Всім мирного неба!Дівчата,хто народжував в 2 пологовому м.Києва і відповідно стояв на обліку у жіночій консультації,порадьте свого лікаря,яким Ви залишилися задоволені.Буду дуже вдячна за відгуки!
Pauderpuff• 18 апреля 2022
Там вроде бы всего 2 врача. Я у мужчины была. Когда его женщина заменяла, мне она категорически не понравилась. Роды принимал Ярмола.