Виточкаа• 14 апреля 2022

Не могу найти инфоь о том что б с заграницы возвращались военнообязанные

Только законопроект, но если примут то всем военнообязанным в течении 15 дней вроде вернуться в Украину
Родственник в Литве работает уже пару лет, я приехала с детьми к нему на квартиру сьемную, пока здесь сидим. Вот уедет он в Украину и ща что жить ему? Полно людей приехало с других городов, все хотят работать, где столько работы найти?! И я одна с детьми в чужой стране боюсь немного если вдруг заболеют, но это такое могу скорую вызвать. Но как то непродуманно что ли (
IrinnkA• 14 апреля 2022
Ответ дляPlnm
Хто має захищати вас як не ваші чоловіки? Чому інші хлопці мають воювати і ви спокійно сидіти собі завдяки їм, а чоловік щей на нову машину заробляє. Дуже всі хитрі. Закон допрацювати, але, напрямок я рахую вірний!
Ну сім´ї тих хтш виїхав захищати не треба, вони теж виїхали. Це по-перше. По-друге. Як людина не в країні була до війни то це її вибір та право. Вона може повернутися як доброволець, а може не повернутися. А оці ’посадимо на 5 років’... у вас з країни дядьки кожен день тікають. Різними способами. І за гроші. За цими дивіться. А за тими хто виїхав до війни дивитись не треба. Захочуть повернуться, ні то й ні. Мають право.

IrinnkA• 14 апреля 2022
Ответ для Shady lady
Я так зрозуміла, що це стосується тих хто незаконно перетнув кордон України після введення віййськового стану (втекли).
Ті хто виїхав до початку війни тут ні до чого.
А ті хто незаконно втікав будуть нести відповідальність.
Чому таке обурення?
Ні. Вони хочуть саме тих хто виїхав ДО війни. Звідти й обурення
IrinnkA• 14 апреля 2022
Ответ дляPlnm
Чому до цих пір ви не відмовилися від українського громадянства? Якщо проживаєте за кордоном , там і лишайтеся.

А якщо виїхали на період війни, хто має захистити ваш дім, батьків, родичів ?
1. Хтось одразу громадянство дає? Треба років 10-15 прожити. Багато просто на заробітках на тимчасовому дозволі.
2. У нас є для цього ЗСУ. Офіційна кадрова армія.
Natalia505• 14 апреля 2022
Ответ дляshkoda_anna
Тобто, до прикладу, мене і наших дітей чоловік свідомо повинен привезти в Україну, де жорстока війна, щоб почати мене ж захищати?? Бо тюрма?
Ні згідно законопроекту тільки повернутися сам, ви тут ні до чого.
тин-8• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Знаю несколько случаев, когда мужики без всяких законов бросили многолетнюю работу в Европе и в первый же день взяли билеты в Украину, сейчас в ТРО или ЗСУ
Так то ж мужики!)
Не всякую особь с яйцами можно сегодня назвать мужчиной)
shkoda_anna• 14 апреля 2022
Ответ дляNatalia505
Як це ні до чого? Він мій чоловік, у нас сім´я, в родині є певні обов´язки! Чоловік має, контракт, завдяки якому уся родина має змогу жити, їсти і навчатись. Самостійно чоловік знятись з місця і поїхати не може!
lana_banana04• 14 апреля 2022
Ответ длятин-8
Так то ж мужики!)
Та отож, будет ли толк от тех, кого насильно вернут, а потом доверят автомат?
lana_banana04• 14 апреля 2022
Ответ дляshkoda_anna
Да, расскажите это тем, чьи мужики, отцы, братья сейчас на передовой. У мужчин сейчас главная обязанность - защищать родину. В тылу и в Польше ещё никто от голода не помер и не помрёт.
Dzvo• 14 апреля 2022
Очень странный закон, учитывая количество мужчин за границей. Интересно, а за чей счёт они должны вернуться, за что жить и где жить ?

Takamaka• 14 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Детей и женщин этот закон не касается.
Не перекручивайте.
Читайте законопроект. Там речь идет о военнообязанных лицах.
Кстати, если забыли, то напомню. До конца года на военный учет должны встать не ошибусь, если скажу, что большинство женщин.
Велкам в военкоматы и те, кто уехал с детьми от войны. Без дальнейшей возможности выехать до года так 2035 (или когда там закончится война по прогнозам).
Selena*• 14 апреля 2022
І його не зняли з розгляду! Тільки зауважили що не будуть голосувати. Маячня
Space_girl• 14 апреля 2022
Я не думаю, что этот закон примут. Это бред мне кажется. Вот те, кто после 24 выехал да, или возвращать или при возвращении в Украину штраф или срок.
shkoda_anna• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Конечно в Польше никто не умер, потому, что эти же мужчины Вас там тысячами кормят!
Олечка79• 14 апреля 2022
Ответ дляshkoda_anna
И не только в Польше . Тетка не поймёт это все равно . Большинство мужчин там работают официально , а значит платят налоги в бюджет стран, которые принимают беженцев , и с этого бюджета деньги идут так же на помощь украинцам
lana_banana04• 14 апреля 2022
Ответ дляshkoda_anna
Да вы шо! Лично ваш мужик меня кормит? Ну спасибо, шо просветили.
Олечка79• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Вы б не позорились вот эту чухню писать . Мой муж работает официально в латвийской компании , платит налоги в бюджет Латвии , в Латвии принимают так же беженцев из Украины , а значит из этого бюджета выделяют деньги на этих самых беженцев . Работающих украинцев только в этой компании около тысячи . Прежде чем что то ляпать , подумайте головой
lana_banana04• 14 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Да, конечно, кормят и поят нас за счет трудяг ваших.
Олечка79• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Удалено администрацией...
Олечка79• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
В том числе и за их налоги тоже , да. Повыезжают такие вот умницы по заграницам на все готовое , сидят на чужих шеях, ещё и умничают . Ну цирк на дроте блин ))))

