lilul990• Изменено сегодня в 01:06

Правова Європа опять шокує українців

Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)

😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Шмоточницаца• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Польша чи Румунія мали би ставити штампи
Польща не ставить ніяких штампів вже.

автор lilul990 • 54 минуты назад
Ответ дляАноним_1858
Правами жонглює тільки в політичному контексті. Для своїх громадян навряд чи наважиться по 20 раз змінювати закони
Ну так би й казали: права і свободи тіки для своїх
автор lilul990 • 53 минуты назад
Ответ дляШмоточницаца
Польща не ставить ніяких штампів вже.
Уже, але ставили
Аноним_1858• 52 минуты назад
Ответ дляlilul990
Уже, але ставили
Ставили ще навіть у 2025
автор lilul990 • 51 минуту назад
Ответ дляАноним_1858
Ставили ще навіть у 2025
Мені перестали ставити весною 26. Кінець уже. До того ставили
Шмоточницаца• 51 минуту назад
Ответ дляГолена блондинка
Кто не работает до сих пор и не перейдут на другие типы внж и тех ждет та же участь со временем . Вот посмотрите . Они уже проснулись и нарушили свои же правила . Не продлят защиту да и все
Так уже продлили до 28, раньше говорили что последний раз защиту продлевают до 26, а дальше переходят на другой ВНЖ. И что?
Svit_from_It• 48 минут назад
Ответ дляMs. Анонимная
Посмотрим. Я думаю, что будут искать способы преследовать и выдворять украинцев везде, с любым статусом. Все меньше и меньше кажутся бредом собственные догадки о том, что есть цель уничтожить нас как нацию в принципе, где и в каком статусе мы бы не находились. В принципе, если задуматься, то в стратегической перспективе это выгодно всем. А пока живы, то ситуативно удобно держать нас живым щитом и тараном для ослабления рф.
что-то вас не туда понесло
Ms. Анонимная• 45 минут назад
Ответ дляSvit_from_It
что-то вас не туда понесло
Подождите еще немного и сами все увидите.
Я тоже долгое время пребывала в отрицании, опираясь на то, что есть здравый смысл, цивилизация, права человека и так далее.
Идууу--уууу блин• 45 минут назад
А вас тільки Європа обирає? А те що це зеля виклянчив то нічого?

Copy-Paste• 37 минут назад
Ответ дляАноним_1858
Почнемо з того, що багато хто не голосував за цю владу.
Яким чином привілеї мають завдяки тим, хто служить? З свого карману виділяють якісь пільги і права? Щодо обурення - неодноразово я, та багато хто писав про те, що потрібні чіткі строки демобілізації. Обов´язки обов´язками, а життя - найважливіше
завдяки тим, хто служить, досі існує Україна, громадянам якої дають прихисток і різні привілеї.
Не голосували, то проголосували інші. Це називається демократія. Так само виборчий процес відбувається і в Європі. Просто там вона має значно довшу історію, і багато помилок очевидно було виправлено.

Почнемо з того, що чоловіки тікають не від бусифікації і дій ТЦК, а від ймовірності потрапити в армію. Тобто виконати норму закону України. Подобаються вам закони чи ні - то вже інша історія. Мені особисто багато які не подобаються, але виконую.
Copy-Paste• 36 минут назад
Ответ дляАноним_1858
щоб були чіткі строки демобілізації, мають бути ті, хто їх замінить.
Нехай щастить• 36 минут назад
Не читала всю тему, може писали
Але офіційно звучить так:
«тимчасовий захист не повинен надаватися особам, які не виконали передбачених українським законодавством військових обов´язків та не мають офіційного дозволу українських компетентних органів на виїзд з України»
Тут немає слова «чоловіки». Тому формально немає утисків по статевій ознаці
Голена блондинка• 21 минуту назад
Ответ дляШмоточницаца
Да, продлили . Но если вы работаете по контракту или автонумо дольше 3 месяцев , то уже сейчас можете сойти с защиты и получить внж на 4 года
Нехай щастить• 15 минут назад
Те, що я прочитала по чатах різних країн:
Німеччина, Чехія, Іспанія, Фінляндія- штампу замало. Потрібно щоб людина була знята з обліку.
Тобто, якщо виїхала у віці 24 роки - штамп в неї є, але захисту вже не отримає.
Аноним_1858• 5 минут назад
Ответ дляCopy-Paste
Для цього є ті, хто давав присягу раніше - від поліції до воєнних пенсіонерів, тцкунів, навчені, бойові, фізично витривалі люди. І таких більше 1 млн. Хватить їм в тилу сидіти. А начальники тцкунів так регулярно зірки новин про корупцію та незаконне збагачення
Аноним_1858• 8 минут назад
Ответ дляCopy-Paste

Ну але вам особисто не грозить окоп чи полон, про що тоді можна говорити? Змоделюємо ситуацію: вас поставили на дорозі і сказали стояти, на вас несеться вантажівка, ви будете тікати чи ні? Врятуєте собі життя, чи зробите так, як вас наказали?
Аноним_1858• 6 минут назад
Ответ дляШмоточницаца
В кулуарах взагалі про 2030 говорять