Плей лист повністю відновився, лише українські пісні, від російських фільмів аж воротить, хоча раніше любила передивлятися старі радянські фільми, а зараз із задоволенням , щоб хоч якось відволіктися від війни, дивлюсь " Спіймати Кайдаша"... Хотіла купити кросівки, сподобались, проте поєднання червоно-синього кольору у вставці, зупинило. Із розкладки клавіатури прибрала російську. То я вже той, кого руzькі називають нациками???
Love_Love_Love_• 17 апреля 2022
Я хотіла купити курс по інтернет маркетингу Марії Солодар, була шикарна знижка на нього, я дуже втішилась. Марія українка, але жила в параші, зайшла купувати, дивлюсь оплата в рублях, мене аж перекосило.
Вирішила написати їй своє фе, знайшла її в інсті і побачила що вона переїхала в США, починає життя з 0, компанія в параші є, але доходу з неї вона більше не отримує
Black Umbrella• 17 апреля 2022
Та нормально... тоже воротит от всего российского, разве что Дудя еще смотрю,
На общей кухне чей-то нож лежал на столе, ручка в триколоре, аж противно.
В гуманитарке взяла сыну майку, уже дома обратили внимание на первую букву ’’N’’ , надпись в боковом исполнении, а теперь уже видишь не первую букву названия фирмы, а совсем иную букву, теперь на всё обращаешь внимание непроизвольно.
Galyna1211• 17 апреля 2022
Ну якщо українцям слухати українське і писати українською, то нацизм, то мабуть так, перетворились
У мене інакша ситуація, я руzz контент ніколи і не любила, люблю те, що продукує англомовний світ і ось це проблема, бо на укр багато не перекладено, а на англ я не читаю художню літературу, наприклад, а на русс читати воротить з 24го лютого
Black Umbrella• 17 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Мене після бучі три дні нудило, в прямому сенсі. Тепер міцно асоціюється з росією саме ці кадри.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ой, я не впевнена, чи таке можна казати, але з початку війни з чистою совістю качаю все з рутрекеру. )))) Вони, до речі, за нас, рутрекер. )))) Як не дивно.
Зараз от дивлюсь чудовий курс з концепт-арту, і нормально в мене совість, не муляє. )))))
До війни дуже принципова була, купляла....
kostyanych• 17 апреля 2022
Так, хто за рідну мову, державу і націю- той нацик.
Росіянам давно пора знати- що це за термін, але вони далі свого носа не бачать.
А от фашизм- це інше зовсім.
Ответ дляkozerogka
+++ попалась совсем пасторальная картинка швейцарской горной деревушки) А меня типануло то,что перекладины на ставнях образуют этот зет( Это ПЕРВОЕ,что я увидела на всей картинке..
Мила-ла-ла• 17 апреля 2022
Смеюсь)) и я такая же, оказывается. Раньше была фанатом стенд ап. Теперь от всех русских тошнит до рвоты. И за шмотки так же)))
Ответ дляkostyanych
А от фашизм- це інше зовсім.
Не плутайте націоналізм та нацизм.
Нацики- це рашисти як раз!
Вони завжди перекладають зі своєї хворої голови на чиюсь здорову!
Нацики- це рашисти як раз!
halla-d95e• 17 апреля 2022
Дуже вас розумію.Багато нас таких. Вже того Кайдаша на пам’ять вивчила. Шукаю ще щось. Артисти ті самі , а мова інша. Не можу дивитися на руській. Може ще щось знайдете щоб подивитися для розгрузки голови. То поділіться. Де безкоштовно можна подивитися.
НамСвоюРобити• 17 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Дудя норм) Його вже в іноагенти внесли на московії.
frumoasa17• 17 апреля 2022
Я майже з дитинства нацик, з 24.02.2022 повністю. Нічого не хочу і не буду мати з тією недокраїною, дякувати Богові взагалі немаю руської крові. Також відмовилися від використання російською, не переходжу на нею, коли розмовляю з російськомовними українцями. Зі своєї дитини вибиваю ці знання, щоб вона і слова не могла сказати, забороняю дивитися контент російською, зроблю все, щоб вона їх ненавидила.
Ответ дляLove_Love_Love_
Мария с первого дня освещала в сторис все, что происходит в Украине, несмотря на то, что большинство клиентов у нее из росии и еще сделала некоторые курсы для украинцев бесплатными
Добрый Йиннот• 17 апреля 2022
Спілкуватися українською - нормально.
Вподобати Рагулівну замість собчак - нормально.
Читати ’Кайдашеву сім´ю’ замість творів маяковського - нормально.
Слухати Бумбокс замість лєпса - нормально.
А от ненавидіти триколор та не вживати щодо рашки слово ’людина’ - прекрасна захисна реакція.
НамСвоюРобити• 17 апреля 2022
Ответ дляshalti21
Так определитесь вы нацик от Нацизма или национализма? ?
Для параші будь хто з ідентифікацією себе як українця (не малороса) - то нацик.