nadezhdaLitv• 17 апреля 2022

Лікарі та досвічені мами, допожіть побороти рініт!

Я погана мати( Я не можу вилікувати у дитини рініт(
Малому 3.4 роки. Пів року тому пішов у садок в Україні. Походив два тижні: рініт 4 тижні-гайморит (стаціонар 10 днів)-пневмонія (стаціонар 10 днів), 3 міс дома на оздоровленні у бабусі, без садка.
Це передмова.
Зараз я з дітьми за кордоном і мені потрібно працювати, щоб забезпечити дітей.
Ледве пристроїла молодшу дитину у садок, ледве знайшла роботу (це складно!).
Син походи 4 дні: рініт вже 10 днів! До лікаря в Чехії зверталися-сінупрет, еуфорбіум heel (це гомеопатичні краплі в ніс), судиннозвужуючі краполі 5-7 днів.
Але виділення з носу ще є! Прозорі, трохи густі. День більше, день менше. Трохи покашлює після сну (два-три рази).

Любі мої порпдниці, що я роблю не так? Після завтра мені на роботу, а малий ще повністю не одужав.
П.с. в кімнаті 19-20 градусів, провітрюю, трохи гуляємо в безвітрену погоду.

Алергія? Але не схоже...
Rose_m• 17 апреля 2022
Это аденоиды
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Это аденоиды
Ми з ним лежали в стаціонарі восени, за аденоїди ні слова лікарі не сказали. Оглядало 4 ЛОРа.
Почитаю в інеті, з аденоїдами зі старшою дитиною не стикалася
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Это аденоиды
І що робити? Вести в садок так? Шкода дитину(
Rose_m• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
А делали эндоскопический осмотр? IgE ещё можно проверить. Не предлагают Превенар уколоть?
Rose_m• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Тут только доктор может посоветовать. До сада же не было этой проблемы?
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Ні, не було
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Погуглила. Ні, такого не робили
наталья070777• 17 апреля 2022
Нам помогли антибиотики
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Що робити? Йти знову де педіатра і нехай виписує направлення до ЛОРа?
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ длянаталья070777
Нам помогли антибиотики
При кожному риніті не дуже хотілося б їх приймати..
Rose_m• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Вы смотрите по состоянию ребенка. И в каждой стране свои подходы. В Германии абсолютно нормально так ходить в сад, когда аденоиды уже уши перекрывают, то удаляют.
анфиса26• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Может пусть выпишут что то вроде назонекс,Фликс,Этацид. Снимет отек,уменьшит аденоиды
Tania07• 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Это аденоиды
Да, аденоиды. Они отекают сильно и такой непроходящий ринит дают. Нам очень помогает Назонекс(форинекс) его нужно месяц использовать. Препарат гормональный. И очень хорошо взбалтывать перед впрыскиванием.
vika3079• 17 апреля 2022
Дети многие в таком возрасте болеют часто. Они переростают и реже начинают болеть. У меня два мальчика, один взрослый 21 год и 8 лет, оба сильно в таком как у вас возраст болели в саду. Еще может быть ваш младший ребенок не хочет ходить в сад, ему психологически трудно и он болеет. Помню как старший за год болел бронхитом три раза и попали в больницу с обструктивным бронхитом, я потом постоянно боялась повторения. Сетра моя психолог, убирала страхи ..сказала что нельзя постоянно боятся , надо отпускать страхи, потому что ребёнок связан с мамой. Лор мне сказала, что пока половое созревание не пройдёт чаще болеют, а потом редко.
Кошка Соня• 17 апреля 2022
Пропейте Грипп хеель в профилактической дозе, пока ребёнок привыкает к новому коллективу.
При аденоидах хорошо Назонекс, как писали выше.
В начале насморка хорошо помогает Протаргол, антигистаминное, чтобы не разболелся до бронхита.
Сейчас ещё хорошо бы добавить какие-то витамины.

А можно бегать по врачам, пичкать ребенка лекарствами, а оказывается, что виной всему глисты.
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляанфиса26
Назонексом повчора почала сама пшикати, бо назначали восени при затяжному риніті
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляTania07
За взбовтування не знала, дякую!
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляTania07
Нам назначаши 1 раз в день ним пшикати. А знайомим 2 рази. По інструкції написано 1 раз
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляКошка Соня

Антигістамінне даю, в Україні його нпризначають при рінітпх, в Чехії не призначили. Даю Эріус
Дивнулька• 17 апреля 2022
Нам лікар радив гуляти в будь-яку погоду. Якщо вже край, то на балконі. І ні в якому разі не лікувати кашкль сиропчиками.
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляДивнулька
Вчора у нас було дуууже вітрено і йшов дощ. В таку погоду і я б не вийшла.
Дивнулька• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Значить, ’гулять’ на балконі або біля відкритого вікна вдягненим.
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Ответ дляДивнулька
Так буде краще, якщо у дитини аденоїди? Гірше не зробить? Я не розуміюся на аденоїдах. Зовсім. Мені здається, що більше тепло потрібне. .
Вчора дуже добре провітрювала.
Tania07• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
За взбовтування не знала, дякую!
Это очень важно. В инструкции написано. на дне оседает действующее вещество и концентрация при впрыскивании не такая как надо. Нам сразу не помогал, пока не начали правильно использовать. И подыскать в нос нужно не прямо, а именно на аденоиды. Т.е вы впрыскиваете в бок носа. Там где расположен аденоид
Дивнулька• 17 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Вчора дуже добре провітрювала.
Нам лікар радив так. А в теплу погоду ще й з температурою надворі гуляти.
За аденоїдами потрібно спостерігати. І відштовхуватись від стадії.
Ir4uk_M• 17 апреля 2022
Можлива алергія, а можлива така реакція на хворобу і збільшені аденоїди. Еуфорбіум їх не зменшує. Назонекс так, але довготривало і по схемі.
автор nadezhdaLitv • 17 апреля 2022
Дівчата, ще хотіла запитати.
Малий спить з закритим ротиком, носове дихання під час сну нормальне. Навпаки, саме під час сну ніс дихає нормально. І десь пів години-годину після сну теж ніс дихає. А потім починаються виділення з носику... Його турбує не набряк, а виділення.
Це ж, начеб то, не схоже на ознаки аденоїдів. Чи таки може бути?
П.с. у вівторок до лікаря в будь якому випадку ще раз поведу