krasot-ka• 16 апреля 2022

Bezdomnie.ua кто автор?

Renesmeе 16• 19 апреля 2022
Ответ дляVladis86
Лишу ще це https://uc.od.ua/columns/1533/1228350
Ця стаття кончаний брєд, я слідкую за бездомними давно, їх побили і вбили волонтера за те що влізли в мафію по безхатькам . Сам Захарія теж зазнав серйозних погроз і побиття

Stepa_nida• 19 апреля 2022
Ответ дляVolga_olga
Я теж його читаю. І червоною ниткою по всім його дописам - я ж казав, я єдиний це спрогнозував, мої слова не взяли до уваги і тому люди загинули... Таке собі трохи самохизування
О так, це дуже влучно підмічено.
При цьому, він сам же забуває про свої погані поради. Ніби їх і не було.