Сегодня данное видео по всем сайтам, по всем новостям, по всем пабликам и новостным каналам телеграм.
Я напрасно паникую или нас к чему-то готовят?
Fotografkiev• 17 апреля 2022
Ответ дляginora
Ви марно панікаєте і особисто ви до чогось готуєтесь.
Мені ютуб такі відео не видає.
Я даже в тик токе про это видео видела, не это именно конечно, но информация на эту же тему.
valleriya14• 17 апреля 2022
ни одного видео не видела сегодня в ТГ пабликах, а вообще эту тему мусолят уже почти 2 месяца, уже отпаниковали все, а вы только начинаете
Колючая Роза• 17 апреля 2022
мне ни разу такое видео не попалось. Посмотрите на ютубе юрий швец, у него вчера видео про ядерку вышло...а он бывший разведчик, со своими связями и каналами...ляпать шо попало не будет
Колючая Роза• 17 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Авторе, нажаль ймовірність велика.
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
В Москві,що затонула, як раз і були частина цих ракет.
Тому вони і такі розсерджннв...
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
Тому вони і такі розсерджннв...
так наче, сказали, що не було там нічого, хоча спочатку припускали. Американська розвідка каже, що немає інфи про підготовку до ядерки
Ответ дляir.zhuck
Авторе, нажаль ймовірність велика.
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
Тому вони і такі розсерджннв...
Ці недолугі о.р.к.и і точно о.р.к.и.
І все може бути.
Тому вони і такі розсерджннв...
А сам факт затоплення ядерних боєголовок може нести якусь радіаційну чи екологічну катастрофу?..
Колючая Роза• 17 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Там успокаивающая информация или наоборот?
успокаивающая)
Ответ дляS_mille
Який Ютуб. Це відео всі канали з новинами у ТГ постять сьогодні. Я через ютуб просто скинула його сюди, бо іншого способу завантажити не знаю
Це в Політика арестовича, чи що?
А можна гіпотетичне питання?
Що саме ви можете змінити своїм істеричним ВСЕ ПРОПАЛО?
до речі, у Комаровського схоже відео було десь місяць назад.
А можна гіпотетичне питання?
IanxMickey• 17 апреля 2022
Для самоуспокоения купите Калий Йодид 40 мг, пусть будет в аптечке, и перестаньте паниковать. На случай приминения ТЯО закинитесь дозировкой и будете спокойно жить дальше.
Ответ дляginora
А, так, дійсно було.
Кац страшний песиміст.
Як це він каже?
До побачення, завтра краще не буде.
Кац страшний песиміст.
Як це він каже?
До побачення, завтра краще не буде.
Шось такого навіть не чула.... Мені здається, все на краще буде в результаті. Бо інакше й жити немає сенсу...
Ми Чорнобиль пережили. То тактичну переживем. Хоч в мене інвалідність ’чорнобильска’, але, бачте, живу, щей бігла попереду всіх, ще 25 лютого.
А взагалі в Києві найкраща в світі ендокринологія, що лікує рак щитоподібної залози -як і не було.
Ответ дляginora
Це в Політика арестовича, чи що?
А можна гіпотетичне питання?
Ідіть почитайте основи психології. Відразу менше стане подібних коментів.
Коли людина плаче від відчаю, то не треба їй казати ’що змінять твої сльози’?
коли людині страшно, не треба їй казати ’що змінять твої побоювання?’
Якщо є якась реакція: сльози, страх, відчай, то організм вже виділив певні речовини на цей процес, і людина має просто прожити цей стан. Не консервуючи усе це всередині...
Хочете допомогти - поспілкуйтесь по темі (спілкування на проблемну тему - один із способів проживання певного стану).
Не хочете - пройдіть мимо.
А ось оцього ’СЧо ви можжжжете змінити?´ - будь ласка, не треба.
Люди багато чого не можуть змінити. Але реагувати й обговорювати - мають право. Ок?
Не хочете - пройдіть мимо.
Девушка без амбиций• 17 апреля 2022
Ответ дляIanxMickey
он разве есть в аптеках?
IanxMickey• 17 апреля 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
он разве есть в аптеках?
Раньше был, сейчас смотрю ’нет в наличии’. Видимо люди уже всё раскупили, тоже для самоуспокоения.
Ответ дляlith_oops
Слухайте, ну може с тими ядерними ракетами , як і з усим іншим?
Розкрали, розпродали?
Не запустяться
Кнопка не нажметься, бо провід відрізали і продали??
Розкрали, розпродали?
Не запустяться
Ответ дляIanxMickey
Його нема в жодній аптеці. До того ж, йод тільки щитовидну рятує. А весь інший організм беззахисний перед радіацією.
Але сподіваюся, що то все марні страхи.
Я розумію, що пукін залякує.
Але що НАШІ систематично вчать нас, що робити у разі ядерної атаки - це лякає більше, ніж погрози пукіна.
Чувак з бездомниє.юа взагалі сказав, що у разі ядерної атаки єдине що залишається, то прощатись з близькими й каятись
Підтримав))
Але сподіваюся, що то все марні страхи.
Я розумію, що пукін залякує.
Підтримав))
Ответ дляЛеннешка
Англия заявила, что если будет нанесёт тактический ядерный удар или зим оружие, то она сделает ответочку и мнение других стран ей не нужно будет. А если ее союзник ( сша) присоединится, то все раше хана
И я думаю что в раше там это все понимают
Я не знаю. Але, як кажуть, звєздєть - нє мєшкі ворочать. Он Америка кричала, що у разі хім.атаки від скоторашки прийме жорстких мір... І що? І нічого(