Зараз знаходжуся за кордоном. Підселили матір з дітьми. Я так розумію, що сильно грошей у них немає, але старшій доньці ( якій 16 років) на сигарети гроші завжди є. Пояснює це тим, щоб дитя не нервувалося. А на роботу сильно не спішить. Так от. Зараз ми їмо ті продукти, які нам дали господарі цього дому. Але вони вже скоро закінчаться. І так само зараз, я купила собі щось, поставила в холодильник - дивлюся, вони теж їдять. Дівчата її бігають і беруть спокійно все, що хочуть. Але в мене теж мала дитина, обмежений бюджет. Як поділити холодильник?
lana_banana04• 14 апреля 2022
Всех пригласить к холодильнику и доходчиво объяснить, где чьи полки и кастрюли, и предупредить, шоб не тырили
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Я не проти, що вони беруть те, що дали господарі. Але завжди бігають і тягають так само те, що я сама купила
Може вони не знають,що це ви купили?Або не хочуть знати,бо є різні люди...
Любимая жена-054f• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Положите свое в пакет как в больнице и туго завяжите и скажите если спросят что это ваше ’для ребенка’
Может я сильно нагло пишу, но война скоро из меня монстра сделает
Vita_Nikita• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Бо я так розумію, що вони націлені харчуватися разом. Але мені куди вигідніше самій з дитиною. А не складатися пополам - їх троє всі майже дорослі. І я одна з 3-річною дитиною
Так и сказать,что есть продукты,которые Вы покупаете исключительно ребенку и себе и не будете их делить ни с кем.Вот в этом дверце/полке ничего не брать
Это наглость, ставьте их на место. Четко оговорите где ваша полка и их полка. При чем с детьми и их мамашей одновременно, и не нежным нолосом,что бы знали. Если продукты будут пропадать дальше, значит будете с маман выяснять ситуацию на финансовом уровне, либо пусть докупает то, что они у вас сожрут. С такими иначе нельзя, не понимают по нормальному и прикидываются дураками,увы. Проходили такое.....
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляnavariya
Для чого?
Кожен і так (зі слів автора), їдять що хочуть...
Тому що треба принаймі пробувати домовлятись, вони можуть думати,що ті усі продукти господарів?
serebro16-72be• 14 апреля 2022
Ну дійсно може вони не в курсі. Все треба казати. Одного разу буде достатньо
Ответ дляZhukOlena
Обсудите прямо этот вопрос. Мы живём с моей мамой и у нас раздельное питание, у каждого своя полочка и ящик в морозилке.
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Те,як націлені вони,вас не повинно
цікавити,озвучуйте те,що підходить вам.Або шукайте інше житло,бо проживаючи на одній території всеодно доведеться ділитись.Та й ви не будете щоразу рахувати,скільки ваших продуктів могли з´їсти,поки ви не бачите.
Света_lana• 14 апреля 2022
Ответ дляclernikol
Извините, но капец)
Ответ дляnavariya
Для чого?
Может вы не дочитали...Едят, что хотят, купленое автором.
По теме, проговаривать вслух все, что касается совместного пребывания на одной територии. Полки полелить, уборка по очереди. Объяснить так, чтобы было понятно, что вы не планируете их содержать
Олеся Малиновская• 14 апреля 2022
Молчать точно не надо. Они думают что все общее, что это купили хозяева
Chinchilla25• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Навіть якщо ви скуповуєтесь разом , то ділите на 5 чоловік , а не на двох. І все одно продукти ділите на родини. Вони ж з’їдять своє, а потім і ваше ). Колись була на відпочинку з такими: я з сином 2 роки і пара з сином 14 років, теж навпіл спочатку ділили )