наркомани.
frumoasa17• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Наркомани.
Наркомани не всі, але кончєна вся нація.
Zelenkа• 12 апреля 2022
Ну так потомки орди і різних диких племен, у яких історія склепана із брехні. Ця білкова форма життя випадкова на планеті.
Юля 458• 12 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я знаю багато кончених, але своїх яйценосців бережуть, на інших навіть дивитися не дають.
inspired• 12 апреля 2022
Ага. Хихоньки-хахоньки. Но... вряд ли там все такие неревнивые. Меня по крайней мере забанили за вопрос об их насильниках. Видать не все их любят.
OdeshkinBonus• 12 апреля 2022
Сатана, а не жена! Ну так выходит, что в России каждая алкашка уже понимает, что мужья это делают тут! Значит знают правду всю! Просто не хотят принимать её! Орки рашиские..
Renesmeе 16• 12 апреля 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Вони все знають , з першого дня війни. І вони нам не співчувають , а хочуть вбити, принизити , завдати болю
Юля 458• 12 апреля 2022
Ответ дляinspired
Ага, теж здивувало, вона так постановочно сміялась . Може це такий прикол був, треба всю розмову чути, щоб зрозуміти.
0208mariia• 12 апреля 2022
Развито у человеку со здоровой психикой это просто невозможно понять. У меня кровь в жилах стынет от того, что творят эти сущности.

’Близько 25 дівчат і жінок віком від 14 до 24 років були систематично зґвалтовані під час окупації в підвалі одного будинку в Бучі. Дев´ять з них вагітні’, - розповіла вона та додала, що російські солдати сказали їм, що ’зґвалтують їх так, що вони не захочуть сексуального контакту з жодним чоловіком, щоб не дати їм народити українських дітей’.

И эти твари пришли избавлять нас от нацизма....
Marishanya• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Главное, чтоб бусики привёз, а ну и предохранялся
inspired• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Да, хотелось бы услышать все. А то так странно. Речь об изнасиловании, а обсуждают так, будто заигрывают друг с другом.
Юля 458• 12 апреля 2022
Ответ дляMarishanya
Треба їх бабам написати, що в нас презервативів давно нема. А краще , пустити фейк, що вони тут масово женитися почали, тоді іх жінки назад позабирають)
Shady lady• 12 апреля 2022
Дайте посилання на канал, будь-ласка
любительница• 12 апреля 2022
Ответ дляkuskus
А ещё некоторые жители восточных городов нашей Украины, которые здесь сидят топят за рашу до сих пор. И это после всего, что происходит на нашей земле.
S4aste02• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Ну може змінить думку коли й до них прийде мір спасения с операцией і будуть їх чпокать
Юля 458• 12 апреля 2022
Ответ дляS4aste02
Вони знають, що до них не приїдуть . Тому і наглі такі.
S4aste02• 12 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Знаєте моя бабця казала що рощплата аж до 4 коліна так що все буде. І дітям і онукам і правнукам. Ще невідомо які діти чи внуки і взагалі чи будуть народжуватися у них.
соняшка• 12 апреля 2022
Ответ дляS4aste02
Ну если подумать то все насильники и убийцы уже не смогут быть нормальными, если вернутся домой. Они будут продолжать делать тоже самое у себя в рассие.