Можно на новую почту заказать оказывается
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Ваш профіль дуже схожий на відкриту консерву🤷 з 2017 року до періоду війни ні одної теми, що ж буває.
Не закидуйте тему Порошенка, не бризкайие ядом, бо одразу видно, що рашисти не заспокоїлися з ним, зараз інший президент, медійна роль якого відповідає ситуації повністю. Але і до нього потім буде багато питань, хоч зараз він молодець. Ми повинні бути разом, зовсім не час зраду розганяти, рашистсткий ботам - все буде Україна!
Ага щас не дождетесь ’ консерву’
Если мнение отличается от вашего, то уже ботом обзываться ...
А вы только темы без анонимов и строчили?
Alice_Sherman• 13 апреля 2022
Ответ дляМрія
Ага, краще дивіться сватів і вечірній квартал, це ж не = продаться.
Сами такое гэ смотрите.
lenalenok30• 13 апреля 2022
Ответ дляЛинусик 2641
А где купили в Киеве?
В фирменном магазине на Святошино