ZhukOlena• 14 апреля 2022

Мабуть дурне питання, але як поділити холодильник з сусідами по дому?

Зараз знаходжуся за кордоном. Підселили матір з дітьми. Я так розумію, що сильно грошей у них немає, але старшій доньці ( якій 16 років) на сигарети гроші завжди є. Пояснює це тим, щоб дитя не нервувалося. А на роботу сильно не спішить. Так от. Зараз ми їмо ті продукти, які нам дали господарі цього дому. Але вони вже скоро закінчаться. І так само зараз, я купила собі щось, поставила в холодильник - дивлюся, вони теж їдять. Дівчата її бігають і беруть спокійно все, що хочуть. Але в мене теж мала дитина, обмежений бюджет. Як поділити холодильник?
elenafr• 14 апреля 2022
Сказать прямо что питание отдельно, и у каждого свои полки.

navariya• 14 апреля 2022
Згадали комуналки...
Rose_m• 14 апреля 2022
Подпишите полки стикерами
Любимая жена-054f• 14 апреля 2022
Взять и поделить на всех при всех
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Розділіть полички і домовтесь,що харчуєтесь окремо.
автор ZhukOlena • 14 апреля 2022
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Взять и поделить на всех при всех
Я не проти, що вони беруть те, що дали господарі. Але завжди бігають і тягають так само те, що я сама купила
Марго 152• 14 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Подпишите полки стикерами
Прочитала сигаретами
irina _d• 14 апреля 2022
Переговорите с матерью семейства. Поделите холодильник по полкам, свою еду как в больницах завязывайте в пакет и подписывайте
lana_banana04• 14 апреля 2022
Всех пригласить к холодильнику и доходчиво объяснить, где чьи полки и кастрюли, и предупредить, шоб не тырили

navariya• 14 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Для чого?
Кожен і так (зі слів автора), їдять що хочуть...
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Може вони не знають,що це ви купили?Або не хочуть знати,бо є різні люди...
navariya• 14 апреля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Менталітет...
inna13r• 14 апреля 2022
Ответ дляelenafr
у нас три семьи,один холодильник.
поделили полки и ящики)
морозилка махонькая -на всех
автор ZhukOlena • 14 апреля 2022
Бо я так розумію, що вони націлені харчуватися разом. Але мені куди вигідніше самій з дитиною. А не складатися пополам - їх троє всі майже дорослі. І я одна з 3-річною дитиною
Любимая жена-054f• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Положите свое в пакет как в больнице и туго завяжите и скажите если спросят что это ваше ’для ребенка’
Может я сильно нагло пишу, но война скоро из меня монстра сделает
иркин• 14 апреля 2022
Дуже просто. Поділити полички і підписати великими літерами своє прізвище.
Vita_Nikita• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Так и сказать,что есть продукты,которые Вы покупаете исключительно ребенку и себе и не будете их делить ни с кем.Вот в этом дверце/полке ничего не брать
tushka123• 14 апреля 2022
Это наглость, ставьте их на место. Четко оговорите где ваша полка и их полка. При чем с детьми и их мамашей одновременно, и не нежным нолосом,что бы знали. Если продукты будут пропадать дальше, значит будете с маман выяснять ситуацию на финансовом уровне, либо пусть докупает то, что они у вас сожрут. С такими иначе нельзя, не понимают по нормальному и прикидываются дураками,увы. Проходили такое.....
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляnavariya
Для чого?
Тому що треба принаймі пробувати домовлятись, вони можуть думати,що ті усі продукти господарів?

Марго 152• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Поділити полки і все. Про яке разом може бути мова. Ви ж не сім´я.
serebro16-72be• 14 апреля 2022
Ну дійсно може вони не в курсі. Все треба казати. Одного разу буде достатньо
clernikol• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Обсудите прямо этот вопрос. Мы живём с моей мамой и у нас раздельное питание, у каждого своя полочка и ящик в морозилке.
Ангелиночка31• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Те,як націлені вони,вас не повинно
цікавити,озвучуйте те,що підходить вам.Або шукайте інше житло,бо проживаючи на одній території всеодно доведеться ділитись.Та й ви не будете щоразу рахувати,скільки ваших продуктів могли з´їсти,поки ви не бачите.
Света_lana• 14 апреля 2022
Ответ дляclernikol
Извините, но капец)
LiliaCh• 14 апреля 2022
Ответ дляnavariya
Для чого?
Может вы не дочитали...Едят, что хотят, купленое автором.
По теме, проговаривать вслух все, что касается совместного пребывания на одной територии. Полки полелить, уборка по очереди. Объяснить так, чтобы было понятно, что вы не планируете их содержать
clernikol• 14 апреля 2022
Ответ дляСвета_lana
Извините, но капец)
Что капец?
Олеся Малиновская• 14 апреля 2022
Молчать точно не надо. Они думают что все общее, что это купили хозяева
иркин• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Звісно, харчуйтеся окремо.
Юля 458• 14 апреля 2022
Ответ дляclernikol
боїтесь,щоб мама лишнього не зїла?
Chinchilla25• 14 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Навіть якщо ви скуповуєтесь разом , то ділите на 5 чоловік , а не на двох. І все одно продукти ділите на родини. Вони ж з’їдять своє, а потім і ваше ). Колись була на відпочинку з такими: я з сином 2 роки і пара з сином 14 років, теж навпіл спочатку ділили )