butterflyy_• 14 апреля 2022

Если человек исключен с воинского учета из-за болезни. Выездной ли он?

Добрый день, подскажите кто разбирается. Отец был комиссован с армии из-за болезни потом был уволен в запас и позже получил отметку об исключении с воинского учета. Разве он выездной? Возник спор с сестрой, а гугл никаких ответов не дает. Заранее благодарю.
4мама• 14 апреля 2022
Якщо має інвалідність або батько/опікун інваліда або багатодітний або по віку.

mariya_mt• 14 апреля 2022
Якщо визнаний непридатним до служби та виключений з військового обліку, то може виїхати. Якщо тільки знятий з обліку, то ні
автор butterflyy_ • 14 апреля 2022
Ответ дляmariya_mt
Так, вказано в білеті, що виключений з військового обліку в розділі ’Відмітки про звільнення від військової зобовʼязанності’
Але хіба це підходить...вище сказали, що лише три випадки для виїзду. Дякую Вам!
автор butterflyy_ • 14 апреля 2022
Ответ для4мама
Дякую!
mariya_mt• 14 апреля 2022
Ответ дляbutterflyy_
Для виїзду не три випадки, а набагато більше підстав, але багато нюансів з підтвердженням необхідними документами
Nadiaaaa• 14 апреля 2022
Ответ дляbutterflyy_
Сможет выехать, судя по этому перечню
У вас должен быть висновок про непридатність та виключення з військового обліку
4мама• 14 апреля 2022
Ответ дляbutterflyy_
В мене так сусіду сказали, прикордонники. Оформляє зараз інвалідність. Там по стану здоров’я все законно, по військомату непридатний, вік вже майже 60, але сказали, що має бути група інвалідності - робить ходить.
автор butterflyy_ • 14 апреля 2022
Ответ для4мама
В нього також було вказано виключений з обліку, не знаєте? Я думала можливо довідка з військомату як в першому пункті Указу, але також не дуже розбираюсь, щодо відсрочки та спеціального обліку це ж зовсім інше. Можливо, дійсно варто інвалідність офомлювати, проте памʼятаю як діду оформлювала 2 групу, це було жахіття...а зараз ще й військовий стан
4мама• 14 апреля 2022
Ответ дляbutterflyy_
На свої очі довідку не бачила, просто звертались до мене чи нема кого в тій комісії, що призначає інвалідність. У військоматі йому дали ’шпіцака’ - сказали, що непридатний, а що написали не бачила. Вони мали їхати до дочки за кордон (дочка народжує) і дізнавались детально чи може він виїхати. Сказали оформити інвалідність. Це було десь місяць тому, може зараз щось змінилось вже. Але вони ото все оформляють - всі обстеження, аналізи, висновки.

нинель 1919• 14 апреля 2022
Ответ дляmariya_mt
у сина. написано що виключен,але обмежено придатний у військовий час і він не зможе виїхати, тіліки зовсім інваліди (дцп та відсутність кінцівок ,всі інші годні зараз)
mariya_mt• 14 апреля 2022
Ответ длянинель 1919
Якщо обмежено придатний, то так не має права людина виїхати. Я ж написала, що повинно бути вказано одночасно - непридатний до військової служби та виключений з обліку.
нинель 1919• 14 апреля 2022
Ответ дляmariya_mt
стоїть штамп.що виключ з обліку пріказ....№ рішення №..,но толку от этого ноль
mariya_mt• 14 апреля 2022
Ответ длянинель 1919
Ви написали, що син обмежено придатний у військовий час, тоді він не може виїхати. Необхідно, щоб був НЕПРИДАТНИЙ до військової служби. Якщо він непридатний, то нехай проходить мед комісію та отримує довідку
нинель 1919• 14 апреля 2022
Ответ дляmariya_mt
та ну нах. зараз всі годні різко, тих хто хоче не беруть бо з них гроши не здерти