Можно на новую почту заказать оказывается
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Дякую вам за тему, хоч цукерок набрати для настрою)
Поддерживать этого предателя Пороха хотите?
Ну ну .... (((
Линусик 2641• 13 апреля 2022
Ответ дляlenalenok30
Я кстати не знала про акцию. Позавчера здесь же тему прочитала и помчалась в магазин
А где купили в Киеве?
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляСветика
Подождите, а как же лучший президент?
Томос, безвиз и ПВО?
Волк в овечьей шкуре!
Гадина.
Не отжали б в 14 Крым с востоком, если б был другой президент.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
А сыночек его на дискотеке выплясывал....
Если б был Порох сейчас у власти, то войска б Путина б уже были под Львовом !
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
stribyl_ok• 13 апреля 2022
Ответ дляКарюшша
Сто років не їла вечірній Київ, так закотріло. А зараз відкриті в Києві, ніхто не бачив? Наш на вднх наче закритий((
На ВДНХ закрыто. На Васильковской и на Лятошинского открыто. Но в первом нет вечернего Киева. Ещё на Науке открыто, но там не была
Ответ дляAlice_Sherman
Волк в овечьей шкуре!
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
С прозрением вас!
Я это 8 лет назад знала, когда они.. промолчу.
Ответ дляAlice_Sherman
Волк в овечьей шкуре!
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
А війна , яка зараз, при якому президенті почалася ? Знову Порох винен. Так само вірите у фейки як рашисти свому хуйлу.
Ксюша-Ксюшенька• 13 апреля 2022
Ответ дляmalva08
А що це такі ціни дешеві? Зараз в магазинах на них акція від 100 грн за уп
Киев вечерний и шоколатерия в Новусе и форе по 40 грн, неделю уже точно
Ответ дляAlice_Sherman
Волк в овечьей шкуре!
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
Гадина.
Кто Путина на 9 мая поздравлял?
Крим віджали до того, як Порох став президентом. А як би інший президент Донбас відбивав, якщо армія була зруйнована, а на Донбас зайшли війська рф?
Якби Порох не був при владі з 2014, то зараз пу точно б був під Львовом.
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Не нукайте, не запрягали) В день виборів 2019 в АТБ рошеновські шоколадки були по 11 грн, гребли всі, ви також, упевнена. Тільки на форумі в бєлом польто удобнєє таким)
Діалог закінчено.
Удалено администрацией...
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляБасина
Крым пусть раньше отдали. А кто покрывал заворуху на Донбассе ?
Кто пустил проросийских ? Приказы милиция и СБУ чьи исполняли ?
Кто Иловайский котел устроил ?
Ответ дляAlice_Sherman
Кто Иловайский котел устроил ?
Як прикривав? Проросійські прийшли дуже давно. Проект ’Новоросія’ ще в 2000-х почав розвиватись. Іловайський котел - вина рф і це офіційно визнано судом вже при Зе (не забуваємо про ручних прокурорів).
Міліція і СБУ на території ЛДНР? Ви серйозно?
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляБасина
Удалено администрацией...
Женщина_в_лосинах• 13 апреля 2022
Хм, наслышана о таких скидках, но вот зашла утром - нет такого. Киев. Только Монблан конфеты по 200 вместо 400, ну примерно. Вкусные кстати, очень,не пробовала раньше их
Наталья-Реся• 13 апреля 2022
Ответ дляAlice_Sherman
Удалено администрацией...
Ваш профіль дуже схожий на відкриту консерву🤷 з 2017 року до періоду війни ні одної теми, що ж буває.
Не закидуйте тему Порошенка, не бризкайие ядом, бо одразу видно, що рашисти не заспокоїлися з ним, зараз інший президент, медійна роль якого відповідає ситуації повністю. Але і до нього потім буде багато питань, хоч зараз він молодець. Ми повинні бути разом, зовсім не час зраду розганяти, рашистсткий ботам - все буде Україна!