Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Перемога 2022• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Підводні лодки в степах України базуються, не вводіть читачів в оману
Окапываются в степях таврических
Правди сила• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Не могли вони евакуювати більше , я вище писала- детонація боєкомплекту, якби реально проходила робота по евакуації висока ймовірність, що постраждали би ще евакуаційні плав.засоби, то вони вже кого знайшли живого підібрали в морі, тих забрали...
Туреччина 50-56 моряків спасла. Решта думаю тю-тю
Корочка Хлеба• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Читала ранком в англомовнову виданні 300 чол. команда... Може ще якісь війська додатково базувалися...
По штатному расписанию 485 человек.
Перемога 2022• 14 апреля 2022
Ответ дляkuskus
І взагалі до чого тут НАТО і ракети, які привезли (чи не привезли), до того, що у них там хтось курив у не відведеному місці?
НАТО нам ракеты, а им сигареты-петарды. Кто виноват? Правильно, НАТО.
Ответ дляMyJoy_I
Нашла в твиттере
Российские самотопы пишут,что Байрактар повредил РЛС системы ПВО’Форт’крейсера Москва,после чего крейсер стал фактически беззащитен против ПКР типа ’Нептун’.И получил 2 Нептуна в левый борт. В 1.05 14.04 подал сигнал СОС,в 2-05 лег на левый борт и затонул.50 моряков спасли турки.
Сколько подобрали россияне и подобрали ли вообще -неизвестно. По любому -это блестящая операция,на пределе возможного, Украинских ВМС.
если бы еще ссылку на рос пост
Правди сила• 14 апреля 2022
Але, дівчатка, ми всі радіємо і пам´ятаємо, що повітряні тривоги, особливо зараз ігнорувати не можна. Це болючий удар по рашинському чсв.
Ответ дляБогдаРуся
ні. ми виїхали 24 на ЗУ, тут дали повістку і з речами поїхав на звори у військомат, коли сказали, але вони його повернули, і не тільки його. Немає військового квитка, ми ще умовляли, казали є атошне, яка різниця взагалі, беріть рядовим.
посиділи тут і я сказала що ніфіга, я не буду дивитися за свекром, ти опікун, от і сиди з ним. Свекор інвалід, дозвіл на псих.інтернат нам не дали. Чоловік тут його вже декілька разів їздив шукав по селу, вже йшов в напрямку Чернівців, а я не вмію ні на чому їздити, і нащо воно мені треба? він з першими півнями просинається і іде бродити, куртку забрали то раз без куртки пішов, місцеві побачили і в сільраду подзвонили . А тепер тепло, він з 4 ранку до 9 може далеко зайти, дарма що одну ногу ледве тягне.
він у нас 4 роки, я тільки готую, купаю, документи оформлюю, все інше чоловік. Сказав що якщо армія забере його в псіхушку, то піде. Сьогодні дзвонили з рідного військомату, все розказав, не забирають.
я думаю закордон, куди мені ще інваліда без памя`яті? 5 хвилин і він не знає де він і куди йти.
Сочувствую. У нас так с дедушкой было, это очень печально( Такой человек был уважаемый, а в конце жизни вот так... Несколько лет промучились. Так это мирное время было. А у вас...
Coffee is Love• 14 апреля 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
По штатному расписанию 485 человек.
мне кажется, их там столько не было
Ответ дляIfsogirl
Девочки, а почему в счётчике ежедневных потерь не учли потопленный крейсер? Я смотрю сводки каждый день.
Кацапы только что -
МОСКВА, 14 апр - РИА Новости. Очаг возгорания на крейсере ’Москва’ локализован, открытого горения нет, сообщили в Минобороны России.
’Очаг возгорания на крейсере ’Москва’ локализован. Открытого горения нет. Взрывы боеприпасов прекращены’, - говорится в сообщении. (с)
Ответ длячир
Кацапы только что -
Так не утонул, получается?
Перемога 2022• 14 апреля 2022
Ответ длячир
Кацапы только что -
Открытого не роения нет, потому что он ушёл под воду))))) мне так хочется очень
Ответ длячир
Кацапы только что -
Та потонув він, тепер розкажуть по технічне підтоплення.
Coffee is Love• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Почему так думаете?
Ну как то очень большая цифра погибших. Уже бы озвучили, будь такие потери.
Ну и это же просто контролирующий корабль вроде, он же не шел воевать, раз стоял так далеко.
Корочка Хлеба• 14 апреля 2022
Ответ длячир
Кацапы только что -
Там дальше ещё брешут,что корыто сохранило плавучесть. Ага, ага... С дырочкой в левом борту.