kseniyaSul• 18 апреля 2022

Так кто все таки он, ху..до или дьявол?

Жесть, такое сходство! Ещё и укрыт георгиевским одеялом. Руки сложены буквой Z 😮
Mila 11• 18 апреля 2022
Одно другому не мешает , редкое гадкое сочетание
krasotalisa• 18 апреля 2022
мені реально страшно... пам´ятаєте жіночку і її теми про раси які зараз керують світом? Було б дуже цікаво почитати що вона думає зараз, як їв звали хтось пам´ятає? Наташа?
krasotalisa• 18 апреля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/1794452 знайшла автора, ніби не заходить сюди більше( в неї були дуже цікаві теми
sim2406• 18 апреля 2022
Ответ дляkrasotalisa
Це про інопланетян тема? Брєд якийсь