alyona_niki• 17 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Надеюсь,украинцы покинут гостиницы еще раньше,т.к. скоро наступит мир .
Вы в этом уверенны?
Марфа Васильевна я• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
І куди тепер усі ці люди підуть? В Україну?
Работать пойдут
Zvezdochkina• 17 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Значит нужно ехать дальше людям, например, в Германию, Австрию, Францию и т.п. там до трех лет можно находиться.
Вроде бы из страны их никто не выгоняет?
Можно найти работу и снять жилье.
Просят освободить отели с бесплатным проживанием
Можно найти работу и снять жилье.
Ответ дляБеточка
Я не про те. Чому б не надіятися, що все рівно навпаки. Що не буде потреби виїзджати масово?
’На Бога надійся, но сам не плошай’ знаєте приказку? Дуже підходить під ситуацію.
Я, наприклад, нікуди не їхала, але документи і речі тримала напоготові. А тепер що? В мене дитині півтора рочку, мені як тепер той загранпаспорт проштовхнутись їй зробити з нею ж на руках?
Ответ дляlisulya
Мене от більше здивувало, що наші перестали випускати людей по внутрішнім паспортам. Це як розуміти? Як битву ’добудь дітям загранпаспорт любою ціною’?
Тут что не тема, то ездят за вещами мотаются, значит не так и опасно дома, лавочка прикрывается постепенно, вступают в силу законы пересечения границ
Ответ дляlisulya
С горячих точек не требуют
Марфа Васильевна я• 17 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Без мови? І їм вистачить на квартиру і їду? Особливо якщо з дітьми.
Кто-то с мовой, кто-то без. Дети в садик, школу. Я что-то удивительное сейчас говорю?
Ответ дляolkaig
С горячих точек не требуют
Знаете, а я от не хочу в разі чого, розраховувати на ’хорошее расположение духа’ прикордонників. І стояти на кордоні з дітьми на руках і щось комусь доводити.
І я абсолютно не проти оформити закордонні паспорти дітям, але ж як вводите щось, то перед тим підготуйте можливості.