Я погана мати( Я не можу вилікувати у дитини рініт(
Малому 3.4 роки. Пів року тому пішов у садок в Україні. Походив два тижні: рініт 4 тижні-гайморит (стаціонар 10 днів)-пневмонія (стаціонар 10 днів), 3 міс дома на оздоровленні у бабусі, без садка.
Це передмова.
Зараз я з дітьми за кордоном і мені потрібно працювати, щоб забезпечити дітей.
Ледве пристроїла молодшу дитину у садок, ледве знайшла роботу (це складно!).
Син походи 4 дні: рініт вже 10 днів! До лікаря в Чехії зверталися-сінупрет, еуфорбіум heel (це гомеопатичні краплі в ніс), судиннозвужуючі краполі 5-7 днів.
Але виділення з носу ще є! Прозорі, трохи густі. День більше, день менше. Трохи покашлює після сну (два-три рази).
Любі мої порпдниці, що я роблю не так? Після завтра мені на роботу, а малий ще повністю не одужав.
П.с. в кімнаті 19-20 градусів, провітрюю, трохи гуляємо в безвітрену погоду.
Алергія? Але не схоже...
Це передмова.
Алергія? Але не схоже...
Ответ дляRose_m
Это аденоиды
Ми з ним лежали в стаціонарі восени, за аденоїди ні слова лікарі не сказали. Оглядало 4 ЛОРа.
Почитаю в інеті, з аденоїдами зі старшою дитиною не стикалася
Ответ дляRose_m
Это аденоиды
І що робити? Вести в садок так? Шкода дитину(
Ответ дляRose_m
Тут только доктор может посоветовать. До сада же не было этой проблемы?
Ні, не було
Ответ дляRose_m
А делали эндоскопический осмотр? IgE ещё можно проверить. Не предлагают Превенар уколоть?
Погуглила. Ні, такого не робили
Що робити? Йти знову де педіатра і нехай виписує направлення до ЛОРа?
Ответ длянаталья070777
Нам помогли антибиотики
При кожному риніті не дуже хотілося б їх приймати..
Дети многие в таком возрасте болеют часто. Они переростают и реже начинают болеть. У меня два мальчика, один взрослый 21 год и 8 лет, оба сильно в таком как у вас возраст болели в саду. Еще может быть ваш младший ребенок не хочет ходить в сад, ему психологически трудно и он болеет. Помню как старший за год болел бронхитом три раза и попали в больницу с обструктивным бронхитом, я потом постоянно боялась повторения. Сетра моя психолог, убирала страхи ..сказала что нельзя постоянно боятся , надо отпускать страхи, потому что ребёнок связан с мамой. Лор мне сказала, что пока половое созревание не пройдёт чаще болеют, а потом редко.
Кошка Соня• 17 апреля 2022
Пропейте Грипп хеель в профилактической дозе, пока ребёнок привыкает к новому коллективу.
При аденоидах хорошо Назонекс, как писали выше.
В начале насморка хорошо помогает Протаргол, антигистаминное, чтобы не разболелся до бронхита.
Сейчас ещё хорошо бы добавить какие-то витамины.
А можно бегать по врачам, пичкать ребенка лекарствами, а оказывается, что виной всему глисты.
Ответ дляанфиса26
Может пусть выпишут что то вроде назонекс,Фликс,Этацид. Снимет отек,уменьшит аденоиды
Назонексом повчора почала сама пшикати, бо назначали восени при затяжному риніті
Ответ дляTania07
Да, аденоиды. Они отекают сильно и такой непроходящий ринит дают. Нам очень помогает Назонекс(форинекс) его нужно месяц использовать. Препарат гормональный. И очень хорошо взбалтывать перед впрыскиванием.
За взбовтування не знала, дякую!
Ответ дляTania07
Нам назначаши 1 раз в день ним пшикати. А знайомим 2 рази. По інструкції написано 1 раз
Ответ дляКошка Соня
Антигістамінне даю, в Україні його нпризначають при рінітпх, в Чехії не призначили. Даю Эріус
Ответ дляДивнулька
Нам лікар радив гуляти в будь-яку погоду. Якщо вже край, то на балконі. І ні в якому разі не лікувати кашкль сиропчиками.
Вчора у нас було дуууже вітрено і йшов дощ. В таку погоду і я б не вийшла.
Ответ дляДивнулька
Значить, ’гулять’ на балконі або біля відкритого вікна вдягненим.
Так буде краще, якщо у дитини аденоїди? Гірше не зробить? Я не розуміюся на аденоїдах. Зовсім. Мені здається, що більше тепло потрібне. .
Вчора дуже добре провітрювала.
Ответ дляnadezhdaLitv
За взбовтування не знала, дякую!
Это очень важно. В инструкции написано. на дне оседает действующее вещество и концентрация при впрыскивании не такая как надо. Нам сразу не помогал, пока не начали правильно использовать. И подыскать в нос нужно не прямо, а именно на аденоиды. Т.е вы впрыскиваете в бок носа. Там где расположен аденоид
Ответ дляnadezhdaLitv
Вчора дуже добре провітрювала.
Нам лікар радив так. А в теплу погоду ще й з температурою надворі гуляти.
За аденоїдами потрібно спостерігати. І відштовхуватись від стадії.
Дівчата, ще хотіла запитати.
Малий спить з закритим ротиком, носове дихання під час сну нормальне. Навпаки, саме під час сну ніс дихає нормально. І десь пів години-годину після сну теж ніс дихає. А потім починаються виділення з носику... Його турбує не набряк, а виділення.
Це ж, начеб то, не схоже на ознаки аденоїдів. Чи таки може бути?
П.с. у вівторок до лікаря в будь якому випадку ще раз поведу