Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Coffee is Love• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Наши пишут, что потерял боеспособность на год. Уже не утверждают, что потонул. Жаль, очень жаль. Будем ждать снимков.
Грустно( Но тоже неплохо. Конкретно сейчас гадить не сможет.
Ответ дляCoffee is Love
Ну как то очень большая цифра погибших. Уже бы озвучили, будь такие потери.
Ну и это же просто контролирующий корабль вроде, он же не шел воевать, раз стоял так далеко.
Не знаю, что вам сказать. Все корабли, что сейчас в нашем море, в любой момент могут атаковать. Они же и обстреливают периодически. А контролировать что он может, нашего флота ведь нет.
Всегда брюнетка• 14 апреля 2022
Ответ дляПравди сила
Робили запит у всесвіт на пуйла - помер тигр;
На володимира п. - жирік;
На москву - крейсер.
Дівчатка, хто проходив курси по візуалізації? Ми щось не так робимо).
На володимира п. - жирік;
На москву - крейсер.
Точно, треба вдосконалюватися!
Ответ дляPavelolka
А нет. Обманули нас, вывесили опровержение
⚔️К сожалению, ранее опубликованное видео не имеет отношение к гибели ’Москвы’. Это испытания крылатой ракеты NSM (Naval Strike Missile), ударившей по списанному норвежскому фрегату.
Но мы с бурной фантазией
А я ещё смотрю - вроде день, да и волн нет на море.
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Но мы с бурной фантазией
Ця ракета аналогічна нашій по масі бойовій частини, якщо представити, що у борт влетіло таких дві і вони заявляють, що з кораблем майже усе добре

Ответ дляexotic
ех, якби таких ракет Нептун було більше, там ще не один російський корабель зачекався
(. якось так..------ -Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
2 ч. ·
Отже. Крилата ракета ’Нептун’.
2014 р. - початок робіт з розробки.
2015 р. - вигляд ракети представили на виставці ’Зброя і безпека - 2015’.
2017 р. - перші випробування готової ракети.
2018 р. - проведено низку успішних випробувань ракети ’Нептун’. Ракет успішно вразила цільна відстані 280 км.
2019 р. - успішні випробування вдосконаленої ракети ’Нептун’.
2020 р. - скандал, ’Нептун’ не включений в державне оборонне замовлення. Через крик здійнятий ЗМІ ракету включають в ДОЗ. ’Нептун’ приймають на озброєення.
2021 р. скандал, преса повідомляє про спробу зупинити Палоградський хімічний завод, що виробляв компоненти для ракет ’Вільха’ та ’Нептун’. Через скандал ситуацію виправляють.
2022 р. - двома ракетами ’Нептун’ виведений з ладу флагман російського чорноморського флоту, крейсер ’Москва’. Це перший флагман втрачений Росією/СССР від 1905 р.
Спільний марафон по ТБ розповідає про неймовірний успіх команди президента Зеленського і взагалі не згадує про долю участі Порошенка і Турчинова.
З Днем Нептуна, всіх.’
2 ч. ·
Отже. Крилата ракета ’Нептун’.
2014 р. - початок робіт з розробки.
З Днем Нептуна, всіх.’
Парапсихолог• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ну і куди його і хто міг буксирувати при такій детонації? шторм тут ні до чого, 6 буксирів могли б витягнути, як би не детонація, я за це ще вчора писала, що труба дело з крейсером.
Мабуть, пішов до рибок зі 6 буксирами))
Раші складно визнавати патєрі, але втрату такої махіни не приховаєш.
Парапсихолог• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Хоча є краще пояснення
Затоплення Маскви присвячене 110 річниці потоплення Титаніка (в ніч з 14 на 15 квітня 1912)
Щоб же ж урочисто і святково