lana_banana04• 14 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Я сижу под обстрелами в родном городе, а отчитываться о том, что я делаю для победы и кто у меня воюет - точно перед вами не буду.
И кто вам дал право так разговаривать, оскорблять? Мне вас тоже пооскорблять? Тон поубавьте.
Shady lady• 14 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я навіть щодо втікачів проти. Так хоч шанс, що люди вернуться. А при такому законодавстві взагалі без варіантів.
Тобто: хто має гроші - тим закони не писані?
Ніфіга!
Нехай не повертаються.
Хочеться вже якогось порядку в державі.
При введенні ВС перетинати кордон чоловікам заборонено. Хто законно перетнув - нема питань. Хто давав хабаря - будуть відповідати.
Треба лише всього навсього показати що перетин був законним, тай усе)

А от ті хто не порушував закони, а давно виіхав з Украіни і працює закордоном, тих повертати не вважаю справедливим.
Олечка79• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Так и Вам никто не давал аж никакого права умничать насчёт того что делают чужие мужики закордоном, Более того, они перед Вами так же не должны отчитываться вообще ни в чем . Вы вообще не должны лезть в чужие жизни . Занимайтесь своей и отдавайте долг стране , а остальные сами разберутся что и как им делать . Андестенд?!
Shady lady• 14 апреля 2022
Ответ дляIrinnkA
Тоді обурення зрозуміле
Luchia80• 14 апреля 2022
Ответ дляZanka_
А такое бывает, что люди по столько лет живущие за границей, остаются гражданаме Украины и не получают другого гражданства? Мне кажется такие случаи если и есть, то они единичные.
Я как раз не знаю ни одного ктобы подал на гражданство , многие имеют уже свои рестораны , магазины в Европе, но при этом живут с ВНЖ
Luchia80• 14 апреля 2022
Ответ дляAnnaganna1980
А те ,що люди лишилися всього , кваритири,життя, ви тільки поспівчуваєте?
Ні, я всіх хто лишився домівок заберу до себе , бо це ж моя вина ! Я теж на чужині з дітьми , і теж лише труси з дому встигла забрати, живу по чужим домівкам. Але також і розумію тих хто вже 20 років живе на чужині , що з прийняттям такого закону вони ніколи не побачать батьків , бо пр приїзду їх засудять на 10 років в´язниці. Крім того ці чоловіки що знаходяться за кордоном ( принаймі всіх що я знаю) і мають тут свій бізнес , зараз
по 10-20 фур відправляють медикаменти , одяг, каски , бронежилети, взуття продукти на Україну за свій кошт . Я особисто бачила всі ці ящики з ліками , кровозупиняючими препаратами , антибіотиками , з одягом, ящики консерв, для дітей памперси, харчування. А це теж комусь треба робити! І що потім , вони приїдуть в Україну, а їм 10 років тюрьми ? Я
А синочки депутатів і самі депутати свої зади гріють десь на Лазурному узбережжі ? І в той же час мій племінник 30 років , зараз навіть у ТРО не може попасти , бо не беруть вже, сидить вдома. Тобто чоловіки мають тут все кинути , не допомогати , а приїхати в Украіну і сидіти на ’дивані ’ , чекати коли їх хоча б в ТРО візьмуть ! Так хоча б якась є користь з допомогою. Я вважаю що закон прийнятний лише для тих хто втік після 24 лютого , і просто сидить отримує допомогу від держави , ховаючи дупу.
Особисто мій чоловік полковник , він на передовій. Мої 2 племінника і хрещеник - вони теж військові , і зараз всі троє на Донбасі . З них зараз користь там є .
shkoda_anna• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Да, целыми сменами собирали деньги, закупали продукты, бусом несколько раз отправляли в Украину, несколько раз передавали здесь в центры. Или Вы думаете добрые волонтеры это только те, кто в центрах помощи переселенцам стоит и раздает? А откуда все там берется?
mariya59• 14 апреля 2022
Не читала всю ленту - работаю, но как я поняла, этот законопроект принят не будет?
Наказание за невозвращение мужчин в Украину во время войны: СН не будет поддерживать законопроект
https://ru.slovoidilo.ua/2022/04/14/novost/politik...
Yanina_E• 14 апреля 2022
Ответ дляPlnm

Гражданство ЕС можно получить через 10 лет постоянного проживания в нём. И что делать тем, у кого «стаж» 5-9 лет???
Такие все умные, как тот депутат, который этот бред наваял!
Олечка79• 14 апреля 2022
Удалено администрацией...
vikaS• 14 апреля 2022
Сегодня в инста у одного адвоката
увидела, что этот законопроект не поддержат.