Доброго дня! Порадьте будь ласка майстра жіночої стрижки та для сина-підлітка також, завчасно дякую!!
Ответ дляVisnya
Виявилось, що їх дві) одна-універсал, а друга тільки чоловічий майстер, але я записалась одразу до універсала, вже сходили з сином, все сподобалось, дякую Вам!
Вероніка, як чоловічий майстер напевне одна з кращих в місті, спробуйте сина на наступний раз записати до неї, також будете задоволені