Angel37• 17 апреля 2022

Не повертають кошти за товар який не підійшов

Підкажіть як би ви вчинили на моєму місці? Замовила плаття, але нажаль вони не підійшли. Повернення на сайті дозволено. За мій рахунок доставка в обидві сторони. Перед тим як відправляти у вайбері уточнила чи можна повернути, дуже ввічливо відповіли що без проблем. Плаття відправила на слідуючий день після отримання, за свій рахунок. Пройшло 8 днів з моменту отримання продавцем посилки на руки і... все. Коли питаю чи віддадуть гроші кажуть так обов´язково сьогодні чи завтра і так 8 днів. Проблема в тому що фірма з Миколаєва і мені наче як не зручно вимагати щось, бо знаю яка у них ситуація. Але так неприємно. Як би ви вчинили?
Тамилa 1• 17 апреля 2022
В инста купували ?

автор Angel37 • 17 апреля 2022
Ответ дляТамилa 1
В инста купували ?
Ні. На сайті фабрики
Тамилa 1• 17 апреля 2022
Ответ дляAngel37
Ні. На сайті фабрики
Тоді повернуть .
автор Angel37 • 17 апреля 2022
Ответ дляТамилa 1
Тоді повернуть .
Дуже сподіваюся)
natik14• 17 апреля 2022
О, в мене таке з інтернет магазином міда, купила дитині взуття, не підійшло, повернула, а мені кажуть може через місяць гроші повернемо, або виберіть щось на обмін
автор Angel37 • 17 апреля 2022
Ответ дляnatik14
класно(((