S_mille• 16 апреля 2022

Вероятность ядерного удара

Сегодня данное видео по всем сайтам, по всем новостям, по всем пабликам и новостным каналам телеграм.
Я напрасно паникую или нас к чему-то готовят?
Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Я не знаю. Але, як кажуть, звєздєть - нє мєшкі ворочать. Он Америка кричала, що у разі хім.атаки від скоторашки прийме жорстких мір... І що? І нічого(
А шо хім атака була?

автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А шо хім атака була?
І не раз. Фосфорні боєприпаси використовували, то хімічна зброя. Заборонена.
Якоюсь отрутою травили Маріуполь, що також за межею...
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Вибачте, це ви новину добру про Маріуполь принесли?
Про домовленість з тих джерел кажете?
Я
Про договариваться,это я от себя,сегодня весь день об этом новости.
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Ідіть почитайте основи психології. Відразу менше стане подібних коментів.
Коли людина плаче від відчаю, то не треба їй казати ’що змінять твої сльози’?
коли людині страшно, не треба їй казати ’що змінять твої побоювання?’
Якщо є якась реакція: сльози, страх, відчай, то організм вже виділив певні речовини на цей процес, і людина має просто прожити цей стан. Не консервуючи усе це всередині...
Хочете допомогти - поспілкуйтесь по темі (спілкування на проблемну тему - один із способів проживання певного стану).
Не хочете - пройдіть мимо.
А ось оцього ’СЧо ви можжжжете змінити?´ - будь ласка, не треба.
Люди багато чого не можуть змінити. Але реагувати й обговорювати - мають право. Ок?
Ок
Давайте поговоримо.
Ви думаєте, я це не проходила?
Оце, всь пропало..... АААААА... Ми всі помремо і можливо дуже, дуже!!! Скоро

Проходила. Плакала. Читала військових аналітиків, астрологів, шаманів і мольфарів. І ще відео Комаровського,що треба робити при ядерній атаці.

І от через все це приходить розуміння, що сльози можуть дати деяке полегшення. А ще-можна провалитися в стан ´ооооо яка я нещасна´.
там я також була.
Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я
тільки після нашої перемоги
Леннешка• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Согласна ((
lilykas• 17 апреля 2022
А мы ,киевляне,уже пережили в 1986 году ,как 6 атомных бомб.(со слов врача-6 атомных бомб!)
Invictusgirl• 17 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
тільки після нашої перемоги
Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
ого , даже не знала !

автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Ок
Давайте поговоримо.
Ви думаєте, я це не проходила?

там я також була.
Зараз дуже багато людей дійсно нещасні. І це нормально, бо йде війна з нелюдами,у яких ні жалю, ні совісті.
Це нор-маль-но.
Триматись треба.
Але давити з себе псевдо-бодрячок - не варто.
Люди мають право проживати свої справжні емоції, не корити себе за це і не соромитись їх. Ділитись ними. Будь які стани психологічні і емоції - це нормально.
Ненормально, що якісь тьоті з порадниці людей за них тиркають.
На все добре.
Немає бажання і ресурсу на подібне спілкування.
lith_oops• 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Слухайте, ну може с тими ядерними ракетами , як і з усим іншим?
Розкрали, розпродали?
Не запустяться
Кнопка не нажметься, бо провід відрізали і продали??
Сподіваємось на краще, а що ще робити?
До того ж, ядерний удар - це вже не про занепокоєння, тут може й прищучать рашку.
lilykas• 17 апреля 2022
Все будет МИР на Украине,в Европе.Все будет хорошо,все будут живы и здоровы.
PsyCoach• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
перемещение ядерных боезарядов контролируются наверное всеми разведками мира. И если США и Великобритания знали точную дату вторжения, то что происходит с ядерным оружием, они знают 100%. И как-то уже даже перестали реагировать на угрозы РФ.

Химоружие как раз более вероятно, его уже поменяли в Сирии неоднократно. И ничего не было( А применение ядерного оружия не имеет смысла.
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Ого! І я не знала. Але читала, що у 1986 році на Хрещатику рівень радіації був підвищений у 125 разів
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Вы ж моя золотая, обнимаю вас крепко крепко. Такие простые слова, а на душе так тепло стало, будто мама обняла
lilykas• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
Ответ дляlith_oops
Сподіваємось на краще, а що ще робити?
вони по своїм тв каналам орут , що вони челАвечниє , ядерну зброю не применят
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Це нор-маль-но.
Триматись треба.
На все добре.
Нажаль, ви і є та сама тьотя з порадниці. Яка розповідає як МАЄ бути.
Дякую за підтримку, доброї ночі )

Katinka2008• 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
В Україні

Mariya Prokhorova• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Ми обов‘язково переможемо !
Бажаємо нашой країні ПЕРЕМОГИ !
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Дякую за підтримку, доброї ночі )

Та йдіть уже з миром, буркотуся)) Аби ото бурчать. Спокійної ночі
автор S_mille • 17 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ми обов‘язково переможемо !
Бажаємо нашой країні ПЕРЕМОГИ !
ginora• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Так не спиться ж ...
Не хочу приймати нічого.
Ще трохи посиджу і піду.

Не треба сердитись на мене, добре?
Marichka• 17 апреля 2022
Автор, читала предсказания пастора за 2007 год, он говорил, что будет применено ядерное оружие в Украине и об Америке говорил, цитата:
’Я встал и записал все, что сказал мне Господь. Бог показал мне, где именно упадут те восемь ядерных ракет, которые упадут на Восточную Украину. Первая: г. Киев, вторая: север Полтавской области, третья упадет на Харьков, четвертая на север Донецкой области, пятая в Луганск, шестая в Одессу, седьмая попадет в Херсонскую область, восьмая на юг Запорожской области. Это то, что я видел в видении, вся Восточная Украина будет разрушена, все то, что по другую сторону реки Днепр. Пять основных городов Украины будут разрушены.’
hrushyk• 17 апреля 2022
Ответ дляMarichka
Ну якщо сам Бозя лічно показав,тоді інфа 100 %
Нащо так людей лякати ?
rn7788• 17 апреля 2022
Ответ дляMarichka
В мене слів навіть немає... А чому взагалі в 2007 році про це заговорили? Тоді ж і думок про це не було... Невже вони на схід кинуть? Там же до їхньої рашки рукою подати.
катерина12009• 17 апреля 2022
Ответ дляMarichka
Это вы в 2007 читали?
lilykas• 17 апреля 2022
Ответ дляMarichka
Брехня,ваш пастор провокатор и агент КГБ.
Kristall_1• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Везде - это где? Оно сегодня лезет из всех каналов
Я думаю готовят . Ведь перед войной тоже дипломатов забирали , были звоночки
rn7788• 17 апреля 2022
Дівчата, мені вже погано. Я знаю, що тут зараз всім недобре, але оці думки про ядерне просто зводять з розуму. Може порадите якесь заспокійливе? Пам´ятаю, читала історію про дівчину, яка дуже боялась літати в літаку, але летіти треба було, і її подруга дала їй заспокійливе. Дівчина його випила і заснула, літак потрапив в зону турбулентності (чи як там воно правильно), почало все трястися, та дівчина прокинулась і каже: ’Ми падаємо? Ну значить така доля...’ І заснула далі. Це сама дівчина писала, назву таблеток не пам´ятає. Часто згадую цю історію і думаю: от би мені такі. Може хтось хоч теоретично знає, що це за ліки такі можуть бути? Пробувала гідазепам, мебікар, не допомагає, ну про валерьянку і барбовал взагалі мовчу.