Barkas• 12 апреля 2022

Штайнмаєр підтвердив відмову України прийняти його в Києві. Поясніть,

хіба це правильно? Хіба нам не треба всі друзі сьогодні?
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Посилання на новину https://www.rbc.ua/ukr/news/shtaynmayer-podtverdil...
Німецький президент Франк-Вальтер Штайнмаєр підтвердив, що керівництво України назвало небажаним його візит до Києві в умовах війни з РФ.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на заяву президента ФРН.

Федеральний президент під час візиту до Польщі прокоментував інформацію про відмову Зеленського зустрітися з ним. Попри готовність Штайнмаєра приїхати в Київ, поїздка не відбудеться.

’Разом із президентами країн Балтії та Польщі я хотів надіслати сильний сигнал солідарності Європи з Україною. Я був готовий. Але мушу визнати, що цього не хотіли в Києві’, – розповів президент Німеччини.

Німецька преса впевнена, що за зривом потенційного візиту Штайнмаєра стоїть його багато
Rose_m• 12 апреля 2022
Он нам не друг
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Он нам не друг
Але ж тепер його ставлення ще погіршиться, а це впливова людина.
Tori1602• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Не погіршиться, вже сказав, що дасть сброю
ksusha1155• 12 апреля 2022
Немцы увы играют против, читайте новости. Германия это позор европы сейчас.
ok1904• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Чому впливова? канцлер в них впливова особа
MamaGalya• 12 апреля 2022
Вважаю то правильно. Весь світ побачить, що Німеччина все-таки лояльна Россії. Нехай роблять висновки. Нам потрібна реальна допомога, а не візит ввічливості і потім блокування потрібної допомоги. Нехай відчують відповідальність за свої дії.
Rose_m• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Нет. Политика мало определяется личными обидами. Этим жестом Зеленский дал понять, что Ш человек путина, а это сейчас тоже самое, что запачкаться и Ш наоборот будет доказывать обратное
rodzynka.l• 12 апреля 2022
Мені здається, це просто може бути небезпечним, він і його оточення може підказати, як знайти Зеленського рашистам
MamaGalya• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Його ставлення ніколи не було хорошим, просто тримались в рамках і з посмішкою вставляли палки в колеса, за які Україна платить життям людей. А тепер весь світ чітко побачив, хто намагається говорити одне, а реально підтримує агресора. І так, багато людей цього і не знали, до відмови Зе, не дуже цікавились. Це значний удар по репутації європейського політика.
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляok1904
І вони кожен ведуть незалежну політику?
olena38• 12 апреля 2022
Німеччина нам зовсім не друг. Вони лояльні до росії. Це лицемірство.
З одного боку правильно,що Зеленський показав,що розуміє їх лицемірство. А з іншого боку,не відомо чим це обернеться для України.
ann.ko• 12 апреля 2022
Правильно
Штанмаер это Путинская подстилка, пусть сначала прекратит Путину отсасывать, а потом в ’друзья’ к Украине набивается
marata• 12 апреля 2022
Це виважене дипломатичне рішення
Xue• 12 апреля 2022
Сейчас у Зеленского нормальная служба протокола и он их слушает, не лажает. Пожать руку еще одной немецкой проститутке - обелить его, хоть и частично. Не дождется. Уж лучше Макроша.
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Це наш сказав декілька днів тому.
Вже німець дав зброю и їде)
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляolena38
І в мене такі думки. Вони просто переслідували свою вигоду, але тепер можуть і помститися.
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Це наш сказав декілька днів тому.
Вже німець дав зброю и їде)
Дав зброю після того, як йому відмовили в прийомі?
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Саме так
Xue• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
І вони кожен ведуть незалежну політику?
В них президент - весільний генерал.
ann.ko• 12 апреля 2022
Ответ дляXue
Там Макрон на фоне разговоров с Пу головой уже тронулся, пусть сидит в своей Франции и бдит, чтобы подружайка Пу не обошла его на выборах
Sчастливая• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Девушка. Там не так все, как на Советчице)
Bloom_123• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
В них президент нічого не вирішує.
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляXue
В них президент - весільний генерал.
Це зрозуміло, але сказати своє ’фе’ президенту - це не означає сказати ’фе’ і канцлеру? Шольц теж не спішить виступати проти Росії.
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Ответ дляXue
В них президент - весільний генерал.
За оборону там саме президент відповідає,яксі у нас
Xue• 12 апреля 2022
Ответ дляann.ko
Он на изжоге, чтоб выбрали. Не будет к нам до 2 тура проситься, скорей всего.
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ дляXue
Макрон сказав, що не поїде в Київ, не буде слідувати ’моді’. Може, відчув, що йому теж можуть піднести гарбуза.
Invictusgirl• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Зе сказав,що не прийме два дні тому,а сьогодні вже дають зброю і дозволили приїхати
ann.ko• 12 апреля 2022
Ответ дляnezhinka
Когда он такое сказал? Еще 3 дня назад заявлял другое.
3 дня назад — Президент Франции Эмманюэль Макрон заявил, что готов посетить Киев, если его визит принесет пользу
автор nezhinka • 12 апреля 2022
Ответ для Sчастливая
Тому мені й треба пояснювальна бригада до цих дипломатичних вивертів, на совєтчиці я вже давно і все тут знаю, а новини не дивлюсь уже так давно, що й зізнатись страшно.